http://kariera.mk

“Koha s’pret asnjë minutë”, Bardhi publikon videon: Dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, sirenë alarmi për qeverinë

para një jave - Medial

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, publikon një video në “Facebook”, me dëshmi të qytetarëve në nevojë, ndërsa thekson se ato janë sirenë alarmi për qeverinë e Edi Ramës. Sipas Bardhit, shteti...

“Koha s’pret asnjë minutë”, Bardhi publikon videon: Dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, sirenë alarmi për qeverinë

para një jave - BalkanWeb

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, publikon një video në “Facebook”, me dëshmi të qytetarëve në nevojë, ndërsa thekson se ato janë sirenë alarmi për qeverinë e Edi Ramës. Sipas Bardhit, shteti...

Bardhi publikon videon: Dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, sirenë alarmi për qeverinë

para një jave - Standard

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka publikuar një video në “Facebook”, me dëshmi të qytetarëve në nevojë . Sipas Bardhit, shteti ka detyrimin ligjor që në këtë kohë të pamundurve, t’u sigurojë...

Bardhi publikon pamjet: Dëshmitë e njerëzve në nëvojë, sirenë alarmi për qeverinë që merret me propagandë

para një jave - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi teksa publikon video-denoncimin ndaj qeverisë “Rama”, deklaron se dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, janë sirenë alarmi për qeverinë...

Bardhi nxjerr videon: Rama nuk prek koncesionet e veta për të ndihmuar shqiptaret

para një jave - Koha Jone

Partia Demokratike akuzon kryeministrin Edi Rama se paratë e buxhetit të shtetit i harxhon për të paguar miqtë e tij oligarkë. Në një reagim, Gazment Bardhi thotë se fondet për koncesionet ai nuk i prek,...

Bardhi publikon videon: Dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, sirena alarmi për qeverinë që merret me propagandë

para një jave - Gazeta Telegraf

Përmes një video-denoncimi në rrjetin social Facebook, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaron se dëshmitë e dhimbshme të qytetarëve në nevojë, janë sirenë alarmi për qeverinë...

Bardhi i ‘përvishet’ Ramës: Fondet për koncesionet ai nuk i prek. Vjedhja dhe zhvatja është prioriteti i vetëm i tij.

para një jave - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama duke thënë se paratë e buxhetit të shtetit i harxhon për të paguar miqtë e tij oligarkë. Përmes një postimi në Fcebook, Gazment Bardhi thotë se fondet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK