http://kariera.mk

Qendra intensive e krijuar nga Osmani, sot shpëton shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - Medial

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del, në atë kohë ka qenë...

Qendra intensive e krijuar nga Osmani, sot shpëton shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - Aktuale

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del, në atë kohë ka qenë...

E vërtetë, Bujar Osmani në 2009 krijoi qendër intenzive, sot shpëtojnë shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - Tetova Sot

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del se në atë kohë ka qenë...

Qendra intensive e krijuar nga Osmani, sot shpëton shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - Flaka

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del, në atë kohë ka qenë...

E vërtetë, Bujar Osmani në 2009 krijoi qendër intenzive, sot shpëtojnë shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - InfoAlb

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del, në atë kohë ka qenë...

E vërtetë, Bujar Osmani në 2009 krijoi qendër intenzive, sot shpëtojnë shumë jetë nga Koronavirusi

para 5 dite - TopShqip

284 mijë persona mbetën të vdekur në vitin 2009 në botë nga virusi i derrit i cili ndryshe quhej H1N1. Edhe Maqedoninë nuk e la pa prekur, por një fakt interesant pas 11 viteve del, në atë kohë ka qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK