http://kariera.mk

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Alsat-M

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Shprehja.com

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Flaka

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Lajm

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Francë, rritet në 1.696 numri i të vdekurve nga koronavirusi

para një jave - Lajm

Francë, rritet në 1.696 numri i të vdekurve nga koronavirusi, pasi në 24 orët e fundit regjistrohen 365 viktima të reja. Loading... Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Linkedin ReddIt Email Print...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Tetova Sot

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - News33

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

Lirohen 10 000 të burgosur në Afganistan për të parandaluar përhapjen e COVID-19

para një jave - Pa censure

Autoritetet njoftuan sot se do të lirojnë deri në 10 000 të burgosur brenda dhjetë ditëve në vazhdim. Ky vendim u mor si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit të ri në këtë vend, ku infrastruktura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK