http://kariera.mk

Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta vrasin spiunët e Erdoganit

para një muaji - GazetaBlic

Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin e Britanisë së Madhe, Londër. Por jo për çdo basketbollist është zgjedhje e duhur,...

Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta eliminojnë spiunët e Erdoganit

para një muaji - Albeu

Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin e Britanisë së Madhe, Londër. Por jo për çdo basketbollist është zgjedhje e duhur....

Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta vrasin spiunët e Erdoganit

para një muaji - Lajmi.net

Por jo për çdo basketbollist është zgjedhje e duhur, shkruan lajmi.net. Anëtari i Boston Celtics, Enes Kanter nuk ka udhëtuar asnjëherë jashtë SHBA-ve, duke lënë ekipin e tij në hendek çdo herë. Kanter...

Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta vrasin spiunët e Erdoganit

para një muaji - Zyrtare

Por jo për çdo basketbollist është zgjedhje e duhur, shkruan lajmi.net. Anëtari i Boston Celtics, Enes Kanter nuk ka udhëtuar asnjëherë jashtë SHBA-ve, duke lënë ekipin e tij në hendek çdo herë. Kanter...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK