http://kariera.mk

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK-në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Insajderi

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK’në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 18:44 Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK-në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - GazetaBlic

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Termkolli: Kurti po do ta marr LDK-në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Zeri

Melihate Temrmkolli, ka akuzuar rënd Vjosa Osmanin, nënrkyetare e Kuvendit të Kosovës se po e ndimon AlbinKurtin për ta marrur nga brenda LDK-së. E ftuar në emisionin Frontal Live, në T7 Termkolli ka thënë...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK-në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Tetova Sot

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Haraqija: Vjosa Osmanin e shkolloi Hashim Thaçi

para 5 dite - Periskopi

Ish ministri i LDK’së Astrit Haraqija ka folur për Vjosa Osmani ku në “debatplus” tha se  Osmani kishte shërbyer me vitë për z.Fatmir Sejdiun e z.Hashim Thaçi. Sic thotë Haraqija ishte Thaçi ai i cili...

Termkolli: Albin Kurti qe dy herë po e synon pushtimin e LDK-së përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Infokusi

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Termkolli ka thënë se Albin Kurti po tenton që të pushtojë LDK-në përmes Vjosa Osmanit, nënkryetares së kësaj partie. Termkolli e ka akuzuar në këtë...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK’në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Pa censure

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK’në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - InfoAlb

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Tërmkolli: Albin Kurti po do ta marrë LDK’në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - TopShqip

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Tërmkolli: Kurti po do ta marrë LDK-në përmes Vjosa Osmanit

para 5 dite - Ekonomia Online

Anëtarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka akuzuar rëndë nënkryetaren e partisë së saj, Vjosa Osmanin, se gjoja po e ndihmon kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për ta...

Melihate Tërmkolli: LDK-ja e bëri Kurtin kryeministër, jo populli

para 5 dite - Periskopi

Anëtarja e LDK’së, Melihate Tërmkolli ka thënë se kompromisi më i madh i LDK’së, ishte hyrja në qeverisje me Vetëvendosjen. Tërmkolli u shpreh se Albin Kurti nuk e bëri populli kryeministër por e bëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK