http://kariera.mk

SHBA: Paketa e shpëtimit ngre bursat, papunësia në rritje

para 3 dite - Zëri i Amerikës

Në Shtetet e Bashkuara, treguesit kryesorë të bursave patën rritje të ndjeshme të enjten, edhe pse tregjet pësuan rënie në Azi dhe Evropë. Rritja e tregjeve në SHBA erdhi vetëm pak orë pasi Senati miratoi...

Rritje e vlerës së aksioneve në SHBA, Evropë dhe Azi

para 4 dite - Insajderi

Tregjet kryesore evropiane u rritën me mbi 8.4 për qind. Tregjet kryesore të Nju Jorkut u hapën me 6% më shumë dhe u rritën edhe më shumë deri pasdite. Gjithë këmbimet në bursën e Nju Jorkut bëhen tani...

Rritet vlera e aksioneve në SHBA, Europë dhe Azi

para 4 dite - Tetova1

Bursa e aksioneve në Azi dhe Evropë u rrit konsiderueshëm të martën, pasuar nga bursa amerikane, pas rënieve të thella të hënën. Indeksi i Tokios, Nikkei u rrit me mbi 7%, ndërsa tregje të tjera aziatike...

Rritje e vlerës së aksioneve në SHBA, Evropë dhe Azi

para 4 dite - Medial

Bursa e aksioneve në Azi dhe Evropë u rrit konsiderueshëm të martën, pasuar nga bursa amerikane, pas rënieve të thella të hënën. Indeksi i Tokios, Nikkei u rrit me mbi 7%, ndërsa tregje të tjera aziatike...

Rritje e vlerës së aksioneve në SHBA, Evropë dhe Azi

para 4 dite - Top Channel

Bursa e aksioneve në Azi dhe Evropë u rrit konsiderueshëm të martën, pasuar nga bursa amerikane, pas rënieve të thella të hënën. Indeksi i Tokios, Nikkei u rrit me mbi 7%, ndërsa tregje të tjera aziatike...

Rritje e vlerës së aksioneve në SHBA, Evropë dhe Azi

para 5 dite - Zëri i Amerikës

Bursa e aksioneve në Azi dhe Evropë u rrit konsiderueshëm të martën, pasuar nga bursa amerikane, pas rënieve të thella të hënën. Indeksi i Tokios, Nikkei u rrit me mbi 7%, ndërsa tregje të tjera aziatike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK