http://kariera.mk

Ish-ambasadori: Rrëzimi i qeverisë Kurti ishte i pritshëm! Largimi i tij hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve…

para një jave - Standard

Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, thote ne kete interviste per Javanews se Pyetje: Kosova po kalon krize te madhe politike, qeveria u rrezua...

Postblloku i Poliçanit, s’lejohet askush që nuk është banor i qytetit

para një jave - Zhurnal

Nga Artan Hoxha Njesia Administrative Bashkia Polican, prej 48 oresh ka organizuar nje plan masash krejt unik nga pjesa tjeter e vendit per te penguar dhe parandaluar perhapjen e covid-19 brenda territorit...

Diplomati Zef Mazi: “Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”

para një jave - Koha Jone

Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjenë Zef Mazi, thote ne kete interviste per Javanews se Pyetje: Kosova po kalon krize te madhe politike, qeveria u rrezua...

E rrallë/Postblloku i Policanit, s’lejohet askush që nuk është banor i qytetit

para një jave - Koha Jone

Nga Artan Hoxha Njesia Administrative Bashkia Polican, prej 48 oresh ka organizuar nje plan masash krejt unik nga pjesa tjeter e vendit per te penguar dhe parandaluar perhapjen e covid-19 brenda territorit...

Trotsky/Trocki. Ndiqni sezonin e plotë në dy mbrëmje të shtunë dhe të dielë, ora 20:10 në Top Channel

para një jave - Top Channel

I vlerësuar me çmime si: Audioja më e mirë, Montazhi më i mirë, Makeup më i mirë, Piktori më i mirë, Kamera më e mirë, Efektet speciale më të mira, Aktorja më e mirë (Olga Sutulova), Aktori më i mirë (Konstantin...

“Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”

para një jave - Gazeta Telegraf

Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, ne nje interviste thote se gjendja ne Kosove eshte mjaft e rende, koha kur po ndodhin let zhvillime e perkeqeson...

Ky qytet i Shqipërisë vendos “traun”: S’lejohet të futet askush që nuk banon këtu!

para një jave - Standard

Poliçani ka gjetur një formë origjinale për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Prej disa ditësh, në hyrje të qytetit është vendosur një postbllok i përforcuar, përmes të cilit lejohet të kalojnë vetëm banorët...

“Largimi i Kurtit hap perspektivën e errët të ndryshimit të territoreve”

para një jave - Lexo

Ish-ambasadori dhe ish-asistencti special i Drejtorit te Agjencise Berthamore ne Vjene Zef Mazi, thote ne kete interviste per Javanews se Pyetje: Kosova po kalon krize te madhe politike, qeveria u rrezua...

Mahije Ferataj: U dogje Albin!

para një jave - Bota Press

Albin, me  lehte dhe me e natyrshme ka qene per ju qe te viktimizoheshit se sa t’i mbani pergjegjesite kushtetuese dhe morale qe ju kane takua, si Kryeminister vendi? Pse Albin?! Pse ne kohe krize me te...

Koronavirusi! Artan Hoxha publikon pamjet dhe ngre alarmin: E njëjta gjë ndodhi edhe gjatë trazirave të 1997-ës

para një jave - Lajme.al

Gazetari Artan Hoxha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka treguar një konflikt që po ndodh me policisë bashkiake të Poliçanit, dhe Drejtorisë së Policisë së Beratit. Hoxha zbulon se Drejtoria e...

Koha për të mbështetur Ramën

para një jave - Gazeta Tema

Nga Edmond Arizaj Ka nje kohe per sulm, por ka dhe nje kohe per mbeshtetje. E sot, eshte koha per mbeshtetje ndaj kryeministrit Edi Rama. Mos valle hoqa dore nga mendimi se eshte PR-isti me i madh ne vend?...

“Në të njëjtin pallat me personin me COVID-19″/ Plas puseta e ujërave të zeza, qytetarja: Po infektohemi (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi ka publikuar një video të denoncuar nga një qytetare e Fierit e cila shprehet se jeton në të njëjtin pallat me një familje të karantinuar pasi njëri prej anëtarëve të saj...

Greqia në karantinë/ Policia me “dorë të hekurt”, gjoba në Athinë por jo vetëm

para një jave - Top Channel

Policia greke duket se e ka marrë seriozisht procedimin e atyre që shkelin urdhrin e kufizimit të lëvizjes në territor, për të shmangur përhapjen e Covid-19. Sipas të dhënave nga drejtoria e policisë greke,...

Koha për të mbështetur Ramën

para një jave - Lexo

Nga Edmond Arizaj Ka nje kohe per sulm, por ka dhe nje kohe per mbeshtetje. E sot, eshte koha per mbeshtetje ndaj kryeministrit Edi Rama. Mos valle hoqa dore nga mendimi se eshte PR-isti me i madh ne vend?...

Dr.Besnik Jakaj: Të bëhemi mjek të vetes dhe familjarëve tanë

para një jave - Gazeta Telegraf

Nga Dr.Besnik Jakaj Te dashur miq! Pa diskutim duhet te behemi mjek te vetes dhe familjarve tane. Duhet te ruajme ne maksimum distancimin fizik dhe social.(edhe brenda baneses). Duhet te zbatohen te gjitha...

Koha për të mbështetur Edi Ramën

para një jave - Gazeta Tema

Nga Edmond Arizaj Ka nje kohe per sulm, por ka dhe nje kohe per mbeshtetje. E sot, eshte koha per mbeshtetje ndaj kryeministrit Edi Rama. Mos valle hoqa dore nga mendimi se eshte PR-isti me i madh ne vend?...

Çelesi është ngadalësimi i përhapjes

para një jave - Illyria

Ruben Avxhiu Perqindje shume e larte mbijetese. Nga Ruben Avxhiu 23 mars, 2020 Shifrat nga shteti i New York-ut 20,875 raste me koronavirus 157 humbje jete (me pak se 1%) 2,635 te shtruar ne spital (me...

Çdo mashtrim i madh le shenjë pas

para një jave - Gazeta Telegraf

Nga Preng Çuni Te nderuar miq: Sot bota ballafaqohet me nje mashtrim te madh dhe te frikshem Beteja me Coronavirusin do te jete nje sprove e madhe, e veshtire dhe gjate. Coronavirusi nuk do te largohet,...

Mesazhi emocionues i mjekes kosovare: Kujdesuni ju pak për veten, ne kujdesemi shumë për ju

para një jave - Arbresh

Mjekja kosovare, Dafina Krasniqi, ka dhënë një mesazh emocionues por edhe një porosi për të gjithë qytetarët e Kosovës. Ajo thotë se në këto kohë të vështirë qytetarët duhet të iu dalin me ndihmë atyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK