http://kariera.mk

Po mbahet e fshehtë? Pas 140 milionë ndaj Becchetit, tjetër gjobë qytetarëve në Vlorë

para një jave - Albeu

Pas vendimit të Arbitrazhit Ndërkombëtar për të detyruar shtetin shqiptar që t’i paguajë biznesmenit Italian, Francesco Becchetti një shumë që shkon deri në 140 milionë euro , këtë herë xhepat e shqiptarëve...

Një tjetër goditje e fortë/ Avokati: TURP!! Jo vetëm 140 milionët e Becchettit…Gjykata ndërkombëtare ndëshkon Bashkinë e Vlorës me 15 milionë euro gjobë

para një jave - Standard

Dy ditë pasi Arbitrazhi Ndërkombëtar mori vendimin për të detyruar shtetin shqiptar t’i paguajë biznesmenit italian, Francesco Becchetti një shumë që shkon deri në 140 milionë euro, xhepat e shqiptarëve,...

Me 15 milionë euro Gjykata ndërkombëtare ndëshkon edhe Bashkinë e Vlorës

para një jave - Koha Jone

Dy ditë pasi Arbitrazhi Ndërkombëtar mori vendimin për të detyruar shtetin shqiptar t’i paguajë biznesmenit italian, Francesco Becchetti një shumë që shkon deri në 140 milionë euro, xhepat e shqiptarëve,...

Gjykata ndërkombëtare, ndëshkon Bashkinë e Vlorës me 15 milion euro gjobë

para një jave - Gazeta Telegraf

Av.Kujtim Cakrani Sa për informacion? Qytetarët nuk do paguajnë vetëm 140 milion të F. Bechettit, jo? Bashkia e Vlorës do paguaj 15 milion euro kompanisë “Tis-Park”!?, për prishjen e njëanshme të kontratës,...

Jo vetëm 140 milionët e Becchettit, gjykata ndërkombëtare ndëshkon edhe Bashkinë e Vlorës

para një jave - LajmiFundit

Dy ditë pasi Arbitrazhi Ndërkombëtar mori vendimin për të detyruar shtetin shqiptar t’i paguajë biznesmenit italian, Francesco Becchetti një shumë që shkon deri në 140 milionë euro, xhepat e shqiptarëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK