http://kariera.mk

Coronavirusi bën që edhe brendet luksoze ta ndalin prodhimin

para 4 muajve - Tetova Sot

Bentley dhe Jaguar, Land Rover i janë shtuar listës së kompanive që kanë ndalur prodhimin e veturave në Britani të Madhe për shkak të shpërthimit të koronavirusit. Land Roveri do të ndalë prodhimin në...

Coronavirusi bën që edhe brendet luksoze ta ndalin prodhimin

para 4 muajve - Gazeta Express

AutoTech Gazeta Express 23/03/2020 22:24 Bentley dhe Jaguar, Land Rover i janë shtuar listës së kompanive që kanë ndalur prodhimin e veturave në Britani të Madhe për shkak të shpërthimit të koronavirusit....

Edhe brendet luksoze ndalin prodhimin

para 4 muajve - The Prestige

Bentley dhe Jaguar Land Rover i janë shtuar listës së kompanive që kanë ndalur prodhimin e veturave në Britani të Madhe për shkak të shpërthimit të koronavirusit. Land Roveri do të ndalë prodhimin në Britani...

Edhe brendet luksoze ndalin prodhimin

para 4 muajve - Zhurnal

Bentley dhe Jaguar Land Rover i janë shtuar listës së kompanive që kanë ndalur prodhimin e veturave në Britani të Madhe për shkak të shpërthimit të koronavirusit. Land Roveri do të ndalë prodhimin në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK