http://kariera.mk

OSMANI: SIGUROHEN 55 RESPIRATORË, PRITET TË ARRIJNË NË SHKUP

para 5 dite - Klan Macedonia

“PËR SHKAK TË PANDEMISË ËSHTË E PASIGURT DITA PËR KONFERENCË NË MES QEVERIVE ME BE-në” Maqedonia e Veriut ka siguruar 55 aparate respiratore për pacientët me koronavirus nga fondet evropiane norvegjeze,...

Osmani njofton për sigurimin e 55 respiratorëve, nuk dihet se kur do arrijnë

para 5 dite - Shenja

Njëzet e pesë respiratorë nga Fondet norvegjeze që duhet të vijnë në Maqedoninë e Veriut, për momentin po presin në depo në Turqi, deri në gjetjen e një mënyre se si të transportohen në Shkup, shkaku i...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Derveni

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Me para evropiane, Maqedonia siguron mbi 50 respirator

para 5 dite - Telegrafi

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani përmes një konference për shtyp informoi se Maqedonia ka siguruar 50 respiratorë të rinj. “Me para të ambasadës së Norvegjisë janë siguruar 25 makina...

Janë siguruar 55 makina respiratorë për RMV-në, pritet vetëm transportimi

para 5 dite - Portalb

Gjithsej 55 makina respiratorë janë siguruar për nevojat e shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, për përballje me situatën që e ka krijuar virusi korona, njoftoi zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Ina

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje, pritet vetëm transportimi i tyre

para 5 dite - Zhurnal

Shkup, 26 mars, zhurnal.mk – Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Aktuale

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Alsat-M

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Morëm 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milion euro ndihmë

para 5 dite - TV21

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Indeks.mk

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informoi se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Derveni

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Shprehja.com

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - InfoShqip

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informoi se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Flaka

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Zyrtare

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Lajm

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Tetova Sot

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - InfoAlb

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - TopShqip

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Osmani: Siguruam 25 respiratorë nga Ambasada Norvegjeze, 30 nga fondi i BE-së, plus 4 milionë euro ndihmë

para 5 dite - Republika

Zëvendëskryeministri për çështjet Evropiane Bujar Osmani deklaroi në një konferencë për shtyp se Maqedonia së shpejti do të marrë 55 respiratorë, dhe do të ketë edhe më shumë nga Kina, e cila aktualisht...

Me para evropiane, Maqedonia siguron mbi 50 respirator

para 5 dite - Fol

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani përmes një konference për shtyp informoi se Maqedonia ka siguruar 50 respiratorë të rinj. “Me para të ambasadës së Norvegjisë janë siguruar 25 makina...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Sharri

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Me para evropiane, Maqedonia siguron mbi 50 respirator

para 5 dite - Arbresh

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani përmes një konference për shtyp informoi se Maqedonia ka siguruar 50 respiratorë të rinj. “Me para të ambasadës së Norvegjisë janë siguruar 25 makina...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Pa censure

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - Shkurt Shqip

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

Osmani: Janë siguruar gjithsej 55 aparate për frymëmarrje

para 5 dite - in7

Zv/kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në konferencën e sotme për shtyp informio se Sekretariati për Çështje Evropiane ka përgatitur lista për nevojat e Klinikave dhe Institucioneve si pasojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK