http://kariera.mk

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 26/03/2020 20:34 Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari...

Shërohet nga virusi koronavirusi, 101 vjeçari i cili lindi në kohën e gripit spanjoll

para një jave - OraInfo

Koronavirusi ka prekur shumë persona në vende të ndryshme të botës. Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti...

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19

para një jave - Zeri

Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari nga Rimi kishte përfunduar në spitalin...

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19

para një jave - Tetova Sot

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19 Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti...

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19

para një jave - Infokusi

Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari nga Rimi kishte përfunduar në spitalin...

Një histori me një fund të lumtur/ Lindi në kohën e gripit spanjoll dhe sot 101 vjeç i mbijeton Covid-19

para një jave - Standard

Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari nga Rimi kishte përfunduar në spitalin...

Itali, 101 vjeçari e mposhti virusin Kovid-19

para një jave - Tetova Sot

Njëri nga pacientët më të moshuar të infektuar me virusin Kovid-19, një burrë 101 vjeçar nga qyteti Italian Rimini, u shërua nga virusi, lajmërojnë sot mediat italiane. Lajmet e mira për 101 vjeçarin i...

Sot 101 vjeç, i moshuari që lindi në kohën e gripit spanjoll dhe i mbijeton Covid-19

para një jave - Insajderi

Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari nga Rimi kishte përfunduar në spitalin...

Lindi në kohën e gripit spanjoll, 101 vjeçari shërohet nga virusi Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç dhe arriti ti mbijetoj Covid-19. I moshuari nga Rimi kishte përfunduar në spitalin...

I moshuari 101 vjeçar që lindi në kohën e gripit spanjoll dhe i mbijeton Covid-19

para një jave - OraInfo

Sot 101 vjeç, i moshuari që lindi në kohën e gripit spanjoll dhe i mbijeton Covid-19. Ai lindi në vitin 1919 ku bota si sot ishte në një pandemi globale për shkak të gripit spanjoll. Sot ai është 101 vjeç...

Itali, 101 vjeçari e mposhti virusin Kovid-19

para një jave - Republika

Njëri nga pacientët më të moshuar të infektuar me virusin Kovid-19, një burrë 101 vjeçar nga qyteti Italian Rimini, u shërua nga virusi, lajmërojnë sot mediat italiane. Lajmet e mira për 101 vjeçarin...

Lindi në mes të pandemisë së gripit spanjoll më 1919, sot 101-vjeçari në Itali mundi edhe COVID-19

para një jave - BalkanWeb

ITALI Mund t’ju duket e pabesueshme por një 101-vjecar në Itali është shëruar nga koronavirusi dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Ai lindi në mes të një pandemie asaj të gripi spanjoll, në vitin...

Lindi në mes të pandemisë së gripit spanjoll më 1919, sot 101-vjeçari në Itali mundi edhe COVID-19

para një jave - LajmiFundit

ITALI Mund t’ju duket e pabesueshme por një 101-vjecar në Itali është shëruar nga koronavirusi dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Ai lindi në mes të një pandemie asaj të gripi spanjoll, në vitin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK