http://kariera.mk

Ndodh edhe kështu/ 21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Standard

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

I riu që lëpiu guaskën e tualetit publik – rezulton pozitiv në testin e coronavirusit

para një jave - Zeri

Një djalë i ri nga Kalifornia i cili ishte përgjigjur pozitivisht sfidës së njohur si “coronavirus challenge”, e cila e detyronte atë ta lëpinte guaskën e tualetit publik, por ende pa kaluar disa ditë...

Lëpiu tualetin e avionit dhe u infektua me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Një 21-vjeçar ka pranuar të bëjë sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise. Sfida mban emrin “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë ta bëjnë duhet të lëpijnë një tualet...

I riu lëpiu guaskën e tualetit publik, preket nga koronavirusi

para një jave - Lajmi.net

Por, ende pa kaluar disa ditë pas publikimit të videos, raportohet se ai është prekur nga COVID-19. I riu i njohur me nofkën si Larz, kishte postuar fotografinë e tij të shtrirë në një spital. E tëra kjo...

Pranon sfidën, i riu nga Kalifornia lëpinë guaskën e tualetit publik – rezulton pozitiv në testin e coronavirusit

para një jave - Telegrafi

Një djalë i ri nga Kalifornia i cili ishte përgjigjur pozitivisht sfidës së njohur si “coronavirus challenge”, e cila e detyronte atë ta lëpinte guaskën e tualetit publik, por ende pa kaluar disa ditë...

Lëpiu tualetin e avionit dhe u infektua me koronavirus

para një jave - Shprehja.com

Një 21-vjeçar ka pranuar të bëjë sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise. Sfida mban emrin “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë ta bëjnë duhet të lëpijnë një tualet...

Pacienti nga Tetova i paralizuar, Filipçe: Nuk e dimë si është infektuar

para një jave - Flaka

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë prononcimit për mediat sot foli edhe për rastin e parë me koronavirus në Tetovë. Ai tha se pacienti në fjalë është i paralizuar dhe nuk e dimë si mund të ketë...

Sfida e çmendur në internet: Lëpiu tualetin e një banjoje publike, i riu rezulton me koronavirus

para një jave - Insajderi

Më e fundit konsiston në sfidimin e frikës nga një infektim i mundshëm prej Covid-19 duke lëpirë tualetet. Diçka të ngjashme bëri edhe Larz dhe GayShawnMendes, një influencues nga Kaliforni, i cili së...

Lëpiu tualetin e avionit dhe u infektua me koronavirus

para një jave - Flaka

Një 21-vjeçar ka pranuar të bëjë sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise. Sfida mban emrin “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë ta bëjnë duhet të lëpijnë një tualet...

Sfida e çmendur në internet/ Lëpiu tualetin e një banjoje publike, i riu në SHBA me COVID-19

para një jave - Zhurnal

Kryefjala e ditëve të sotme në mbarë botën është COVID-19. Shumica e njerëzve janë vetëizoluar në shtëpi për të mos lejuar përhapjen e virusit të TmerrshëM. Por ka edhe nga ata që e quajnë si një lojë...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Medial

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

Sfidat e internetit/ I riu që lëpiu tualetin infektohet me koronavirus

para një jave - Opinion

Një influencues i rrjeteve sociale, nga Kalifornia, i njohur si Larz dhe GayShawnMendes në Twitter, rezultoi pozitiv me koronavirus. Ylli i internetit, që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë...

Sfida e çmendur në internet/ Lëpiu tualetin e një banjoje publike, i riu në SHBA me COVID-19

para një jave - BalkanWeb

SHBA Kryefjala e ditëve të sotme në mbarë botën është COVID-19. Shumica e njerëzve janë vetëizoluar në shtëpi për të mos lejuar përhapjen e virusit të TmerrshëM. Por ka edhe nga ata që e quajnë si një...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Iliria News

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Zeri

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Zeri

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

Lëpiu tualetin e avionit dhe u infektua me koronavirus

para një jave - News33

Një 21-vjeçar ka pranuar të bëjë sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise. Sfida mban emrin “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë ta bëjnë duhet të lëpijnë një tualet...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Sinjali

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet  “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik . Larz e pranoi këtë sfidë...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me koronavirus

para një jave - Koha Jone

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publiku. Ata që pranojnë ta bëjnë...

Pranon sfidën, i riu nga Kalifornia lëpinë guaskën e tualetit publik

para një jave - Gazeta Observer

Një djalë i ri nga Kalifornia i cili ishte përgjigjur pozitivisht sfidës së njohur si “coronavirus challenge”, e cila e detyronte atë ta lëpinte guaskën e tualetit publik, por ende pa kaluar disa ditë...

Lëpiu tualetin e avionit, 21-vjeçari infektohet me Covid-19!

para një jave - Blitz

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet  “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publiki. ata që pranojnë ta bëjnë...

Sfida e çmendur në internet/ Lëpiu tualetin e një banjoje publike, i riu rezulton me koronavirus

para një jave - Infokusi

Në ditë të pazakonta si këto, krahas përditshmërisë duket se kanë ndryshuar edhe sfidat në rrjetet sociale. Më e fundit konsiston në sfidimin e frikës nga një infektim i mundshëm prej Covid-19 duke lëpirë...

Sfida e çmendur në internet/ Lëpiu tualetin e një banjoje publike, i riu në SHBA infektohet me COVID-19

para një jave - LajmiFundit

SHBA Kryefjala e ditëve të sotme në mbarë botën është COVID-19. Shumica e njerëzve janë vetëizoluar në shtëpi për të mos lejuar përhapjen e virusit të TmerrshëM. Por ka edhe nga ata që e quajnë si një...

21-vjeçari lëpiu tualetin e avionit, infektohet me Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Një i ri 21-vjeçar ka pranuar sfidën e fundit që ka dalë në rrjetin social TikTok. Kjo sfidë quhet “Coronavirus challenge” dhe ata që pranojnë duhet të lëpijnë një tualet publik. Larz e pranoi këtë sfidë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK