http://kariera.mk

Si do veprohet me shqiptarët e ngelur jashtë vendit pas përhapjes se koronavirusit?! Si përgjigjet Rama

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 26/03/2020 20:57 Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kanë ngelur jashtë...

Shqiptarët do riatdhesohen/ Rama: Kush ka mbetur jashtë do kthehet në shtëpi

para një jave - Vizion Plus

Të gjithë shqiptarët që kanë mbetur jashtë për shkak të mbylljes së kufijve së shpejti do të riatdhesohen. Ka qënë kreu i qeverisë, Edi Rama i cili lajmeroi  se së bashku me Presidentin Ilir Meta po punojnë...

Shqiptarët që kanë ngelur jashtë vendit, Rama: Po koordinojmë përpjekjet, ja ku të identifikohen, për ata në Itali zgjidhëm problemin e testimit

para një jave - Medial

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se qeveria po punon për të sjellë në atdhe të gjithë ata që kanë mbetur jashtë vendit pas mbylljes së kufijve si masë për koronavirusin. Rama bën me dije se deri tani...

Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që mbetën jashtë vendit: Po punojmë së bashku me Presidencën…

para një jave - Top Channel

TIRANË-Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar komunikimin me qytetarët ku u ka bërë thirrje që për çdo emergjencë që kanë të drejtohen në platformën e emergjencës të krijuar në Shqipëriaqëduam.al....

Qytetarët e bllokuar jashtë vendit, Rama: Si të identifikoheni

para një jave - Klan

Qytetarët e bllokuar jashtë vendit, Rama: Si të identifikoheni Kryeministri Edi Rama gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët në rrjetet sociale është shprehur se në portalin shqiperiaqeduam.al janë adresuar...

Shqiptarët që kanë ngelur jashtë vendit, Rama: Po koordinojmë përpjekjet, ja ku të identifikohen, për ata në Itali zgjidhëm problemin e testimit

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se qeveria po punon për të sjellë në atdhe të gjithë ata që kanë mbetur jashtë vendit pas mbylljes së kufijve si masë për koronavirusin. Rama bën me dije se deri tani...

Edi Rama komunikim me qytetarët në “Facebook”: Kemi ndihmuar mbi 60 mijë familje në nevojë

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i vendit Edi Rama në një komunikim të drejtpërdrejtë me qytetarët në “Facebook” tha se qeveria ka ndihmuar mbi 60 familje në nevojë në këtë kohë epidemie. Rama u shpreh se në portalin Shqipëriaqëduam.al...

Rama: Në bashkëpunim me Presidentin Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve

para një jave - Standard

Kryeministri Edi Rama, përmes një video live, njoftoi se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kjo situatë lufte i ka gjetur jashtë. “Dje...

"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni

para një jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar problemet e tyre te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam .al. Biseda e Ramës...

Rama: Në bashkëpunim me Presidentin Meta po përgatitet rikthimi në atdhe

para një jave - Standard

Kryeministri Edi Rama, përmes një video live, njoftoi se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kjo situatë lufte i ka gjetur jashtë. “Dje...

Rama: Me Metën po bëjmë planin si të rikthejmë shqiptarët në atdhe

para një jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama, përmes një video live, njoftoi se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kjo situatë lufte i ka gjetur jashtë. “Dje...

Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që kanë mbetur jashtë vendit

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar komunikimin me qytetarët ku u ka bërë thirrje që për çdo emergjencë që kanë të drejtohen në platformën e emergjencës të krijuar në Shqipëriaqëduam.al....

Rama: Shumica e shqiptarëve kanë mbetur në Itali

para një jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se pjesa më e madhe e shqetësimeve të ngritura nga qytetarët kanë të bëjnë me ata që kanë mbetur jashtë vendit dhe që nuk kanë mundësi të kthehen. Sipas kreut të qeverisë...

Si do veprohet me shqiptarët e ngelur jashtë vendit pas përhapjes se koronavirusit?! Si përgjigjet Rama

para një jave - Flaka

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kanë ngelur jashtë territorit pas shpërthimit të koronavirusit....

1379 shqiptarë kanë ngelur jashtë vendit/ Rama: Ja ku të identifikohen, për ata në Itali zgjidhëm problemin e testimit

para një jave - Almakos

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se janë identifikuar 1379 shtetas të cilët lufta e koronavirusit I ka zënë jashtë vendit, teksa shton qeveria po punon për të sjellë në atdhe të gjithë. Rama shprehet...

Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që kanë mbetur jashtë vendit

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar komunikimin me qytetarët ku u ka bërë thirrje që për çdo emergjencë që kanë të drejtohen në platformën e emergjencës të krijuar në Shqipëriaqëduam.al....

“Do të të bëj monument te hyrja e spitalit”/ Mbledhja online e qeverisë, zbardhet procesverbali

para një jave - Top Channel

Nisur nga çfarë deklaroi ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga sot do të nisë puna për rehabilitimin e godinës rezidenciale, e cila do të kthehet në një spital karantinë...

KM Rama: Po punojmë për kthimin e shqiptarëve të mbetur jashtë

para një jave - Illyria

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se qeveria po punon për të sjellë në atdhe të gjithë ata që kanë mbetur jashtë vendit pas mbylljes së kufijve si masë për koronavirusin. Rama bën me dije se deri tani...

Rama: Në bashkëpunim me Presidentin Meta po planifikojmë të rikthejmë shqiptarët në atdhe

para një jave - Gazeta Telegraf

Përmes një video live, kryeministri Edi Rama, njoftoi se në bashkëpunim edhe me Presidentin Ilir Meta po përgatitet rikthimi në atdhe i të gjithë shqiptarëve që kjo situatë lufte i ka gjetur jashtë. “Dje...

Rama “kujtohet” për riatdhesimin e shqiptarëve që la jashtë pandemia koronavirusit, nis lëvizjet e para

para një jave - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me riatdhesimin e shqiptarëve që kanë ngelur jashtë kufirit të Shqipërisë për shkak të pandemisë që përfshiu botën. Ai tha se kjo temë është diskutuar edhe në...

Kryeministri Rama i bën thirrje shqiptarëve që ndodhen në Itali: Kush dëgjon dhe ndjek këtë komunikim…

para një jave - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se pjesa më e madhe e shqetësimeve të ngritura nga qytetarët kanë të bëjnë me ata që kanë mbetur jashtë vendit dhe që nuk kanë mundësi të kthehen. Sipas Ramës, kjo temë...

“Edi Rama jam”, kryeministri nis t’i telefonojë vetë qytetarët

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 21:11 Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al,...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

para 2 jave - Medial

TIRANË “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

para 2 jave - BalkanWeb

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar...

Rama gjen si të "zbavitet" gjatë izolimit: Merr një më një shqiptarët e qan hallet

para 2 jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka gjetur më së mirë si ti kalojë zbavitshëm këto ditë izolimi. Ai ka hapur një kanal komunikimi i cili ngjan me emisionet e mëngjesit dhe telefonon qytetarët shqiptarë pas kritikave...

“Edi Rama jam”. Kryeministri kopjon emisionet televizive

para 2 jave - Koha Jone

Kreu i qeverirsë Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët që shkruajnë në platformën “shqipëriaqëduam.al|. Kryeministri është shfaqur në një video në Facebook duke u telefonuar qytetarët...

VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja

para 2 jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda...

VIDEO/Rama merr në telefon qytetarët: Zemër ti e dinë që…

para 2 jave - Koha Jone

Pasi paraditen e kësaj të mërkure pa nga afër situatën në tregjet e Tiranës, teksa i bëri thirrje edhe bëri “sherr” me të moshuarit, këtë mbrëmje kreu i qeverisë Edi Rama po merr në telefon vetë qytetarët,...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

para 2 jave - Lexo

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

para 2 jave - Shenja

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar...

“Edi Rama të shqetëson”/Kryeministri telefon live qytetarët, ja këshilla që i jep

para 2 jave - Almakos

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar...

Rama gjen si të “zbavitet” gjatë izolimit: Merr një me një shqiptarët e qan hallet (VIDEO)

para 2 jave - in7

Kryeministri Edi Rama ka gjetur më së mirë si ti kalojë zbavitshëm këto ditë izolimi. Ai ka hapur një kanal komunikimi i cili ngjan me emisionet e mëngjesit dhe telefonon qytetarët shqiptarë pas kritikave...

Kryeministri Rama nuk di të ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

para 2 jave - LajmiFundit

Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK