http://kariera.mk

Pezullimi i veprimtarisë së Gjykatave, KLGJ: Për ato në proces dhe dokumentet për çështjet e reja do ketë akses, duke respektuar distancën fizike

para 3 dite - Medial

Pezullimi i veprimtarisë së Gjykatave, KLGJ: Për çëshjet në proces apo afatet që po afrohen do ketë akses në drejtësi, duke respektuar distancën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zgjidhur çështjen e atyre personave...

KLGJ: Pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore deri në 7 prill 2020

para 3 dite - Koha Jone

Përmes një njoftimi, Këshilli i Lartë Gjyqësor bën me dije se do të pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore në të gjitha gjykatat në Republikën e Shqipërisë, deri në datën 7 prill 2020....

Pezullimi i veprimtarisë së Gjykatave, KLGJ: Për ato në proces dhe dokumentet për çështjet e reja do ketë akses, duke respektuar distancën fizike

para 3 dite - BalkanWeb

Pezullimi i veprimtarisë së Gjykatave, KLGJ: Për çëshjet në proces apo afatet që po afrohen do ketë akses në drejtësi, duke respektuar distancën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zgjidhur çështjen e atyre personave...

KLGJ: Pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore deri në 7 prill 2020

para 3 dite - Gazeta Tema

Përmes një njoftimi, Këshilli i Lartë Gjyqësor bën me dije se do të pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore në të gjitha gjykatat në Republikën e Shqipërisë, deri në datën 7 prill 2020....

KLGJ pezullon veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore deri më 7 prill, ja cilat çështje bëjnë përjashtim

para 3 dite - Almakos

Këshilli i Lartë Gjyqësor përmes një njoftimi në shtyp bën me dije se ka vendosur afatin e pezullimit të shërbimeve gjyqësore deri më 7 prill, si rrjedhojë e situatës në të cilën ndodhemi për shkak të...

KLGj njofton: Pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore deri në datën 7 prill 2020

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Këshilli i Lartë Gjyqësor, përmes një njoftimi, bën me dije se do të pezullohen të gjithë veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore në të gjitha gjykatat në Republikën e Shqipërisë, deri në datën 7 prill 2020....

Pezullohen proceset gjyqësore deri më 7 prill, KLGJ: Përjashtim çështjet urgjente

para 3 dite - LajmiFundit

Deri më 7 prill 2020 të gjithë proceset gjyqësore do të jenë të pezulluara për shkak të situatës së krijuar nga Covid 19. Këshilli i Lartë Gjyqësor njoftoi se pezullimi i veprimtarisë dhe shërbimeve gjyqësore...

Koronavirusi, gjykatat do mbeten mbyllur

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur pezullimin e veprimtarisë dhe shërbimeve gjyqësore në të gjitha gjykatat e vendit, përfshirë këtu edhe në Gjykatën e Posaçme për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi....

COVID-19 mbyll edhe punën në gjykata, ja çështjet gjyqësore që përjashtohen nga vendimi

para 5 dite - BalkanWeb

Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste që shtohen dita ditës me COVID-19, Gjykatat në të gjithë Republikën e Shqipërisë kanë pezulluar veprimtarinë, siç janë dhe seancat gjyqësore. Në këtë vendim...

Përhapja e koronavirusit/ Vendimi i ri, pezullohen veprimtaritë dhe shërbimet gjyqësore, ja çështjet që përjashtohen

para 5 dite - Almakos

Si rrjedhojë e përhapjes së koronavirusit, është pezulluar veprimtaria në të gjitha Gjykatat e Republikës së Shqipërisë. Duke nisur nga dita e sotme, gjykatat do të ndërpresin punën, deri në 7 prill.Por...

KLGJ shtyn pezullimin e gjykatave deri pas 7 prillit

para 5 dite - Illyria

Përjashtohen nga efektet e këtij pezullimi veprimtaria dhe shërbimet gjyqësore që lidhen me çështje me natyrë të ngutshme Këshilli i Lartë Gjyqësor njofton opinionin publik se në kushtet kur situata në...

Koronavirus ‘infekton’ edhe punën në gjykata, ja çështjet gjyqësore që përjashtohen nga vendimi

para 5 dite - LajmiFundit

Në një kohë kur vendi ynë po përballet me raste që shtohen dita ditës me COVID-19, Gjykatat në të gjithë Republikën e Shqipërisë kanë pezulluar veprimtarinë, siç janë dhe seancat gjyqësore. Në këtë vendim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK