http://kariera.mk

Fauci: Koronavirusi mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm

para një jave - Alsat-M

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm për herë të dytë nëse nuk bëhen përgatitje...

Eksperti kryesor në SHBA: Koronavirusi mund të bëhet ciklik

para një jave - Standard

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm për herë të dytë nëse nuk bëhen përgatitje...

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane: Koronavirusi mund të bëhet ciklik

para një jave - Koha Jone

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm për herë të dytë nëse nuk bëhen përgatitje...

Fauçi: Pandemia e koronavirusit mund të marrë karakter ciklik

para një jave - Koha.mk

Uashington, 26 mars – Specialisti kryesor për sëmundje infektive në SHBA, Antoni Fauçi, deklaroi se pandemia e koronavirusit që e goditi botën, sërish mund të paraqitet dhe atë në formë shumë më të fuqishme,...

Fauci: Koronavirusi mund të bëhet ciklik

para një jave - Zëri i Amerikës

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm për herë të dytë nëse nuk bëhen përgatitje...

Fauçi: Pandemia e koronavirusit mund të marrë karakter ciklik

para një jave - Tetova Sot

Specialisti kryesor për sëmundje infektive në SHBA, Antoni Fauçi, deklaroi se pandemia e koronavirusit që e goditi botën, sërish mund të paraqitet dhe atë në formë shumë më të fuqishme, nëse nuk ndërmerren...

Fauci: Koronavirusi mund të bëhet ciklik

para një jave - Epoka e Re

Eksperti kryesor i qeverisë amerikane për sëmundjet infektive paralajmëroi se shpërthimi i tanishëm i koronavirusit mund të bëhet ciklik dhe të rikthehet më i fuqishëm për herë të dytë nëse nuk bëhen përgatitje...

SFIDA/ Shkencëtari amerikan: Në pritje të një Corone stinore, ja treguesit e shpresës

para një jave - Te Sheshi

Ekziston një shans i mirë që koronavirusi i ri të bëhet një sëmundje sezonale, tha një nga kokat e shkencave mjekësore amerikane, duke theksuar se është urgjentisht e nevojshme të gjendet një vaksinë dhe...

STUDIMI: COVID-19 mund të rikthehet sipas cikleve sezonale

para një jave - Gazeta Tema

COVID-19 mendohet të rikthehet sipas cikleve sezonale, theksoi sot një ekspert amerikan duke nënvizuar nevojën urgjente për të gjetur një vaksinë dhe trajtime efikase. Drejtori i Institutit kombëtar të...

Co Vid -19, me gjasë do të jetë sezonal. Ka nisur të zhvendoset drejt Hemisferës së Jugut

para një jave - Respublica

Mjekët amerikanë njoftojnë se virusi i ri, Co Vid – 19 mund të kthehet në një sëmundje sezonale. Anthony Faucci deklaroi dje se së fundmi po vihen re më shumë raste në hemisferën jugore çka lidhet aty...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK