http://kariera.mk

Bill Gates ka një porosi për udhëheqësit e shteteve, nëse dëshirojnë të parandalojnë përhapjen e coronavirusit

para një jave - Telegrafi

Si bashkëthemelues dhe ish-CEO i Microsoft, Bill Gates është i famshëm për një nga njerëzit më të pasur në botë, por ai është i njohur edhe për aktivitetet e tij filantropike, duke financuar posaçërisht...

Bill Gates: Covid19 na kujton se të gjithë jemi të barabartë!

para një jave - Koha.mk

Multimiliarderi Gates, 64 vjeç, i cili dhuroi 85 milionë paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër...

Ky virus po na tregon se kjo tokë është e sëmurë…

para një jave - Standard

Nga  Bill Gates “Unë jam një besimtar i fortë dhe mendoj që ka një qëllim shpirtëror prapa çdo gjë që ndodh, pavarësisht nëse kjo është ajo që ne e perceptojmë si të mirë apo të keq. “Ndërsa meditoj për...

Bill Gates: Covid19 na kujton se të gjithë jemi të barabartë!

para një jave - Lajmi.net

Në një letër të hapur, me titull “Çfarë është vërtet duke na mësuar virusi Corona / Covid-19?’, ai shkroi: “Unë jam një besimtar i fortë dhe mendoj që ka një qëllim shpirtëror prapa çdo gjëje që ndodh,...

‘Po na kujton se të gjithë jemi të barabartë’ – Bill Gates shkruan për Covid 19

para një jave - Zhurnal

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër...

‘Po na kujton se të gjithë jemi të barabartë’ – Bill Gates shkruan për Covid 19

para një jave - Shprehja.com

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër të...

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?

para një jave - Iliria News

Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të...

Covid-19/ Letra e hapur nga Bill Gates pushton rrjetit, por a është e vërtetë?

para një jave - Top Channel

Teksa bota gjendet nën ethet e pandemisë, në një kohë pasigurie dhe etjeje për informacion gjeti territor një letër e ashtuquajtur “Letër e hapur nga Bill Gates: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?”....

Ja çfarë mendon Bill Gates për Covid-19

para një jave - Infokusi

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër të...

Covid-19/ Letra e hapur nga Bill Gates pushton rrjetit, por a është e vërtetë?

para një jave - Koha Jone

Teksa bota gjendet nën ethet e pandemisë, në një kohë pasigurie dhe etjeje për informacion gjeti territor një letër e ashtuquajtur “Letër e hapur nga Bill Gates: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?”....

‘Po na kujton se të gjithë jemi të barabartë’ – Bill Gates shkruan për Covid 19

para një jave - Arbresh

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër të...

Bill Gates shkruan për Covid19: Na kujton se të gjithë jemi të barabart!

para një jave - Albinfo

Ai ka dalë me një letër të hapur Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo...

‘Po na kujton se të gjithë jemi të barabartë’ – Bill Gates shkruan për Covid 19

para një jave - Periskopi

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar – beson se përkundër kaosit, ekziston ‘një qëllim shpirtëror pas çdo gjëje që ndodh’. Në një letër të...

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?

para një jave - Gazeta Telegraf

Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të...

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?

para një jave - Arbresh

Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të...

Multimiliardieri Bill Gates: Koronavirusi po na kujton të gjithëve se jemi të barabartë

para 2 jave - Standard

Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të...

Billi Gates: Çfarë po na mëson vërtet virusi Korona?

para 2 jave - Epoka e Re

Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK