http://kariera.mk

SERBI: SHËNOHEN EDHE DY VIKTIMA

para 3 dite - Klan Macedonia

Serbia ka shënuar edhe dy viktima nga Korona virusi vetëm në 24 orë. Ministria e Shëndetësisë që ka bërë të ditur lajmin ka thënë se bëhet fjalë për pacientë që kanë vuajtur nga sëmundje të ndryshme njëkohësisht...

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi

para 4 dite - Klan

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi Vuçiç këshillon të moshuarit të mos dalin nga shtëpia Serbia ka shënuar edhe një viktimë dhe 81 raste të reja me Covid-19. Numri i viktimave që shkoi në katër persona...

81 raste të reja me COVID-19 në Serbi

para 4 dite - Flaka

Vuçiç këshillon të moshuarit të mos dalin nga shtëpia. Serbia ka shënuar edhe një viktimë dhe 81 raste të reja me Covid-19. Numri i viktimave që shkoi në katër persona dhe i atyre të infektuarve në 384...

Rritet numri i personave të infektuar me koronavirus në Serbi, konfirmohen 81 raste të reja

para 4 dite - Koha Jone

81 raste të reja janë shënuar ëtë të mërkurë në Serbi duke e çuar në 384 persona numrin e përgjithshëm të personave të infektuar me COVID 19. Ndërkohë deri më tani si pasojë e koronavirusit kanë humbur...

SERBI: NJË MJEKE NGA NISHI, VIKTIMA E KATËRT NGA COVID-19

para 4 dite - Klan Macedonia

Serbia ka konfimuar viktimën e katërt nga Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, duke saktësuar se bëhet fjalë për një grua të moshës 60 vjecarë që vuante nga një sëmundje e rëndë...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 300 të infektuar

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 25/03/2020 11:48 Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja...

Në Serbi 81 raste të reja me koronavirus, 384 gjithsejtë, 4 të vdekur

para 4 dite - PortaliOnline

Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 303 të infektuar

para 4 dite - Tetova Sot

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq-Ljumoviq, ka vdekur...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Koronavirus

para 4 dite - Gazeta Observer

Foto ilustrim Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është...

Viktima e katërt e koronavirusit në Serbi

para 5 dite - Insajderi

Deri tani kanë vdekur katër persona, e fundit është një grua nga Nishi e moshës 60 vjeçe e cila ka qenë në respirator prej 21 marsit. Epidemiologu serb Predrag Kon ka pretenduar se të gjitha rastet e reja...

Serbia në moment kritik: Vdes 1 mjek nga koronavirus, 303 të infektuar

para 4 dite - Gazeta Observer

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq-Ljumoviq, ka vdekur...

Katër të vdekur nga Koronavirusi në Serbi

para 5 dite - Shenja

Në Serbi deri të martën janë konfirmuar gjithsej 303 raste të infektimit me koronavrius, ndërsa në mes të infektuarve janë edhe dy foshnja. Deri tani kanë vdekur katër persona, e fundit është një grua...

Në Serbi, një mjek vdes e shtatë të tjerë të infektuar

para 5 dite - Ekonomia Online

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar. Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq – Ljumoviq, ka vdekur...

3.000 shtretër vendosen në sallë të sporteve në Beograd për pacientë të koronavirusit

para 5 dite - Pa censure

Në një sallë të sporteve në kryeqytetin e Serbisë janë vendosur tre mijë shtretër, në pritje të një fluksi të mundshëm të pacientëve me koronavirus. Në pamjet e dërguara KOHËS shihet vendi i quajtur Sajmishte....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK