http://kariera.mk

Në mesin e 8 rasteve të reja pozitiv me COVID-19, është edhe pacientja nga fshati Llugaxhi që u trajtua në Spitalin e Pejës

para 5 dite - Telegrafi

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës Dr.Petrit Loci ka konfirmuar se pacientja e dyshuar dje, me simptoma të COVID 19, nga fshati Llugaxhi i komunës së Pejës, e cila u trajtua fillimisht në një ordinancë...

Gruaja e infektuar me koronavirus në Pejë – deklarohet kryetari Muhaxheri

para 5 dite - Insajderi

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë se rasti i parë i infektuar me COVID-19 në këtë komunë, është një grua nga fshati Llugaxhi. Në një bisedë telefonike me Insajderin, Muhaxheri ka...

E infektuara me koronavirus në Pejë shkoi në tri qendra mjekësore, u lirua në shtëpi me simptoma të gripit

para 5 dite - Sinjali

Gjatë ditës së sotme është shënuar edhe rasti i parë me koronavirus në Komunën e Pejës. Në këtë komunë rezultoi pozitive një paciente nga fshati Llugaxhi, i cili gjendet 25 kilometra nga Peja. Në një prononcim...

Detaje lidhur me rastin e të infektuarës nga fshati Llugagji i Pejës

para 5 dite - Kallxo

Drejtori i shëndetësisë në Pejë, Petrit Loci, ka dhënë detaje lidhur me rastin e të infektuarës me COVID-19 në fshatin Llugagji të Pejës. Loci për KALLXO.com tha se e infektuara dje fillimisht është paraqitur...

Dalin detaje rreth të infektuares me koronavirus nga Peja, ja ku ishte ajo dje

para 5 dite - OraInfo

Janë shënuar edhe 8 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës Dr.Petrit Loci ka konfirmuar se pacientja e dyshuar dje, me simptoma të COVID 19, nga fshati...

E infektuara me koronavirus nga Peja, ishte kontrolluar dje në Klinë

para 5 dite - Shprehja.com

Ky bëhet edhe rasti i parë nga komuna e Pejës, por për çfarë Loci ka një sqarim. “Fatkeqësisht pacientja rezultoi pozitiv. Është nga fshati Llugaxhi i komunës së Pejës, nëse i referohemi hartës, mirëpo...

Në mesin e 8 rasteve të reja pozitiv me COVID-19, është edhe pacientja nga fshati Llugaxhi që u trajtua në Spitalin e Pejës

para 5 dite - Zeri

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës Dr.Petrit Loci ka konfirmuar se pacientja e dyshuar dje, me simptoma të COVID 19, nga fshati Llugaxhi i komunës së Pejës, e cila u trajtua fillimisht në një ordinancë...

E infektuara me koronavirus nga Peja, ishte kontrolluar dje në Klinë

para 5 dite - Infokusi

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilet 8 kanë rezultuar pozitiv. Sipas raportit të IKSHPK-së, tashmë del se edhe komuna e Pejës...

Qytetarët kërkojnë që fshati Llugagji të izolohet, sepse personi i infektuar me COVID-19 është nga ai fshat

para 5 dite - Bota Press

Ministria e Shëndetsisë më herët ka lajmëruar se janë paraqitur edhe 8 raste të reja me koronavirus – COVID-19. 3 raste ishin nga Prishtina 4 nga Vushtrria dhe 1 nga Peja. Një qytetar përmes një postimi...

E infektuara me koronavirus nga Peja nuk ka ardhur nga jashtë vendit

para 5 dite - Epoka e Re

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilet 8 kanë rezultuar pozitiv. Sipas raportit të IKSHPK-së, tashmë del se edhe komuna e Pejës...

E infektuara me koronavirus nga Peja, ishte kontrolluar dje në Klinë

para 5 dite - Periskopi

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës Dr.Petrit Loci ka konfirmuar  se pacientja e dyshuar dje, me simptoma të COVID 19, nga fshati Llugaxhi i komunës së Pejës, e cila u trajtua fillimisht në një...

E infektuara me koronavirus nga Peja, ishte kontrolluar dje në Klinë

para 5 dite - Gazeta Observer

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 89 persona nga të cilet 8 kanë rezultuar pozitiv. Sipas raportit të IKSHPK-së, tashmë del se edhe komuna e Pejës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK