http://kariera.mk

Spital i ri karantinë/ Do përshtatet një ndërtesë e konfiskuar nga shteti

para një jave - Top Channel

Këto godina janë pjesë e një universiteti privat tashmë të mbyllur. Që prej 6 vitesh, i gjithë ky kompleks universitar ka qëndruar bosh. Duke nisur nga ditët në vijim këtu do të nisë puna për adaptimin...

COVID-19/ “Spitali i ri i luftës, pjesë e skenarit të katërt”, Rama: Garantojmë mbrojtjen e të sëmurëve në kushtet e çdo rritjeje të papritur

para një jave - Medial

TIRANË, 26 mars/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe ministri i Shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetaj inspektuan ambientet...

Koronavirusi/ Godina e ish-universitetit privat do përdoret si Spital

para një jave - Opinion

Për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, Qeveria ka vendosur që të ndërtojë një spital-karantinë, ku do të trajtohen personat e infetkuar. Mësohet se godina e cila do të transformohet në spital...

Spital të ri karantinë për të prekurit me Covid-19

para një jave - Klan

Spital të ri karantinë për të prekurit me Covid-19 Pritet të jetë gati Brenda 30 ditësh Një nga godinat e ish-universitetit Kristal do të kthehet në spitalin më të ri karantinë për të përballuar një fluks...

Brenda spitalit-karantinë/ Rama dhe Manastirliu tregojnë detajet

para një jave - Top Channel

Kryeministri Rama, Ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshatet si spital-karantinë. Manastirliu tha se kjo strukturë do të shërbejë për ata pacientë të prekur...

Bëhet gati spitali COVID 4/ Ambientet e ish-universitetit privat do të përdoren për pacientët

para një jave - Vizion Plus

Ish universiteti “Kristal” shndërrohet në spital. Një nga godinat e tij do të ndërtohen pavijone për të përballuar numrin e mundshëm në rritje të të infektuarëve me koronavirus. Afati i vendosur nga kryeministri...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh

para një jave - Medial

Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të trajtuar të prekurit me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim, Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh

para një jave - Zhurnal

Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri...

Spitali i ri, Rama-Manastirliut: Sfidë nëse e bëni për 30 ditë

para një jave - Klan

Spitali i ri, Rama-Manastirliut: Sfidë nëse e bëni për 30 ditë Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrat Arben Ahmetaj dhe Ogerta Manastirliun, kanë vizituar dhe kanë parë nga afër ambientet e strukturës...

Rama: Sfida e Qeverisë, brenda 30 ditëve të jetë gati spitali-karantinë

para një jave - Opinion

Qeveria ka vendosur të ndërtojë një spital-karantinë e vendosur në një godinë rezidenciale, ku do të trajtohen personat e prekur nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama tha se sfidë për qeverinë mbetet...

Shqipëria me plan ndërtimi në 30 ditë të spitalit të ri për COVID-19

para një jave - Illyria

Plani 4 i Shqipërisë në përballjen me karantimin e rasteve me virusin Korona është krijimi i hapësirave të tjera për personave të prekur me COVID 19 Knid Ndrenika Qeveria në Shqipëri njoftoi planin e ndërtimit...

“Brenda 30 ditëve spitali-karantinë”, Rama i vë afat Manastirliut: Mbase s’vjen nevoja, por ne duhet të jemi të përgatitur për cdo lloj zjarri

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama, teksa inspektoi nga afër godinën e një ish univeristeti privat ku do të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, tha se sfida e qeverisë është që brenda...

Ish-universiteti privat në spital-karantinë/ Rama dhe Manastirliu: Luftë për pacientët që janë drejt shërimit

para një jave - Koha Jone

Në mbledhjen online të qeverisë, Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, bënë me dije se për shkak të Covid-19, qeveria po ndërton një spital-karantinë. Kurse këtë të enjte,...

Spitali-karantinë/ Rama dhe Manastirliu: Do ketë 80-100 shtretër të parë (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Në mbledhjen online të qeverisë, Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, bënë me dije se për shkak të Covid-19, qeveria po ndërton një spital-karantinë. Kurse këtë të enjte,...

Ish-Universitetit Kristal do të shndërrohet në spital COVID 2

para një jave - 24 ore

Godina e ish-Universitetit Kristal do të shndërrohet në spital COVID 2. Godina u inspektua nga kryemistri Rama dhe Ministrat Manastirliu dhe Ahmetaj. Zoti Rama tha se ky spital do të shfrytëzohet në rast...

Ish-universiteti privat karantinë për COVID-19! Rama: Një spital i ri lufte për pacientët drejt shërimit!

para një jave - Blitz

Godina e një ish- universiteti provat në Tiranë do të shndërrohet në karantinë për të sëmurët e prekur me koronavirus që janë drejt shërimit. Sfida për qeverinë, siç kryeministri Edi Rama e quajtur është...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh

para një jave - Lexo

Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri...

Spital i ri për COVID-19 në autostradën Tiranë-Durrës/ Rama: Do të jetë gati për 30 ditë

para një jave - Almakos

Sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve, por edhe më herët, të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, e vendosur në një godinë rezidenciale. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta...

Brenda spitalit-karantinë/ Rama dhe Manastirliu tregojnë detajet

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Ogerta Manastirliu ishin në ambientet e spitalit të ri karantinë. “ NJË SPITAL I RI LUFTE, PËR TË GARANTUAR MBROJTJEN E TË SËMURËVE NË KUSHTET E ÇDO RRITJEJE TË PAPRITUR...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Zyrtare

Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali...

Përgatitet spitali i katërt për të prekurit me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Epoka e Re

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe ministri për Rindërtim, Arben Ahmetaj, kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me Coronavirus në Shqipëri

para një jave - Ekonomia Online

Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh

para një jave - News33

Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri...

Rama prezanton godinën e ish-universitetit privat: Do të kthehet në ‘spital Covid’

para një jave - Arbresh

Kreu i qeverisë Rama ka prezantuar përmes një videoje ambientet e godinës që do të përdoret së shpejti për personat e prekur nga koronavirusi, por që shfaqin simptoma të lehta. Fjala është për godinën...

Rama zbulon spitalin e ri “karantinë”: gati në pak ditë

para një jave - Te Sheshi

Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësiëë “zbuluan” spitalin e ri të tipit “karantinë”, i cili do të ngrihet për një muaj. Jo nga themelet, pasi ekziston e gatshme si godinë, por si funksion spitalor....

Rama dhe Manastirliu në strukturën që do bëhet spital COVID-19: Një spital i ri lufte, për të garantuar mbrojtjen e të sëmurëve

para një jave - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në një spital që do të përdoret për situatën për koronavirusin. “Një spital i ri lufte, për të garantuar mbrojtjen e të sëmurëve në kushtet e çdo rritjeje të...

Shqipëria pritet ta ndërtojë një spital brenda 20 ditëve për të infektuarit me koronavirus

para një jave - Insajderi

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme.  “Po bëjmë gati të ngremë...

Manastirliu: Do të bëjmë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para një jave - Telegrafi

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para një jave - Klan Kosova

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme.  “Po bëjmë gati të ngremë...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit

para një jave - Medial

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para një jave - Lajmi.net

Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 18:48 Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit

para një jave - BalkanWeb

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike

para një jave - Klan

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja...

Rama "sherr" live me Manastirliun: Kur, kur, kur do hapet spitali, këtë më thuaj!

para një jave - Albeu

Gjatë mbledhjes së sotme të kryeministrit Edi Rama me një pjesë të kabinetit qeveritar, shefi i ekzekutivit e ka pyetur ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliun në lidhje me masat që janë marrë për...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë për rastet jo të rënda

para një jave - Vizion Plus

Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë...

Situata do rëndohet? Manastirliu: Spital të ri brenda 20 ditëve

para një jave - Koha Jone

Kur pikëpyetjet janë të shuma, Shqipëria ka marrë masa të forta dhe deri më tani janë 146 të prekur dhe 5 viktima, në një kohë që në Europë situata është më tragjike. Mjekët në vend, theksojnë se ka filluar...

KORONAVIRUSI/ Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë, gati brenda 20 ditëve

para një jave - Albeu

“Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është bërë...

Shqipëria me spital të ri për 20 ditë? Rama premton monument

para një jave - Tetova1

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike

para një jave - Gazeta Tema

Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave...

Shqipëria me spital të ri për 20 ditë? Rama premton monument

para një jave - InfoShqip

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para një jave - Zyrtare

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë...

Konferenca online e qeverisë, Manastirliu: Do të ngrenë një spital karantinë, struktura e re nis të përshtatet brenda 20 ditëve

para një jave - Lexo

Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi...

‘Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve’, ministrja Manastirliu jep lajmin e madh

para një jave - in7

Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë...

‘Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve’, ministrja Manastirliu jep lajmin e madh

para një jave - Lajme.al

Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë...

Nisa puna për spitalin karantinë! Rama-Manastirliut: Po e fillove për 20 ditë do të bëjmë monumentet

para një jave - LajmiFundit

Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë, gati brenda 20 ditëve

para një jave - Arbresh

“Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është bërë...

Shqipëria me spital për një 20 ditë? Rama premton monument

para një jave - Te Sheshi

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK