http://kariera.mk

Covid-19, lind foshnja në Peqin/ Ndihmon edhe mjekja gjinekologe në pension

para një dite - ElbasaniPlus

Dje në mbrëmje, një foshnje ka ardhur në jetë në Peqin, çka për shkak të situatës së pandemisë Covid-19, Burbuqe Ajazi, e cila prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit ka dalë në punë. Lajmi është bërë...

“Frymëzim për brezat e rinj”, Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira

para 2 dite - Medial

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse...

“Frymëzim për brezat e rinj”, Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira

para 2 dite - BalkanWeb

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse...

Mjekja rikthehet në punë pas disa vitesh në pension, Presidenti Meta: Kemi nevojë për lajme kaq të mira

para 2 dite - Zhurnal

Edhe pse prej vitesh në moshë pensioni, mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit. Kreu i shtetit ka postuar foton e...

Prej vitesh në moshë pensioni, mjekja del në punë, Meta: Mirënjohje dhe falenderim të thellë për mjeken e nderuar Burbuqe Ajazi

para 2 dite - Gazeta Tema

Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull...

Meta falenderon mjeken: Në këtë situatë, kemi nevojë për lajme kaq të mira

para 2 dite - Opinion

Kreu i shtetit, Ilir Met, ka falenderuar publikisht, mjeken gjinekologe, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë pasion në spitalin e Peqinit....

Mjekja rikthehet në punë pas disa vitesh në pension, Presidenti Meta: Kemi nevojë për lajme kaq të mira

para 2 dite - Koha Jone

Edhe pse prej vitesh në moshë pensioni, mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit. Kreu i shtetit ka postuar foton e saj...

Covid-19, lind foshnja në Peqin/ Ndihmon edhe mjekja gjinekologe në pension

para 2 dite - ElbasaniPlus

Dje në mbrëmje, një foshnje ka ardhur në jetë në Peqin, çka për shkak të situatës së pandemisë Covid-19, Burbuqe Ajazi, e cila prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit ka dalë në punë. Lajmi është bërë...

Presidenti Meta: Mirënjohje dhe falenderim të thellë për mjeken e nderuar Burbuqe Ajazi!

para 2 dite - Gazeta Telegraf

Mjekja gjinekologe, Burbuqe Ajazi, ndonëse prej vitesh e ka mbushur moshën e pensionit, vazhdon të shërbejë me shumë profesionalizëm, përkushtim dhe pasion në spitalin e Peqinit, duke u kthyer në shembull...

Meta: Mjekja Burbuqe Ajazi, ndonëse në moshë pensioni vijon punën në këto ditë të vështira

para 2 dite - LajmiFundit

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndarë përmes Facebook-ut të tij një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit. Duke sjellë shembullin pozitiv të mjekes gjinekologe nga Peqini, Burbuqe Ajazi, e cila ndonëse...

U kthye në punë pasi doli në pension, Meta: Kemi nevojë për mjeke të tilla që frymëzojnë

para 2 dite - LajmiFundit

Në këto ditë të vështira rastet e frymëzimit janë më se të nevojshme, sidomos kur vijnë nga njerëz të thjeshtë, të cilët ushtrojnë profesione jetësore siç është ai i mjekut. Ka nga ata të cilët në rast...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK