http://kariera.mk

Më shumë se 60 persona në gjendje të rëndë/ Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi

para 3 dite - Top Channel

Ka shkuar në 25 numri i vdekjeve nga Covid-19 në Greqi. Viktima e fundit është një 70-vjeçar nga Glifadha e Athinës. Parashikohet të ketë një shtim të ndjeshëm të jetëve të humbura, pasi në gjendje të...

Më shumë se 60 persona në gjendje të rëndë/ Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi

para 3 dite - Lexo

Ka shkuar në 25 numri i vdekjeve nga Covid-19 në Greqi. Viktima e fundit është një 70-vjeçar nga Glifadha e Athinës. Parashikohet të ketë një shtim të ndjeshëm të jetëve të humbura, pasi në gjendje të...

22 të vdekur në Greqi, 53 të tjerë në gjendje kritike

para 4 dite - Vizion Plus

COVID-19 ka shkaktuar dy viktima këtë të mërkurë në Greqi. Sipas të dhënave zyrtare, me dy viktimat e kësaj dite, shifra totale e personave që që humbën betejën për jetën ka shkuar në 21 persona. Vazhdon...

Rritet bilanci, 22 të vdekur në Greqi, 53 të tjerë në gjendje kritike

para 4 dite - LajmiFundit

Koronavirusi ka shkaktuar dy viktima këtë të mërkurë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas të dhënave zyrtare, me dy viktimat e kësaj dite, shifra totale e personave që që humbën betejën për jetën ka shkuar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK