http://kariera.mk

Mblidhet online samiti G20: Ndajnë 5 trilion dollarë për të përballuar krizën ekonomike nga Covid19

para një jave - Insajderi

Kombet e G20 kanë vendosur të injektojnë kolektivisht 5 trilion dollarë në ekonominë globale për të luftuar përçarjen e shkaktuar nga pandemia e koronavirusit mbi ekonomitë në të gjithë botën. Arabia Saudite,...

Koronavirusi/ G20 premton 5 trilion $ por grindjet e vjetra janë në ajër

para një jave - Opinion

Drejtuesit e Grupit të 20 ekonomive më të mëdha të botës janë zotuar të injektojnë më shumë se 5 trilion dollarë amerikanë në ekonominë globale, si pjesë e përgjigjes së tyre të koordinuar për të kufizuar...

Koronavirusi/ G20 premton 5 triliardë$ por grindjet e vjetra janë në ajër

para një jave - Opinion

Drejtuesit e Grupit të 20 ekonomive më të mëdha të botës janë zotuar të injektojnë më shumë se 5 trilion dollarë amerikanë në ekonominë globale, si pjesë e përgjigjes së tyre të koordinuar për të kufizuar...

Pandemia CoVid-19/ Mblidhet online G20: 5 trilion dollarë për të përballuar krizën ekonomike

para një jave - Top Channel

Kombet e G20 kanë vendosur të injektojnë kolektivisht 5 trilion dollarë në ekonominë globale për të luftuar përçarjen e shkaktuar nga pandemia e koronavirusit mbi ekonomitë në të gjithë botën. Arabia Saudite,...

G20 investon 5 trilionë dollarë për shpëtimin e ekonomisë botërore

para një jave - Lajmi.net

“Pandemia e koronavirusit është një kujtesë e fuqishme e ndërlidhjes dhe e cenueshmërisë sonë. Ky virus nuk respekton kufijtë. Luftimi i një pandemie kërkon një përgjigje transparente, të fortë dhe të...

G 20, 5 trilionë dollarë për të ekuilibruar pasojat e pandemisë

para një jave - Respublica

Ndërsa përhapja e pandemisë së Covid-19 rrezikon një recesion të thellë në ekonominë botërore, vendet e G20 u angazhuan në një front të përbashkët përballë këtij rreziku. Plot 5 trilionë dollarë do të...

G20 investon 5 trilionë dollarë për shpëtimin e ekonomisë botërore

para një jave - Periskopi

Shtetet e G20 kanë vendosur të investojnë 5 trilionë dollarë në ekonominë globale për të shpëtuar nga pandemia e koronavirusit. “Pandemia e koronavirusit është një kujtesë e fuqishme e ndërlidhjes dhe...

Fundi i globalizmit? Jo, mos e dyshoni kot!

para një jave - Almakos

Nga Zachary Karabell Gjatë javëve të kaluara, koronavirusi nga një epidemic aziatike me efekte të forta në rrjetin e tregtisë ndërkombëtare kaloi në një pandemi globale që po zhyt tërë botën në recesion....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK