http://kariera.mk

Britani e Madhe, 230 milionë euro për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Top Channel

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - RTV 21

Johnson thirrje qeverive të G20-s të rrisin përpjekjet për të ndihmojnë kundër virusit Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Alsat-M

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britania e Madhe dhuron 230 milionë euro për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Lajmi.net

“Ky rekord britanik financimi do të ndihmojë në gjetjen e një vaksine për botën”, deklaroi kryeministri konservator, Boris Johnson. “Unë u bëj thirrje të gjitha vendeve dhe qeverive të G20-s në mbarë botën...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Shprehja.com

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Tetova Sot

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Flaka

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - Lajm

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

Britani e Madhe, 210 milionë stërlina për hulumtimin e vaksinës kundër COVID-19

para një jave - News33

Britania e Madhe njoftoi sot, pas samitit virtual të G20-s, se do të rrisë kontributin e saj në përpjekjet ndërkombëtare për të gjetur një vaksinë për koronavirusin e ri me 210 milionë stërlina (rreth...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK