http://kariera.mk

Pipero: Piku i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri do jetë javën tjetër

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 26/03/2020 20:28 Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak...

Pipero: Piku i të infektuarve javën tjetër

para një dite - Klan

Pipero: Piku i të infektuarve javën tjetër “Mosha e tretë, shumica e të shtruarve në infektiv” Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist...

Mjeku Pëllumb Pipero: Piku i të infektuarve është javën tjetër

para një dite - Koha Jone

Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut...

Pipero: Piku i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri do jetë javën tjetër

para një dite - Tetova Sot

Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut...

Koronavirus, mjeku Pipero: Piku i të infektuarve vjen javën tjetër

para një dite - LajmiFundit

Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero thotë se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut Pëllumb...

Kur do të jetë kulmi i pandemisë në Shqipëri? Ja çfarë thotë mjeku Pipero!

para një dite - Lexo

Kur do të jetë kulmi i epidemisë së koronavirusit në vendin tonë? Është ende herët për të marrë një përgjigje të prerë edhe nga ekspertët, pasi kjo situatë nuk mund të parashikohet saktësisht shprehen...

Kur do të jetë kulmi i pandemisë në Shqipëri? Ja si përgjigjet mjeku Pipero

para një dite - Lajme.al

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, dha një kohë se kur mendohet të jetë kulmi i koronavirusit në vendin tonë. Ai tha se kjo javë së bashku me javën e ardhshme, do të jenë tejet të vështira. “Siç e kam...

Mjeku Vargu bën parashikimin “shqetësues”: Pas 3-4 javësh do të arrijmë pikun!

para 3 dite - Standard

Eshte thënë se kjo është java e zjarrit në vendin tonë për sa i përket koronavirusit, por mjeku Petrit Vargu është mjaft pesimist për këtë ndërsa ka dhënë një skenar të zymtë në emisionin Arena nga Dritan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK