http://kariera.mk

YouTube ndalon videot që lidhin rrjetin 5G me koronavirusin

para një muaji - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 07/04/2020 18:57 YouTube ka ndaluar të gjitha videot ku flitet për teorinë konspirative, e cila nuk mbështetet në fakte, që lidh simptomat e koronavirusit me rrjetet 5G, shkruan BBC....

YouTube ndalon videot që lidhin rrjetin 5G me koronavirusin

para një muaji - Arbresh

YouTube ka ndaluar të gjitha videot ku flitet për teorinë konspirative, e cila nuk mbështetet në fakte, që lidh simptomat e koronavirusit me rrjetet 5G, shkruan BBC. Shërbimi në pronësi të Google tani...

YouTube ndalon videot që lidhin rrjetin 5G me koronavirusin

para një muaji - Shprehja

YouTube ka ndaluar të gjitha videot ku flitet për teorinë konspirative, e cila nuk mbështetet në fakte, që lidh simptomat e koronavirusit me rrjetet 5G, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Shërbimi në...

YouTube ndalon videot që lidhin rrjetin 5G me koronavirusin

para një muaji - Aktuale

YouTube ka ndaluar të gjitha videot ku flitet për teorinë konspirative, e cila nuk mbështetet në fakte, që lidh simptomat e koronavirusit me rrjetet 5G, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Shërbimi në...

5G-ja dhe koronavirusi nuk kanë asnjë lidhje me njëra-tjetrën !

para një muaji - Insajderi

Komuniteti shkencor ka dënuar teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit. Një lajm i tillë qarkullon prej kohësh tashmë nëpër rrjete sociale, ku nuk mundojnë...

YouTube ndalon videot që lidhin rrjetin 5G me koronavirusin

para një muaji - Zyrtare

YouTube ka ndaluar të gjitha videot ku flitet për teorinë konspirative, e cila nuk mbështetet në fakte, që lidh simptomat e koronavirusit me rrjetet 5G, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova. Shërbimi në...

5G-ja dhe koronavirusi nuk kanë asnjë lidhje me njëra-tjetrën !

para një muaji - Tetova1

Komuniteti shkencor ka dënuar teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit. Një lajm i tillë qarkullon prej kohësh tashmë nëpër rrjete sociale, ku nuk mundojnë...

5G-ja dhe koronavirusi nuk kanë asnjë lidhje me njëra-tjetrën !

para një muaji - Klan

5G-ja dhe koronavirusi nuk kanë asnjë lidhje me njëra-tjetrën ! Komuniteti shkencor ka dënuar teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit. Një lajm i tillë...

Teoritë konspirative: A ka lidhje përhapja e koronavirusit, me rrjetin 5G?

para një muaji - Gazeta Tema

Teoritë konspirative që i lidhin rrjetin 5G me pandeminë e koronavirusit vazhdojnë të përhapen, edhe pse nuk ka ndonjë provë që tregon se sinjalet telefonikë përbëjnë rrezik për shëndetin. Ditët e fundit...

Ekspertët përgënjeshtrojnë: 5G nuk ka lidhje me koronavirusin

para një muaji - Epoka e Re

Shumë debate kohët e fundit, në internet dhe jashtë tij, kanë përmendur një lidhje të mundshme midis rrjeteve 5G dhe coronavirusit. Një nga dy teoritë që janë quajtur si të pabaza nga ekspertët, është...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - RTV 21

Nuk ka asnjë provë që e lidhë teknologjinë 5G dhe përhapjen e COVID-19 YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Gazeta Express

AutoTech Gazeta Express 06/04/2020 23:47 YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Medial

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Lajmi.net

Operatorët telefonikë thanë se ka pasur të paktën pesë raste të vandalëve që ndezin zjarr kullat në Britaninë e Madhe gjatë ditëve të kaluara. Disa video në YouTube që pretendojnë një lidhje midis virusit...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Sinjali

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Tetova Sot

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Flaka

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

“Shkaktojnë koronavirusin”/Çmenduria angleze,digjen antenat e rrjetit telefonik 5G!

para një muaji - in7

Diçka absurde po ndodh në Britanine e Madhe. Ditët e fundit, ka pasur disa raste të sulmeve dhe akëvenieve të antenave ose njësive te kontrollit të rrjetit të telefonave celularë 5G. KJo ka ndodhur në...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Periskopi

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

YouTube kufizon lajmet e rreme se koronavirusi shkaktohet nga rrjeti 5G

para një muaji - Portali Arena

YouTube dhe platformat e tjera të mediave sociale janë duke ndërmarrë hapa për të kufizuar përhapjen e teorive të komplotit që lidhin rrejshëm rrjetet 5G dhe pandeminë koronavirus pas një serie sulmesh...

Ishin përhapur lajme të rreme se rrjeti 5G kontribuon në përhapjen e COVID-19, persona të panjohur i vënë flakën disa trafostacioneve nëpër Britani

para një muaji - Medial

Pas përhapjes së lajmeve të rreme se teknologjia ka lidhje me përhapjen e coronavirusit, një grup i personave të panjohur në Britani të Madhe i kanë vënë flakën disa trafostacioneve të rrjetit mobil 5G....

Ishin përhapur lajme të rreme se rrjeti 5G kontribuon në përhapjen e COVID-19, persona të panjohur i vënë flakën disa trafostacioneve nëpër Britani

para një muaji - Telegrafi

Pas përhapjes së lajmeve të rreme se teknologjia ka lidhje me përhapjen e coronavirusit, një grup i personave të panjohur në Britani të Madhe i kanë vënë flakën disa trafostacioneve të rrjetit mobil 5G....

Teoria konspirative e radhës: Teknologjia 5G po ndihmon në transmetimin e koronavirusit

para një muaji - Top Channel

Teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit janë dënuar nga komuniteti shkencor. Postime me pretendimet në fjalë janë shpërndarë në Facebook, YouTube dhe...

Teoria konspirative e radhës: Teknologjia 5G po ndihmon në transmetimin e koronavirusit

para një muaji - Lajm

Teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit janë dënuar nga komuniteti shkencor. Postime me pretendimet në fjalë janë shpërndarë në Facebook, YouTube dhe...

Teoria konspirative e radhës: Teknologjia 5G po ndihmon në transmetimin e koronavirusit

para një muaji - Tetova1

Teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit janë dënuar nga komuniteti shkencor. Postime me pretendimet në fjalë janë shpërndarë në Facebook, YouTube dhe...

Teoria konspirative e radhës: Teknologjia 5G po ndihmon në transmetimin e koronavirusit

para një muaji - Pa censure

Teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit janë dënuar nga komuniteti shkencor. Postime me pretendimet në fjalë janë shpërndarë në Facebook, YouTube dhe...

Teoria konspirative e radhës: Teknologjia 5G po ndihmon në transmetimin e koronavirusit

para një muaji - Infokusi

Teoritë konspirative që pretendojnë se teknologjia 5G ndihmon në transmetimin e koronavirusit janë dënuar nga komuniteti shkencor. Postime me pretendimet në fjalë janë shpërndarë në Facebook, YouTube dhe...

Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G

para një muaji - Ina

Rrjeti social Facebook ka reaguar duke rrëzuar postimet që kanë të bëjnë me këtë konspiracion të pavend sipas autoriteteve Britanike. Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet...

Shpërthejnë teoritë konspirative në Britani, koronavirusi përhapet përmes valëve 5G

para një muaji - Arbresh

Tre zjarr-vënie të antenave celulare në Britani janë nën hetim ndërsa teoritë konspirative kanë pushtuar vendin duke e lidhur teknologjinë 5G me koronavirusin. Antenave ju vu zjarri në Birmingham, Liverpool...

A është koronavirusi një “mbulim” i teknologjisë vdekjeprurëse 5G?

para një muaji - Tetova Sot

Një numër në rritje i bisedave në rrjete sociale edhe jashtë tyre kanë pohuar se kanë gjetur lidhje tinëzare midis rrjetit të 5G dhe coronavirusit. Pretendimet që sugjerojnë se Covid-19 shërben si mbulesë...

5G përhap koronavirusin? Britanikët sulmojnë antenat

para një muaji - Zhurnal

Një teori konspirative që lidh teknologjinë e komunikacionit celular 5G me përhapjen e koronavirusit Covid-19 është një lajm i rremë i rrezikshëm dhe komplet fals, tha Britania të shtunën. Kur u pyet nga...

Teoritë e konspiracionit fajësojnë teknologjinë 5G për koronavirusin

para një muaji - Gazeta Tema

Teoritë e konspiracionit i kanë vënë britanikët kundër teknologjisë 5G. Siç raporton BBC-ja, të paktën pesë antenave shpërndarëse 5G u është vënë zjarri javën e kaluar. Thashethemet dhe teoritë e komplotit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK