http://kariera.mk

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, rrëzuan qeverinë e ndryshimit, qeverinë e shpresës

para një jave - Top Channel

E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë...

Akademik Qosja godet LDK-në – organizoi komplot parlamentar për rrëzimin e Kurtit

para një jave - Insajderi

Akademik Rexhep Qosja, ka goditur Lidhjen Demokratike të Kosovës, përkatësisht kryetarin e saj, Isa Mustafa, për komplot parlamentar për rrëzimin e Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti, shkruan Insajderi....

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua me ndihmën e Thaçit, pasi bëri marrëveshje me Isa Mustafën

para një jave - Telegrafi

Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në...

Qosja: Komploti parlamentar, cilat janë arsyet e prerjes në besë të Qeverisë së ndryshimit

para një jave - Portalb

Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit, transmeton Koha.net . Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga...

Partitë që e përkrahën mocionin kundër Kurtit, Qosja reagon ashpër kundër tyre

para një jave - OraInfo

Rexhep Qosja ka reaguar kundër partive që përkrahën mocionin për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Ai e quajti Qeveri të ndryshimin, Qeverinë e cila u rrëzua mbrëmë. E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan...

Pas rrëzimit të qeverisë, lajmërohet edhe Qosja: Komplot parlamentar

para një jave - Lajmi.net

Kështu e ka nisur shkrimin e tij të gjatë akademik Rexhep Qosja, me anë të së cilit mbron Albin Kurtin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, teksa ka akuzuar rënd partitë tjera. Qosja ndër të tjera në editorialin...

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua nga marrëveshje meThaçi- Mustafa

para një jave - Albeu

Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti. Qosja ka thënë se rrëzimi i saj ishte paraprirë që në ditën e formimit në Kuvend. “Se do të bëjnë çmos për ta rrëzuar Qeverinë e ndryshimit...

Qosja reagon pas rrëzimit të qeverisë Kurti, thotë se ishte plan i Thaçit dhe Mustafës

para një jave - Zeri

Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në...

Reagim i ashpër nga Rexhep Qosja: E rrëzuat qeverinë e ndryshimit dhe shpresës

para një jave - Zeri

Akademiku, Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Në një shkrim të gjatë në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Qosja, ka thënë se përmes komplotit parlamentar është rrëzuar qeveria...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, rrëzuan qeverinë e shpresës

para një jave - Koha Jone

Nga Rexhep Qosja – E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në...

Reagim i ashpër nga Rexhep Qosja: E rrëzuat qeverinë e ndryshimit dhe shpresës

para një jave - GazetaBlic

Akademiku, Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Në një shkrim të gjatë në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Qosja, ka thënë se përmes komplotit parlamentar është rrëzuar qeveria...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, ndaj Albin Kurtit

para një jave - Gazeta Tema

Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të...

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua me ndihmën e Thaçit, pasi bëri marrëveshje me Isa Mustafën

para një jave - Shenja

Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në...

KOMPLOT PARLAMENTAR

para një jave - Infokusi

E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë...

Qosja e quan “komplot parlamentar” rrëzimin e Kurtit, sulmon ashpër partitë që e përkrahën mocionin

para një jave - Infokusi

E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, ndaj Albin Kurtit

para një jave - Lexo

Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të...

Qosja e quan “komplot parlamentar” rrëzimin e Kurtit, sulmon ashpër partitë që e përkrahën mocionin

para një jave - Gazeta e re

E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë...

Qosja: Komploti parlamentar, cilat janë arsyet e prerjes në besë të Qeverisë së ndryshimit

para një jave - Arbresh

Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit. Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota pro,...

Qosja sulmon ashpër partitë që e përkrahën mocionin kundër Kurtit

para një jave - Periskopi

E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë...

Qosja: Qeveria e ndryshimit u rrëzua me komplot parlamentar

para një jave - Illyria

Prishtinë, 26 mars 2020 – Shkrimtari e historiani i letërisë, Akademik Rexhep Qosja, reagoi ashpër ndaj rrëzimit të Qeverisë “Kurti” nga Kuvendi i Kosovës. Në një postim në Facebook, Qosja e quan këtë...

KOMPLOT PARLAMENTAR

para një jave - Epoka e Re

Shkruan: Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, ndaj Albin Kurtit

para një jave - in7

Shkruan Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në...

Në kohën e mocionit: Policia sjell autoblindat në Prishtinë

para një jave - Kallxo

Policia e Kosovës i ka sjellë në Prishtinë Autoblindat në kohën kur po mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës për mocionin për rrëzimin e Qeverisë Kurti. KALLXO.com ka siguruar fotografi të dy mjeteve të...

Direkt nga Kuvendi në Prishtinë: Mocioni për rrëzimin e Qeverisë së Kosovës

para një jave - Albinfo

Mocioni për rrëzimin e Qeverisë së Kosovës

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK