http://kariera.mk

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 19:16 Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Bashke

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Putin: Nevojitet plan i përbashkët për ta mbështetur ekonominë

para një jave - Koha.mk

Moskë, 26 mars – Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin sot në samitin virtual të G29 deklaroi se vendeve anëtare u nevojitet plan për mbështetjen e ekonomisë pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit...

BE për organizim të video konferencës donatore për mjetet për vaksinë kundër Kovid-19

para një jave - Koha.mk

Bruksel, 26 mars – Kryetarët e Komisionit evropian, Uruslla fon der Lajen dhe Këshillit të Evropës, Sharl Mishel, gjatë bisedës me liderët e G20-shit e cekën nevojën për përgjigje urgjente, masive dhe...

COVID-19/ Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - BalkanWeb

Samiti i G20, i mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi, ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20 është...

COVID-19/ Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Standard

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

COVID-19/ Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Koha Jone

Samiti i G20, i mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi, ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20 është...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Flaka

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Tetova1

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - InfoShqip

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Tetova Sot

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Albinfo

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Pa censure

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Ekonomia Online

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - Gazeta Observer

Samiti i G20, eshte mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi dhe ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20...

COVID-19/ Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore

para një jave - LajmiFundit

Samiti i G20, i mbledhur ditën e sotme për situatën e krijuar nga koronavirusi, ka vendosur të japë shumën marramendëse prej 5 trilionë dollarësh për të shpëtuar ekonominë botërore. Samiti i G20 është...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Medial

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Indeks.mk

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Insajderi

Biseda mes krerëve të shteteve më të fuqishme të botës, vjen ndërsa ekonomitë botërore përpiqen të frenojnë dëmin ekonomik të shkaktuar nga pandemia e koronavirusit. Videokonferenca do të kryesohet nga...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Top Channel

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Koha.mk

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Zhurnal

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

G20-ta mban video-konferencë urgjente për koronavirusin

para një jave - Klan Kosova

Pas disa javësh mosveprimi dhe ndarjesh, udhëheqësit e ekonomive më të mëdha botërore të G20-ës do të zhvillojnë një samit urgjent përmes një video-konference, për të diskutuar pandeminë e koronavirusit...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 9:58 Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë...

BE-ja shënon 25-vjetorin e marrëveshjes së Shengenit me kufij të mbyllur

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Portalb

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-s mblidhen online, masa kundër pandemisë COVID-19. Nga Trump tek Putin, ja kush do të marrë pjesë

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - KDPolitik

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Shtetet më të fuqishme të botës përmes një video-konference diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Sinjali

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-së që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Zeri

Biseda mes krerëve të shteteve më të fuqishme të botës, vjen ndërsa ekonomitë botërore përpiqen të frenojnë dëmin ekonomik të shkaktuar nga pandemia e koronavirusit. Videokonferenca do të kryesohet nga...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër Pandemisë

para një jave - GazetaBlic

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Masat kundër pandemisë, mblidhen online vendet e G20-s. I pranishëm Trump dhe Putin

para një jave - Koha Jone

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Evropa e Lirë

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

G20-s mbledhje online, masa kundër pandemisë COVID-19. Nga Trump tek Putin, ja kush do të marrë

para një jave - Lexo

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-ës diskutojnë për masat kundër pandemisë

para një jave - Arbresh

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-ës që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

Vendet e G20-s diskutojnë live për masat kundër koronavirusit

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump, dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të jenë në mesin e drejtuesve të ekonomive të mëdha të G20-s që pritet të marrin pjesë në një samit përmes video-lidhjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK