http://kariera.mk

Sugareski: Është gënjeshtër se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishmit në një aheng se janë të infektuar potencial

para 3 dite - Medial

Shkup, 26 maj 2020 (MEDIAL) – Dikush po luan me shëndetin përmes lajmeve të rreme.Gënjeshtër e rëndë është se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishëm në një aheng në “Porta” se...

Nuhiu: Deri më tani orën policore nuk e kanë respektuar 301 qytetarë

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 26 mars – Zv.ministri i Brendshëm Agim Nuhiu, thotë se deri tani 301 qytetarë nuk kanë respektuar masën orë policore, prej të cilëve 60 raste janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit. 11 prej...

Nuhiu: Deri më tani orën policore nuk e kanë respektuar 301 qytetarë

para 3 dite - Alsat-M

Zv.ministri i Brendshëm Agim Nuhiu, thotë se deri tani 301 qytetarë nuk kanë respektuar masën orë policore, prej të cilëve 60 raste janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit. 11 prej tyre janë minoren,...

Sugareski: Është gënjeshtër se Qendra e SHP në Prilep ka paralajmëruar të pranishmit në një aheng se janë të infektuar potencial

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 26 maj – Dikush po luan me shëndetin përmes lajmeve të rreme.Gënjeshtër e rëndë është se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishëm në një aheng në “Porta” se janë të infektuar...

Sugareski: Është gënjeshtër se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishmit në një aheng se janë të infektuar potencial

para 3 dite - TV21

Dikush po luan me shëndetin përmes lajmeve të rreme. Gënjeshtër e rëndë është se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishëm në një aheng në “Porta” se janë të infektuar potencial...

Nuhiu: Deri më tani orën policore nuk e kanë respektuar 301 qytetarë

para 3 dite - Tetova Sot

Zv.ministri i Brendshëm Agim Nuhiu, thotë se deri tani 301 qytetarë nuk kanë respektuar masën orë policore, prej të cilëve 60 raste janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit. 11 prej tyre janë minoren,...

Nuhiu: Deri më tani orën policore nuk e kanë respektuar 301 qytetarë

para 3 dite - Almakos

Alsat 2020-03-26T21:10:32+01:00 Zv.ministri i Brendshëm Agim Nuhiu, thotë se deri tani 301 qytetarë nuk kanë respektuar masën orë policore, prej të cilëve 60 raste janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit....

Sugareski: Është gënjeshtër se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishmit në një aheng se janë të infektuar potencial

para 3 dite - Tetova Sot

Dikush po luan me shëndetin përmes lajmeve të rreme.Gënjeshtër e rëndë është se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishëm në një aheng në “Porta” se janë të infektuar potencial...

Sugareski: Është gënjeshtër se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishmit në një aheng se janë të infektuar potencial

para 3 dite - Flaka

Dikush po luan me shëndetin përmes lajmeve të rreme.Gënjeshtër e rëndë është se Qendra e Shëndetit Publik në Prilep ka paralajmëruar të pranishëm në një aheng në “Porta” se janë të infektuar potencial...

Nuhiu: Deri më tani orën policore nuk e kanë respektuar 301 qytetarë

para 3 dite - News33

Zv.ministri i Brendshëm Agim Nuhiu, thotë se deri tani 301 qytetarë nuk kanë respektuar masën orë policore, prej të cilëve 60 raste janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit. 11 prej tyre janë minoren,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK