http://kariera.mk

Zhan Mitrev: Më mirë të mbani shall sesa maskë mbrojtëse

para një jave - Aktuale

Akademiku Dr. Zhan Mitrev përmes një video mesazhi jep disa rekomandime se si të mbrohen njerëzit nga koronavirusi i rrezikshëm. Sipas tij, shumë më mirë është nëse njerëzit mbajnë një shall në fytyrë...

Zhan Mitrev: Më mirë të mbani shall sesa maskë mbrojtëse

para një jave - Flaka

Akademiku Dr. Zhan Mitrev përmes një video mesazhi jep disa rekomandime se si të mbrohen njerëzit nga koronavirusi i rrezikshëm. Sipas tij, shumë më mirë është nëse njerëzit mbajnë një shall në fytyrë...

Këshilla se kur dhe si duhet mbajtur maska/ Flasin ekspertët: Ja cili është roli…

para një jave - Standard

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

OBSH tregon rolin që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga koronavirusi, kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - Sinjali

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertë të OBSH-së tregojnë rolin e saktë të maskës në fytyrë, madje flasin për atë se si dhe kur duhet përdorur ato

para një jave - Fol

Shumë njerëz nëpër Azi po bartin maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA ato më pak përdoren, por shumë po pyesin: Nëse duhet bartur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - Zhurnal

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - BalkanWeb

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertë të OBSH-së tregojnë rolin e saktë të maskës në fytyrë, madje flasin për atë se si dhe kur duhet përdorur ato

para një jave - Telegrafi

Shumë njerëz nëpër Azi po bartin maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA ato më pak përdoren, por shumë po pyesin: Nëse duhet bartur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - Koha Jone

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19! Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - Standard

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - Lexo

balkanweb back buttonlogo balkanweb e madhe Fillimi > Bota Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Kur dhe cilat duhen përdorur 26 Mars, 2020 10:37 | W1240 P16x9 Coronavirus...

Maskat, si dhe sa duhen mbajtur; jo të gjitha mund të ofrojnë mbrojtje

para një jave - Epoka e Re

Shumë njerëz në botë mbajnë maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Ekspertët e OBSH: Roli që ka maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Kur dhe cilat duhen përdorur

para një jave - LajmiFundit

Shumë njerëz në bote mbajne maska në fytyrë për t’u mbrojtur nga COVID-19. Në Evropë dhe SHBA po pyesin: Nëse duhet mbajtur maska gjatë kësaj kohe kur pandemia është përhapur në tërë botën? Siç raporton...

Kush duhet të mbajë maskë dhe a e ndalojnë ato Coronavirusin

para një jave - Ekonomia Online

Shumë njerëz në Azi mbajnë maska në fytyrë si përpjekje për të ndaluar korona virusin e ri SARS-CoV-2 dhe sëmundjen që shkakton COVID-19. Në Europë dhe Amerikë, maskat mbahen më pak, por shumë njerëz pyeten...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK