http://kariera.mk

Tatum dhe Beal dhurojnë 500 mijë dollarë së bashku – ndihmë kundër Covid19 për St.Louis

para një muaji - Shprehja

Jayson Tatum i Boston Celtics dhe Bradley Beal i Washington Wizards janë bërë bashkë për të dhuruar një donacion të madh, për luftën kundër Covid-19. Tatum dhe Beal kanë ndarë nga 250 mijë dollarë secili...

Dy yjet e NBA-s, 500 mijë dollarë në luftë ndaj “Covid 19”

para një muaji - Alsat-M

Xhejson Tatum i Boston Selltikut dhe Bradli Bill nga Uashingtoni janë bërë bashkë për të dhuruar një donacion të madh, për luftën kundër “Covid-19”. Tatum dhe Bill kanë ndarë nga 250 mijë dollarë secili...

Dy yjet e NBA-s, 500 mijë dollarë në luftë ndaj “Covid 19”

para një muaji - GazetaBlic

Tatum i Boston Celtic dhe Bill nga Uashingtoni janë bërë bashkë për të dhuruar një donacion të madh, për luftën kundër “Covid-19”. Tatum dhe Bill kanë ndarë nga 250 mijë dollarë secili për të ndihmuar...

Tatum dhe Beal dhurojnë 500 mijë dollarë së bashku – ndihmë kundër Covid19 për St.Louis

para një muaji - Lajmi.net

Jayson Tatum i Boston Celtics dhe Bradley Beal i Washington Wizards janë bërë bashkë për të dhuruar një donacion të madh, për luftën kundër Covid-19. Tatum dhe Beal kanë ndarë nga 250 mijë dollarë secili...

Tatum dhe Beal dhurojnë 500 mijë dollarë së bashku – ndihmë kundër Covid19 për St.Louis

para një muaji - Zyrtare

Jayson Tatum i Boston Celtics dhe Bradley Beal i Washington Wizards janë bërë bashkë për të dhuruar një donacion të madh, për luftën kundër Covid-19. Tatum dhe Beal kanë ndarë nga 250 mijë dollarë secili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK