http://kariera.mk

Pas konfirmimit të rasteve të reja me COVID-19 në Vushtrri, Tahiri thotë se nuk ka vend për panik

para një jave - Telegrafi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim...

Pas konfirmimit të rasteve të reja me koronavirus në Vushtrri, flet Tahiri

para një jave - RTV 21

Tahiri thotë se s’ka vend për panik Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Nga rastet e konfirmuara sot, katër janë...

Kryetari i Vushtrisë akuzon Institutin se i vonoi 6 ditë rezultatet për koronavirus

para një jave - Insajderi

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, po e akuzon Institutin Kombëtar të Shëndtit Publik, se i ka vonuar 6 ditë rezultatet për koronavirus Komuna e Vushtrrisë deri më tani është e prekur nga...

Katër raste të reja me koronavirus në Vushtrri: Kryetari thotë se s’ka vend për panik

para një jave - Sinjali

I nstituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim...

Kryetari i Vushtrisë akuzon Institutin se i vonoi 6 ditë rezultatet për koronavirus

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 17:53 Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, po e akuzon Institutin Kombëtar të Shëndtit Publik, se i ka vonuar 6 ditë rezultatet për koronavirus Komuna e Vushtrrisë...

Katër raste të reja me koronavirus në Vushtrri, flet kryetari i kësaj komune

para një jave - OraInfo

Në komunën e Vushtrrisë janë shënuar edhe katër raste të reja me koronavirus. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në...

Kryetari i Vushtrrisë akuza ndaj IKSHP: Mostrat i dërguam me 18 mars, pacienti me COVID-19 u shpall me 25 mars

para një jave - Telegrafi

Komuna e Vushtrrisë deri më tani është e prekur nga coronavirusi me dy raste. Kryetari Xhafer Tahiri për RTV Dukagjinin, thotë se të dy rastet janë nga e njëjta familje. “Rasti i parë ka ardhur nga Norvegjia....

Kryetari i Vushtrrisë akuzon Institutin, thotë se i vonoi 6 ditë rezultatet për koronavirus

para një jave - OraInfo

Ka shkuar në 79 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë. Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, po e akuzon Institutin Kombëtar të Shëndtit Publik, se i ka vonuar 6 ditë rezultatet për koronavirus...

Kryetari i Vushtrrisë akuzon IKSHPK-në për vonesë të rezultateve: Do të izoloheshim më herët

para një jave - Sinjali

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka akuzuar Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik, se i ka vonuar 6 ditë rezultatet për koronavirus të njërit prej personave që rezultoi pozitiv në këtë...

Kryetari i Vushtrrisë thotë se s’ka vend për panik – kërkon kujdes nga të gjithë

para një jave - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim...

Kryetari i Vushtrisë akuzon Institutin se i vonoi 6 ditë rezultatet për koronavirus

para një jave - Infokusi

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, po e akuzon Institutin Kombëtar të Shëndtit Publik, se i ka vonuar 6 ditë rezultatet për koronavirus Komuna e Vushtrrisë deri më tani është e prekur nga...

​Kryetari i Vushtrrisë thotë se s’ka vend për panik – kërkon kujdes nga të gjithë

para një jave - Gazeta e re

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim...

Katër raste të reja me koronavirus në Vushtrri: Tahiri thotë se s’ka vend për panik

para një jave - Periskopi

I nstituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë konfirmoi sot edhe tetë raste të reja me Covid-19, duke ngritur totalin në 79. Katër raste janë në Studime të Vushtrrisë, tre nga Prishtina dhe një me vendbanim...

Kryetari i Vushtrrisë akuza ndaj IKSHP: Mostrat i dërguam me 18 mars, pacienti me Coronavirus u shpall me 25 mars

para një jave - Ekonomia Online

Komuna e Vushtrrisë deri më tani është e prekur nga coronavirusi me dy raste. Kryetari Xhafer Tahiri për RTV Dukagjinin, thotë se të dy rastet janë nga e njëjta familje. “Rasti i parë ka ardhur nga Norvegjia....

Coronavirusi në Vushtrri, reagon kryetari Xhafer Tahiri

para një jave - Kallxo

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka reaguar pas rastit të dytë të konfirmuar me COVID-19, në Vushtrri. Sipas Tahirit, pacientja në fjalë është familjare e pacientes së parë. “Nga data 19.03.2020,...

E infektuara nga Vushtrria është e moshës 44-vjeçare

para një jave - Arbresh

Në Vushtrri është konfirmuar rasti i dytë me Covid-19. Bëhet fjalë për një grua të moshës 44-vjeçare nga fshati Studime e Ulët, shkruan portali arbresh.info. Ajo është kontakt me pacienten e parë dhe që...

Koronavirusi prek Vushtrrinë, izolohet lagja e 73-vjeçares në Studime të Poshtme

para një jave - Zeri

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se janë marrë të gjitha masat që rasti i pacientes 73-vjeçare të mbetët rast i izoluar derisa ka porositur qytetarët që të mos bëjnë panik. Komuna e Drenasit...

Tahiri: Pacientja me coronavirus kishte ardhur nga Norvegjia, e gjithë lagjja e saj do vendoset në karantinë

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se pacientja e cila ka rezultuar pozitiv me coronavirus ka qenë e njohur për shtabin emergjent komunal dhe IRSHP, Mitrovicë. Kryetari Tahiri...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me koronavirus nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 24/03/2020 20:42 73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më...

Detaje rreth pacientës së parë në Vushtrri me koronavirus, ja kur kishte ardhur nga Norvegjia

para një jave - OraInfo

Kanë dalur detaje të reja rreth pacientës së parë në Vushtrri e cila u diagnostifikua me koronavirus. Sonte është shënuar pacientja e parë me koronavirus në komunën e Vushtrrisë. Kryetari i komunës, Xhafer...

Vushtrri, vihet në karantinë lagjja e të infektuares me coronavirus

para një jave - Kallxo

Pas rastit të konfirmuar me coronavirus në fshatin Studime e Ulët të Vushtrrisë, shtabi emergjent ka vendosur që të vendoset në karantinë lagjja ku ndodhet shtëpia e pacientes dhe rrugët përbri saj. Sipas...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me koronavirus nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Sinjali

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

73-vjeçarja nga Vushtrria u infektua me coronavirus në Norvegji

para një jave - Kallxo

Një 73-vjeçare nga fshati Studime e Ulët në komunën e Vushtrrisë është konfirmuar sot pozitiv me coronavirus. Sipas kryetarit të Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahirit, pacientja ishte kthyer nga Norvegjia...

73-vjeçarja nga Vushtrria e prekur nga koronavirusi, dyshohet se u infektua nga djali i saj

para një jave - OraInfo

Në Kosovë numri i të prekurve me koronavirus ka arritur në 63. 73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë...

Vushtrria mobilizohet për ta luftuar koronavirusin, bën këtë veprim

para një jave - OraInfo

Vushtrria është mobilizuar për të luftuar virusin që është përhapur në shumë vende. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar edhe dy raste të reja me koronavirus, e që...

Rasti i parë me koronavirus në Vushtrri – 73-vjeçarja u infektua nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Zeri

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me koronavirus nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Tetova Sot

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

Tahiri: Pacientja me coronavirus kishte ardhur nga Norvegjia, e gjithë lagjja e saj do të vendoset në karantinë

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se pacientja e cila ka rezultuar pozitiv me coronavirus ka qenë e njohur për shtabin emergjent komunal dhe IRSHP, Mitrovicë. Kryetari Tahiri...

Pacientja e parë në Vushtrri kishte ardhur nga Norvegjia, lagjja “Hashim Kolla” në karantinë!

para një jave - Fakti Ditor

Sonte është shënuar pacientja e parë me koronavirus në komunën e Vushtrrisë, shkruan IndeksOnline. Kryetari i komunës, Xhafer Tahiri ka thënë se 73 vjeqarja kishte ardhur në Kosovë me datë 14.03.2020,...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Ekonomia Online

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me Covid-19 nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Bota Press

Botapress 24 Mars – 73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me koronavirus nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Periskopi

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

73-vjeçarja nga Vushtrria dyshohet se u infektua me koronavirus nga djali i saj në Norvegji

para një jave - Gazeta Observer

73-vjeçarja nga fshati Studime e Ulët të Komunës së Vushtrrisë, e cila rezultoi pozitiv me koronavirus (COVID-19), ishte kthyer në Kosovë nga Norvegjia disa ditë më parë. Kështu ka thënë kryetari i Komunës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK