http://kariera.mk

Frikë për skenarin italian, Shqipëria do të blejë 10 mijë teste për koronavirus

para një dite - Albeu

Qeveria nuk e përjashton dot përshkallëzimin e situatës së koronavirusit në Shqipëri njësoj si në Itali. Ajo shpreson që masat e marra për parandalimin e koronavirusit të shmangin një situatë të ngjashme,...

Manastirliu: Rastet në rritje, shpresojmë mos kemi kurbën e Italisë

para një dite - Koha Jone

Edhe pse shifrat nga pandemia e Covid-19 në Shqipëri rriten me shifra të vogla, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu shpreson që vendi ynë të mos ketë kurbën e Italisë. “Pritet rritje e rasteve...

COVID-19, Manastirliu: Do të blejmë 10 mijë teste

para një dite - Lexo

Masat janë marrë që të mos kemi skenar Italian Tiranë, 26 Mars – Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me Euroneës Albania tha se kemi rezerva por do...

Nuk pyesin për rekomandimet e OBSH, Rama e Manastirliu s'pranojnë të testojnë mbarë shqiptarët

para një dite - Albeu

Pavarësisht rekomandimeve të OBSH, Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nuk do që shqiptarët të bëjnë testim për koronavirusin si një mundësi me efekt të shpejtë për ndërprerjen e zinxhirit transmetues...

Manastirliu: Pritet rritje e rasteve pozitive të koronavirusit në Shqipëri. Shpresojmë të mos kemi kurbën e Italisë!

para një dite - Gazeta Telegraf

Numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri nuk ka arritur shifra të mëdha. Megjithëse shifrat nga pandemia e Covid-19 rriten me shifra të vogla, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu...

Spitali i ri, Rama-Manastirliut: Sfidë nëse e bëni për 30 ditë

para 2 dite - Klan

Spitali i ri, Rama-Manastirliut: Sfidë nëse e bëni për 30 ditë Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrat Arben Ahmetaj dhe Ogerta Manastirliun, kanë vizituar dhe kanë parë nga afër ambientet e strukturës...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit

para 3 dite - Vizion Plus

Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit...

KORONAVIRUSI/ Rama: Erdogan na bëri nder të madh!

para 3 dite - Albeu

Qeveria është e vendosur të testojë vetëm personat me simptoma dhe kontaktet e afërta të tyre për koronavirus. Sipas ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, testimi i të dyshuarve “bëhet për të shkëputur...

Paralajmërimi i ministres: Jemi në javën e tretë, të prekurit do të rriten

para 3 dite - Derveni

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë një raportimi online me kryeministrin Edi Rama eshte shprehur se: “Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen...

Paralajmërimi i ministres: Jemi në javën e tretë, të prekurit do të rriten

para 3 dite - Standard

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë një raportimi online me kryeministrin Edi Rama eshte shprehur se: “Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen...

Manastirliu bën ‘parashikimin’: Jemi në javën e tretë, kurba e të prekurve me COVID-19 do të rritet

para 3 dite - BalkanWeb

“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu deklaroi ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi,...

Rama "sherr" live me Manastirliun: Kur, kur, kur do hapet spitali, këtë më thuaj!

para 3 dite - Albeu

Gjatë mbledhjes së sotme të kryeministrit Edi Rama me një pjesë të kabinetit qeveritar, shefi i ekzekutivit e ka pyetur ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliun në lidhje me masat që janë marrë për...

Pajisje të reja mjekësore nga Turqia, Rama: Erdogani dha urdhrin për t’i eksportuar

para 3 dite - Klan

Pajisje të reja mjekësore nga Turqia, Rama: Erdogani dha urdhrin për t’i eksportuar Shqipëria ka blerë pajisje mjekësore nga Turqia. Ministrja Ogerta Manastirliu deklaroi këtë të mërkurë se me shtimin...

Vendimi i rëndësishëm/Manastirliu: Në javën e parë të prillit do të…

para 3 dite - Koha Jone

Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes...

Manastirliu: Testojmë sipas rekomandimeve të OBSH

para 3 dite - Koha Jone

Pas polemikave në lidhje me numrin e të testuarve për Covid-19, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi online në mbledhjen e qeverisë, bëri me dije se testimet bëhen sipas rekomandimeve...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit

para 3 dite - Lexo

Po plotësojmë rekomandimet e OBSh për testimin e rasteve të dyshuara. Testimi masiv nuk përjashton riskun e qytetarëve 10 Mars- Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi...

COVID-19, Manastirliu tregon çfarë parashikohet të ndodhë javën që vjen: Po vijon testimi të dyshuarve

para 3 dite - Lajme.al

Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. “Do të testojmë, testojmë, testojmë të dyshuarit dhe ata që kanë nevojë të heqin dyshimet...

Manastirliu ‘parashikon’: Jemi në javën e tretë, kurba e të prekurve me koronavirus do të rritet

para 3 dite - LajmiFundit

“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë...

Mbledhja online e qeverisë, Manastirliu: Në javën e parë të prillit…

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK