http://kariera.mk

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Tetova Sot

Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë...

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Bashke

Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë njerëz zakonisht udhëtonin nga jashtë për të marrë një iPhone, raporton “BBC”. Çfarë po ndodhë me gjeneratën...

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Medial

Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë...

Koronavirusi po kërcënon shitjet e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Gazeta Tema

Çdo vjeshtë, Mazen Kourouche shkon në dyqanin më të madh të Apple në Sidnei, Australi dhe pret në radhë për orë të tëra për të blerë iPhonin më të fundit që ka nxjerrë kompania. “Që kur doli iPhone 7 unë...

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Ina

Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë...

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Lajmi.net

Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë njerëz zakonisht udhëtonin nga jashtë për të marrë një iPhone, raporton “BBC”, transmeton lajmi.net. Ky vit...

Koronavirusi kërcënon gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë

para një muaji - Arbresh

Çfarë po ndodhë me gjeneratën e ardhshme të telefonave inteligjentë si pasojë e mbylljes nga koronavirusi? Sipas Z. Kourouche, i cili zhvillon softuer për sistemin operativ iPhone (iOS), thotë se shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK