http://kariera.mk

Tre të vdekur në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Telegrafi

Tre persona kanë humbur jetën sonte në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të fshatit Babush. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin...

Ndeshje në Autostradën Prishtinë – Shkup, vdesin tre persona

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 20:11 Tre persona kanë vdekur si rezultat i një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, saktësisht në afërsi të fshatit Babush. Lajmin për Gazetën Express...

Tre të vdekur nga një aksident në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Insajderi

Tre persona kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit. Lajmin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar Luljeta Mehmeti nga Policia e...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Medial

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Zhurnal

Shkup, 26 mars – Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Klan Kosova

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Aksident në Autostradën Prishtinë – Shkup, humbin jetën tre persona

para një jave - OraInfo

Kanë humbur jetën tre persona si pasojë e një aksidenti në Autostradën Prishtinë – Shkup. Tre persona kanë vdekur si rezultat i një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, saktësisht...

LAJMI I FUNDIT: Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - GazetaBlic

Sot rreth orës 19:00, ka ndodhur një aksident trafiku mes tre veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, me ç’rast humbën jetën tre persona. Lajmin për GazetaBlic e ka konfirmuar...

Aksident i rëndë: Tre të vdekur në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Sinjali

Tre persona sot kanë humbur jetën pas një aksidenti të rëndë mes tre veturave në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, me ç’rast humbën jetën tre persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Lajmi.net

Kjo është e konfirmuar nga Luljeta Mehmeti nga Policia e Kosovës. “Mund të konfirmojmë se sot rreth orës 19.00 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të 3 veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - GazetaBlic

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga Policia e Kosovës....

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Zeri

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga Policia e Kosovës....

Përplasen dy vetura në Vitomericë të Pejës, lëndohen tre persona

para një jave - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme sot në komunë të Pejës. Gjegjësisht, dy vetura janë përplasur në fshatin Vitomericë. Derisa, pas orës 16:00 edhe në rrugët e Pejës, u krijua kaos në trafik, kjo...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Flaka

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi  të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Lajm

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur në aksidentin në magjistralen Prishtinë – Shkup

para një jave - Infokusi

Të enjten rreth orës 19:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes tri vturave në autostradën Prishtinë- Shkup. Nga ky aksident kanë mbetur të vdekur tre persona, shkruan gazeta inFokus. Lajmin për...

Përplasje mes dy veturave në Vitomercë, ka të lënduar

para një jave - Infokusi

Një aksident ndërmjet dy veturave ka ndodhur pasditën e të enjtës në fshatin Vitomericë të Pejës. Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të lënduar tre persona, shkruan Gazeta inFokus. Kështu kanë bërë...

Aksident i rëndë në autostradën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet edhe për të vdekur

para një jave - Infokusi

Një aksident që duket ka përfunduar me fatalitet ka ndodhur pak më parë në autostradën Prishtinë-Ferizaj. Në fotot e dërguara në adresë të IndeskOnline,  thuhet mes tjerash se  dyshohet për tre të lënduar....

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Albinfo

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur si pasojë e aksidentit, në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Gazeta Observer

Sot rreth orës 19:00, ka ndodhur një aksident trafiku mes tre veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, me ç’rast humbën jetën tre persona. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar...

Humbin jetën tre persona nga ndeshja në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Bota Press

Botapress 26 Mars – Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit.Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga...

Tre të vdekur nga aksidenti në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - in7

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti...

Tre të vdekur si pasojë e aksidentit, në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Fakti Ditor

Sot rreth orës 19:00, ka ndodhur një aksident trafiku mes tre veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit, me ç’rast humbën jetën tre persona. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar...

Aksident i rëndë: Tre të vdekur në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Periskopi

Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga Policia e Kosovës....

Aksident në Autostradën Prishtinë – Shkup, tre të vdekur

para një jave - Ekonomia Online

Tre persona kanë vdekur si rezultat i një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, saktësisht në afërsi të fshatit Babush. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Luljeta Mehmeti nga...

Humbin jetën tre persona nga ndeshja në autostradën Prishtinë – Shkup

para një jave - Bota Press

Botapress 26 Mars – Tre perosna kanë ndërruar jetë sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit.Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Luljeta Mehmeti nga...

Aksident i rëndë në autostradën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet edhe për të vdekur

para një jave - Gazeta Observer

Një aksident që duket ka përfunduar me fatalitet ka ndodhur pak më parë në autostradën Prishtinë-Ferizaj. Në fotot e dërguara në adresë të IndeskOnline,  thuhet mes tjerash se  dyshohet për tre të lënduar....

Përplasen dy vetura në Vitomericë të Pejës, lëndohen tre persona

para një jave - Bota Press

Botapress 26 Mars – Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme sot në komunë të Pejës.Gjegjësisht, dy vetura janë përplasur në fshatin Vitomericë. Indeksonline mëson se përveç dëmeve materiale, të lënduar...

“Ora policore” – Vetëm 5 aksidente në Kosovë për 24 orë

para një jave - Shprehja.com

Përveç parandalimit dhe kontrollit të përhapjes së koronavirusit, kufizimi i lëvizjes ka ndikuar që numri i aksidenteve të bie dukshëm. Sipas statistikave të fundit të Policisë së Kosovës, gjatë ditës...

“Ora policore” – Vetëm 5 aksidente në Kosovë për 24 orë

para një jave - Sinjali

Përveç parandalimit dhe kontrollit të përhapjes së koronavirusit, kufizimi i lëvizjes ka ndikuar që numri i aksidenteve të bie dukshëm, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas statistikave të fundit të Policisë...

Brenda 24 orëve 5 aksidente në Kosovë

para një jave - Insajderi

Vetëm pesë aksidente me dëme materiale kanë ndodhur brenda 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Kosovës, shkruan Insajderi. Shkak po del të jetë shfaqja e virusit COVID-19 si dhe kufizimi i...

Policia gjobitë vetëm 43 persona brenda 24 orëve

para një jave - Periskopi

Policia e Kosovës që nga koha kur ka marrë kompetencat e plota nga UNMIK-u, nuk ka lëshuar më pak tiketa trafiku se në 24 orët e fundit. Pra, nga tranzicioni i plotë e deri tani, nuk është parë asnjëhërë...

Policia jep detaje për aksidentin në Gjilan

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 9:09 Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Si pasoj e aksidentit, gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore....

Koronavirusi ndikoi në uljen e aksidenteve dhe shqiptimin e tiketave

para një jave - Lajmi.net

Qëndrimi në shtëpi për shkak të situatës së koronavirusit, ka ndikuar edhe në uljen e numrit të aksidenteve në vend. Sipas Policisë së Kosovës, brenda 24 orëve të fundit në vend kanë ndodhur 15 aksidente...

Aksidenti i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen 7 persona

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 8:10 Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Indeksonline mëson se nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë...

Aksident në Gjilan, lëndohen 7 persona, shkatërrohen veturat

para një jave - Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të Gjilanit. Nga ky aksident mësohet se kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë të mëdha. Në vebdin e...

Aksident i rëndë trafiku në Gjilan, lëndohen 7 persona

para një jave - GazetaBlic

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Indeksonline mëson se nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë...

Aksidenti në Gjilan, lëndohen 7 persona (Foto)

para një jave - Zeri

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Indeksonline mëson se nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë...

Aksident trafiku në Partesh të Gjilanit, lëndohen 7 persona

para një jave - Shprehja.com

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth mesnatës së sotme afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë të mëdha. Ndryshe, në...

Policia jep detaje për aksidentin në Gjilan

para një jave - Periskopi

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Si pasoj e aksidentit, gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore. Por gjendja e tyre shëndetësore është...

Aksidenti i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen 7 persona

para një jave - Periskopi

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit. Indeksonline mëson se nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë...

Aksident në Gjilan, gjashtë të lënduar

para një jave - RTV 21

Aksidenti ka ndodhur para orës 20:00 Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot afër fshatit Partesh në Komunën e Gjilanit. Rastin për portalin rtv21.tv e konfirmoi zëdhënësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK