http://kariera.mk

Këto janë shifrat e fundit të vdekjeve nga COVID-19 në Itali

para një jave - Insajderi

Situata tragjike edhe në Spanjë me 655 viktima 662 të sëmurë me koronavirus ndërruan jetë gjatë 24 orëve të fundit në Itali, një shifër ditore që vijon të jetë e lartë, por që tregon tashmë një trend të...

Italia, Spanja dhe SHBA’ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 19:19 Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më...

Gjermania shënon 239 viktima nga koronavirusi, numri i të infektuarve rreth 44 mijë

para një jave - Koha Jone

Gjermania ka shënuar 33 viktima brenda 24 orëve, një shifër shumë më e ulët se vendet e tjera të BE si Spanja apo Italia që numërojnë me qindra të vdekur në ditë. Numri i të vdekurve ka shkuar në 239 teksa...

Këto janë vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - OraInfo

Koronavirusi është përhapur në shumë vende, ku ka prekur një numër të madh njerëzish. Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin....

Gjermania shënon 239 viktima nga koronavirusi, numri i të infektuarve rreth 44 mijë

para një jave - BalkanWeb

Gjermania ka shënuar 33 viktima brenda 24 orëve, një shifër shumë më e ulët se vendet e tjera të BE si Spanja apo Italia që numërojnë me qindra të vdekur në ditë. Numri i të vdekurve ka shkuar në 239 teksa...

Italia, Spanja dhe SHBA-ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Alsat-M

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Italia, Spanja dhe SHBA-ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Shprehja.com

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Tragjike edhe në Spanjë, 655 të vdekur në një ditë

para një jave - Insajderi

Numri i viktimave në Spanjë po rritet në mënyrë të frikshme. Raportohet se 655 vetë kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit, duke e çuar në 4089 numrin total të viktimave. Sipas Ministrisë...

Italia, Spanja dhe SHBA janë aktualisht vatrat kryesore të koronavirusit

para një jave - Opinion

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga coronavirusi në Spanjë

para një jave - Zhurnal

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

Italia, Spanja, SHBA — aktualisht vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Zhurnal

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga coronavirusi në Spanjë

para një jave - Medial

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

Raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga coronavirusi në Spanjë

para një jave - Telegrafi

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

E frikshme! Rëndohet bilanci në Spanjë, mbi 650 vdekje në 24 orët e fundit nga Covid-19

para një jave - Top Channel

Mbi 4 mijë vdekje janë shënuar në Spanjë si pasojë e përhapjes së koronavirusit të ri. Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 655 vdekje. Ky numër ishte...

Italia, Spanja dhe SHBA-ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Tetova Sot

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Italia, Spanja, SHBA -- aktualisht vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Zëri i Amerikës

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Italia, Spanja dhe SHBA’ja, vendet kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Periskopi

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Italia, Spanja dhe SHBA-ja, vatrat kryesore të Coronavirusit

para një jave - Ekonomia Online

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Italia, Spanja dhe SHBA’ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - Bota Press

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Koronavirusi “gjunjëzon” Spanjën, shënohen 4 mijë viktima dhe 56 mijë të infektuar

para një jave - Koha Jone

Spanja ka shënuar 4 mijë e 89 viktima si pasojë e Covid-19, pasi 655 persona ndërruan jetë brenda 24 orëve, ndërsa numri i të infektuarve shkoi në 56 mijë e 198 të prekur. Vendi përjetoi një rritje prej...

Gjermania shënon 239 viktima nga koronavirusi, numri i të infektuarve rreth 44 mijë

para një jave - LajmiFundit

Gjermania ka shënuar 33 viktima brenda 24 orëve, një shifër shumë më e ulët se vendet e tjera të BE si Spanja apo Italia që numërojnë me qindra të vdekur në ditë. Numri i të vdekurve ka shkuar në 239 teksa...

Spanja me 4000 të vdekur nga coronavirusi, 655 vetëm në 24 orët e fundit

para një jave - Kallxo

Vdekjet nga pandemia e coronavirusit në Spanjë kanë kapur shifrën 4000, prej tyre 655 janë regjistruar vetëm gjatë ditës së fundit, njoftoi ministria e shëndetësisë. Numri total i të prekurve nga Covid-19...

Koronavirusi “gjunjëzon” Spanjën, shënohen 4 mijë viktima dhe 56 mijë të infektuar

para një jave - Gazeta Tema

Spanja ka shënuar 4 mijë e 89 viktima si pasojë e Covid-19, pasi 655 persona ndërruan jetë brenda 24 orëve, ndërsa numri i të infektuarve shkoi në 56 mijë e 198 të prekur. Vendi përjetoi një rritje prej...

Shkon në mbi 4 mijë numri i të vdekurve në Spanjë nga coronavirusi

para një jave - Kallxo

Të paktën 4,089 njerëz kanë vdekur tani nga virusi Covid-19 në Spanjë me gjithsej 56,188 raste të regjistruara, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë në Spanjë, të publikuara të enjten. Por rritja...

Në Spanjë shkon numri i vdekjeve në 4 mijë

para një jave - Lajmi.net

Këto të dhëna në lidhje me numrin e të vdekurve në Spanjë janë duke e çuar totalin në 4.089, pak më të ulët se rritja e së mërkurës me 738, raporton “BBC”, transmeton lajmi.net. Rastet e konfirmuara u...

Spanja raporton 655 vdekje tjera nga koronavirusi

para një jave - Klan Kosova

655 vdekje nga koronavirusi janë regjistruar në Spanjë gjatë 24 orëve të kaluara. Kjo shifër është pak më e ulët nga mbi 700 që u raportuan të mërkurën, ka njofruar ministria e shëndetësisë e këtij vendi....

Italia, Spanja dhe SHBA-ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

para një jave - News33

Italia, Spanja dhe Shtetet e Bashkuara janë aktualisht qendrat kryesore në shkallë globale të betejës me koronavirusin. Kina ishte për disa muaj vendi i goditur më rëndë, me numrin më të madh të të infektuarve...

Edhe Spanja me ritmet e frikshme të Italisë, 655 të vdekur brenda 24 orëve te fundit

para një jave - BalkanWeb

SPANJE Fatkeqësisht edhe Spanja po ecen me ritmet e Italisë për sa i përket numrit të personave të infektuar dhe të vdekura nga COVID-19. Brenda 24 orëve të fundit në Spanjë kanë humbur jetën 655 persona...

655 viktima në 24 orë nga koronavirusi në Spanjë: 4,089 të vdekur dhe 56,188 të infektuar

para një jave - Sinjali

Të paktën 4,089 njerëz kanë vdekur tani nga Covid-19 në Spanjë dhe janë konfirmnuar 56,188 raste, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetit Spanjoll të lëshuar ditën e sotme. Por rritja e numrit të vdekjeve...

Koronavirusi merr jetën mbi 4 mijë personave në Spanjë

para një jave - Infokusi

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

Tragjike edhe në Spanjë, 655 viktima nga koronavirusi në një ditë

para një jave - Koha Jone

Numri i viktimave në Spanjë po rritet në mënyrë të frikshme. Raportohet se 655 vetë kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit, duke e çuar në 4089 numrin total të viktimave. Sipas Ministrisë...

Spanjë-655 të vdekur brenda 24 orëve te fundit

para një jave - Tetova1

Spanja po ecën me ritmet e Italisë për sa i përket numrit të personave të infektuar dhe të vdekura nga COVID-19. Vetëm 24 orët e fundit në Spanjë kanë humbur jetën 655 persona duke e çuar në 4089 numrin...

Raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga koronavirusi në Spanjë

para një jave - Gazeta Observer

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

Tragjike edhe në Spanjë/ 655 të vdekur brenda 24 orëve te fundit, spitalet në prag të kolapsit

para një jave - Lexo

Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Spanjë për ditën e sotme ka shkuar në 4,089 , ku 655 njerëz kanë vdekur vetëm në 24 orët e fundit. Spitalet e vendit përpiqen të përballen me pandeminë. Në Spanjë janë...

Spanjë, raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga koronavirusi

para një jave - Arbresh

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, numri...

Raportohet se mbi 4,000 persona kanë vdekur nga Coronavirusi në Spanjë

para një jave - Ekonomia Online

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i viktimave nga Coronavirusi për një ditë ka shkuar në 655, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 4,089. Sipas mediave të huaja, numri i të infektuarve në...

Spanja “lengon” nga virusi, 655 vdekje ne 24 oret e fundit

para një jave - LajmiFundit

Mbi 4 mijë vdekje janë shënuar në Spanjë si pasojë e përhapjes së koronavirusit të ri. Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 655 vdekje. Ky numër ishte...

Në Spanjë shkon numri i vdekjeve në 4 mijë

para një jave - Arbresh

Të dhënat e fundit nga Spanja tregojnë se numri i të vdekurve është rritur me 655 në 24 orët e fundit. Këto të dhëna në lidhje me numrin e të vdekurve në Spanjë janë duke e çuar totalin në 4.089, pak më...

Tragjike edhe në Spanjë, 655 viktima nga koronavirusi në një ditë

para një jave - Shenja

Numri i viktimave në Spanjë po rritet në mënyrë të frikshme. Raportohet se 655 vetë kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit, duke e çuar në 4089 numrin total të viktimave. Sipas Ministrisë...

Spanjë-655 të vdekur brenda 24 orëve të fundit

para një jave - Pa censure

Spanja po ecën me ritmet e Italisë për sa i përket numrit të personave të infektuar dhe të vdekura nga COVID-19. Vetëm 24 orët e fundit në Spanjë kanë humbur jetën 655 persona duke e çuar në 4089 numrin...

Spanja raporton 655 vdekje tjera nga Coronavirusi

para një jave - Ekonomia Online

655 vdekje nga koronavirusi janë regjistruar në Spanjë gjatë 24 orëve të kaluara. Kjo shifër është pak më e ulët nga mbi 700 që u raportuan të mërkurën, ka njoftuar ministria e shëndetësisë e këtij vendi....

655 viktima në 24 orë nga koronavirusi në Spanjë

para një jave - Epoka e Re

Të paktën 4 089 njerëz kanë vdekur tani nga Covid-19 në Spanjë dhe janë konfirmnuar 56 188 raste, sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetit Spanjoll të lëshuar ditën e sotme. Por rritja e numrit të vdekjeve...

Të dhënat/ Italia 10 % vdekshmërinë nga COVID-19, Kina 3 herë më pak, Gjermania rast unik

para 2 jave - Vizion Plus

Për të katërtën ditë me radhë, numri I pacienteve të rinj që po regjistrohen në Itali ka ardhur në rënie. Padiskutim elementi më shpresëdhenës në Itali gjatë këyre ditëve është kjo statistike,  , fakti...

Spanja dhe Italia, dy vatrat e virusit në Europë

para 2 jave - Klan

Spanja dhe Italia, dy vatrat e virusit në Europë Qindra të vdekur çdo ditë, kërkohet ndihmë nga NATO Italia dhe Spanja eklipsojnë Kinën për nga numri i viktimave të koronavirusit. Këtë herë është Spanja...

Italia 10 % vdekshmërinë nga COVID-19, Kina 3 herë më pak, Gjermania rast unik

para 2 jave - LajmiFundit

Për të katërtën ditë me radhë, numri i pacienteve të rinj që po regjistrohen në Itali ka ardhur në rënie. Padiskutim elementi më shpresëdhenës në Itali gjatë këyre ditëve është kjo statistike, , fakti...

Spanja shënon rekord ditor dhe ia kalon Kinës – 738 të vdekur nga virusi për një ditë

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 12:33 Vetëm në 24 orët e kaluara, 738 persona kanë vdekur në Spanjë si pasojë e infektimit me koronavirus. Kjo është shifra më e madhe që është shënuar për periudhën njëditore...

Spanjë/Kovid-19: 738 raste të vdekjes për 24 orë, gjithsej mbi 3.400

para 2 jave - Koha.mk

Madrid, 25 mars – Janë regjistruar 738 raste të vdekjes nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Spanjë. Numri i viktimave tani arrin 3.434 – më i lartë se në Kinë.

Koronavirusi pushton Spanjën, 738 të vdekur për një ditë

para 2 jave - OraInfo

Spanja shënon rekord ditor dhe ia kalon Kinës – 738 të vdekur nga virusi për një ditë. Vetëm në 24 orët e kaluara, 738 persona kanë vdekur në Spanjë si pasojë e infektimit me koronavirus. Kjo është shifra...

Spanja shënon rekord ditor dhe ia kalon Kinës – 738 të vdekur nga virusi për një ditë

para 2 jave - Pa censure

Vetëm në 24 orët e kaluara, 738 persona kanë vdekur në Spanjë si pasojë e infektimit me koronavirus. Kjo është shifra më e madhe që është shënuar për periudhën njëditore në shtetin e Evropës Jugore. Numri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK