http://kariera.mk

Testimet për virus sipas vullnetit të qytetarëve, mjekët amë tregojnë procedurën e testimit: Të paraqiten pacientët me simptome

para një jave - TV21

Të gjithë qytetarët që kanë simptome të gripit tanimë mund të paraqiten te mjekët amë për të realizuar pyetësorin për COVID-19. Paraqitja bëhet në rrugë telefonike. Pas kësaj, mjeku vlerëson se a duhet...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Zhurnal

Shkup, 26 mars, zhurnal.mk – Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Alsat-M

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Shprehja.com

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimet për virus sipas vullnetit të qytetarëve, mjekët amë tregojnë procedurën e testimit

para një jave - TopShqip

Të gjithë qytetarët që kanë simptome të gripit tanimë mund të paraqiten te mjekët amë për të realizuar pyetësorin për COVID-19. Paraqitja bëhet në rrugë telefonike. Pas kësaj, mjeku vlerëson se a duhet...

Testimet për virus sipas vullnetit të qytetarëve, mjekët amë tregojnë procedurën e testimit

para një jave - InfoAlb

Të gjithë qytetarët që kanë simptome të gripit tanimë mund të paraqiten te mjekët amë për të realizuar pyetësorin për COVID-19. Paraqitja bëhet në rrugë telefonike. Pas kësaj, mjeku vlerëson se a duhet...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Almakos

Alsat 2020-03-26T15:50:41+01:00 Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në...

Shërohen edhe tre pacientë nga Maqedonia nga Korona

para një jave - Lajm

Edhe tre pacientë nga Maqedonia gati tërësisht janë shëruar nga virusi Korona, njoftoi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe. Ai tha se katër pacientë të shtrirë në Klinikën infektive kanë dalë negativ...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Lajm

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Tetova Sot

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Sharri

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - News33

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Testimi për koronavirus, pika në Çair s’është në funksion

para një jave - Fakti Ditor

Thuajse 1500 testime për korona virusin janë bërë në vend për më shumë se një muaj, respektivisht nga 14 shkurti deri më 24 mars. Numri më i madh i testimeve janë bërë në laboratorët e Institutit të shëndetit...

Koronavirusi, testime në gjithsej 17 pika

para një jave - Shprehja.com

Në pikat e testimit në Aerodrom dhe Hasanbeg, sot janë marrë mostra për testim nga 56 persona, ose nga 28 në çdo pikë kontrolli për koronavirusin. Ky është numri maksimal i personave, që çdo pikë mund...

Koronavirusi, testime në gjithsej 17 pika

para një jave - Zhurnal

Shkup, 25 mars, zhurnal.mk – Në pikat e testimit në Aerodrom dhe Hasanbeg, sot janë marrë mostra për testim nga 56 persona, ose nga 28 në çdo pikë kontrolli për koronavirusin. Ky është numri maksimal i...

Koronavirusi, testime në gjithsej 17 pika

para një jave - Alsat-M

Në pikat e testimit në Aerodrom dhe Hasanbeg, sot janë marrë mostra për testim nga 56 persona, ose nga 28 në çdo pikë kontrolli për koronavirusin. Ky është numri maksimal i personave, që çdo pikë mund...

14 qendra testimi në Maqedoninë e Veriut, drejtori i Institutit të Shëndetit Publik tregon se si po menaxhohet COVID-19

para një jave - Koha Jone

Në Maqedoninë e Veriut numri i të prekurve me koronavirus ka arritur në 177 dhe vetëm në orët e fundit janë shënuar 29 raste të reja. Raportohet se një person është shëruar, ndërsa dy të tjerë kanë ndërruar...

Maqedonia e Veriut ngre 14 pika testimi në gjithë vendin për koronavirusin

para një jave - Albeu

Për të mbajtur nën kontroll epideminë e shkaktuar nga koronavirusi, Maqedonia e Veriut ka ngritur 14 pika testimi në të gjithë vendin. Gjithsesi, në këto pika nuk do mund të bëjnë testin për koronavirusin...

Maqedonia e Veriut vendos 14 pika testimit për koronavirusin, por vendos mjeku i familjes për pacientët

para një jave - BalkanWeb

MAQEDONIA E VERIUT Maqedonia e Veriut ka vendosur në dispozicion 14 pika në gjithë vendin për të testuar pacientët me koronavirus. Skema është e thjeshtë teksa jo çdo pacient sipas dëshirës mund të kryejë...

Shkon në 148 numri i të infektuarve me COVID-19 në vend, ja qytetet e prekura

para një jave - Derveni

12 raste të reja të prekur nga virusi korona në vendin tonë. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me dy ditët e fundit kur raportohej për mbi 20 raste në ditë. Nga 12 personat...

Shkon në 148 numri i të infektuarve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, ja qytetet e prekura

para një jave - BalkanWeb

12 raste të reja të prekur nga virusi korona në vendin tonë. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me dy ditët e fundit kur raportohej për mbi 20 raste në ditë. Nga 12 personat...

Në Maqedoninë e Veriut shkon në 148 numri i të infektuarve me COVID-19, ja qytetet e prekura

para një jave - Standard

12 raste të reja të prekur nga virusi korona në vendin tonë. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me dy ditët e fundit kur raportohej për mbi 20 raste në ditë. Nga 12 personat...

Shkon në 148 numri i të infektuarve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, ja qytetet e prekura

para një jave - Koha Jone

12 raste të reja të prekur nga virusi korona në vendin tonë. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me dy ditët e fundit kur raportohej për mbi 20 raste në ditë. Nga 12 personat...

12 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, mes tyre 3 punonjës policie

para një jave - Sinjali

Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar edhe 12 raste të reja me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Sjëndetësisë në vend. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me...

12 raste të reja me Covid-19 në Maqedininë e Veriut, mes tyre 3 punonjës policie

para një jave - Sinjali

Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar edhe 12 raste të reja me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Sjëndetësisë në vend. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me...

Maqedonia e Veriut ngre 14 pika testimi për koronavirusin, vendos mjeku i familjes për pacientët

para një jave - LajmiFundit

MAQEDONIA E VERIUT Maqedonia e Veriut ka vendosur në dispozicion 14 pika në gjithë vendin për të testuar pacientët me koronavirus. Skema është e thjeshtë teksa jo çdo pacient sipas dëshirës mund të kryejë...

12 persona të tjerë kanë rezultuar pozitiv nga testimi për koronavirus

para një jave - Shprehja.com

12 raste të reja të prekur nga virusi korona në vendin tonë. Kjo shënon ulje të numrit të personave të infektuar, krahasuar me dy ditët e fundit kur raportohej për mbi 20 raste në ditë. Nga 12 personat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK