http://kariera.mk

Kore e Jugut, rreth 45 për qind e të sëmurëve me koronavirus janë shëruar plotësisht

para një jave - Zhurnal

Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë regjistruar 104 raste të reja dhe...

Kore e Jugut, rreth 45 për qind e të sëmurëve me koronavirus janë shëruar plotësisht

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 18:58 Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë...

Rreth 45% e të sëmurëve me COVID-19 janë shëruar plotësisht në Korenë e Jugut

para një jave - BalkanWeb

Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë regjistruar 104 raste të reja dhe numri...

Rreth 45% e të sëmurëve me COVID-19 janë shëruar plotësisht në Korenë e Jugut

para një jave - Koha Jone

Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë regjistruar 104 raste të reja dhe numri...

Kore e Jugut, rreth 45 për qind e të sëmurëve me koronavirus janë shëruar plotësisht

para një jave - Tetova Sot

Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë regjistruar 104 raste të reja dhe numri...

Rreth 45% e të sëmurëve me COVID-19 janë shëruar plotësisht në Korenë e Jugut

para një jave - LajmiFundit

Që nga 20 janari kur koronavirusi filloi të shfaqej në Korenë e Jugut, u njoftua se rreth 45% e të sëmurëve janë shëruar plotësisht. Sipas Korea Herald, në vend janë regjistruar 104 raste të reja dhe numri...

Një grua 96 vjeçare shërohet plotësisht nga koronavirusi

para një jave - Medial

Një grua 96 vjeçare në Korenë e Jugut është bërë pacientja më e vjetër në vend që shërohet plotësisht nga koronavirusi. Gruaja, e identifikuar nga Qarku Cheongdo si Hwang, u deklarua plotësisht e rikuperuar...

Një grua 96 vjeçare shërohet plotësisht nga koronavirusi

para një jave - Zhurnal

Një grua 96 vjeçare në Korenë e Jugut është bërë pacientja më e vjetër në vend që shërohet plotësisht nga koronavirusi. Gruaja, e identifikuar nga Qarku Cheongdo si Hwang, u deklarua plotësisht e rikuperuar...

Një grua 96 vjeçare shërohet plotësisht nga koronavirusi

para një jave - Shprehja.com

Një grua 96 vjeçare në Korenë e Jugut është bërë pacientja më e vjetër në vend që shërohet plotësisht nga koronavirusi. Gruaja, e identifikuar nga Qarku Cheongdo si Hwang, u deklarua plotësisht e rikuperuar...

Një grua 97-vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Koha.mk

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Pacientja, nga qyteti juglindor i Cheongdo, u kthye në shtëpi pasi u shërua plotësisht...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Insajderi

Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër moshës e ka fituar betejën me virusin. Më parë, media media shtetërore kineze Xinhua raportoi se një burrë 100-vjeçar...

96-vjeçarja, pacientja më e vjetër në Korenë e Jugut që mposhti koronavirusin

para një jave - Vizion Plus

Një grua 96-vjeçare nga Koreja e Jugut është pacientja më e vjetër në këtë shtet që u përmirësua nga COVID-19. Gruaja, e cila identifikohet si zonja Hwang u deklarua plotësisht e shëruar të mërkurën. Hwang...

Një grua 96 vjeçare shërohet plotësisht nga koronavirusi

para një jave - Klan Kosova

Një grua 96 vjeçare në Korenë e Jugut është bërë pacientja më e vjetër në vend që shërohet plotësisht nga koronavirusi. Gruaja, e identifikuar nga Qarku Cheongdo si Hwang, u deklarua plotësisht e rikuperuar...

Një grua 97 vjeçare në Korenë e Jugut shërohet nga koronavirusi

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 9:11 Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo...

Një grua 97 vjeçare u shërua nga koronavirusi

para një jave - Portalb

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Top Channel

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - KDPolitik

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Shërohet nga koronavirusi një grua 97-vjeçare në Korenë e Jugut

para një jave - Standard

Një grua 97-vjeçare nga Koreja e Jugut e infektuar me koronavirus është shëruar plotësisht dhe është liruar nga karantina, duke e bërë atë pacientin më të vjetër të virusit të rikuperuar plotësisht, thanë...

Një grua 97-vjeçare shërohet plotësisht nga koronavirusi në Korenë e Jugut

para një jave - BalkanWeb

Një grua 97-vjeçare nga Koreja e Jugut e infektuar me koronavirus është shëruar plotësisht dhe është liruar nga karantina, duke e bërë atë pacientin më të vjetër të virusit të rikuperuar plotësisht, thanë...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Alsat-M

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Gazeta Tema

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Ka gjithmonë shpresë, një grua 97-vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Koha Jone

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Evropa e Lirë

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj - por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

96-vjeçarja, pacientja më e vjetër në Korenë e Jugut që mposhti koronavirusin

para një jave - LajmiFundit

Një grua 96-vjeçare nga Koreja e Jugut është pacientja më e vjetër në këtë shtet që u përmirësua nga COVID-19. Gruaja, e cila identifikohet si zonja Hwang u deklarua plotësisht e shëruar të mërkurën. Hwang...

Ka gjithmonë shpresë/ 97-vjeçarja shërohet plotësisht nga koronavirusi

para një jave - Lexo

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Infokusi

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një 97 vjeçare shërohet nga Coronavirusi

para një jave - Ekonomia Online

Një grua 97 vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga Coronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - Flaka

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - in7

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

Një grua 97 vjeçare shërohet nga koronavirusi

para një jave - LajmiFundit

Një grua 97-vjeçare është bërë personi më i vjetër në Korenë e Jugut që shërohet nga koronavirusi, sipas Yonhap News. Ende nuk ka detaje të tjera rreth saj – por ajo nuk është e vetmja në botë që përkundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK