http://kariera.mk

Vendimi drastik i Zuckerberg, punonjësit mund të punojnë nga shtëpia për 10 vitet e ardhshme

para 5 dite - Medial

Facebook ka vendosur “të përqafojë” përgjithmonë punën në distancë edhe pasi të lehtësohen bllokimet e vendosura me qëllim parandalimin e koronavirusit. Ky vendim u përcoll nga drejtori Ekzekutiv Mark...

Gjysma e fuqisë punëtore të Facebook do të punojë nga shtëpia deri në 2030

para 6 dite - Medial

CEO i Facebook beson se gjysma e 50,000 punonjësve të kompanisë do të mund të punojnë nga shtëpitë e tyre përgjithnjë duke ju bashkuar një numri të vogël kompanish të cilat kanë përqafuar punën e decentralizuar...

Vendimi drastik i Zuckerberg, punonjësit mund të punojnë nga shtëpia për 10 vitet e ardhshme

para 5 dite - ABC News

Facebook ka vendosur “të përqafojë” përgjithmonë punën në distancë edhe pasi të lehtësohen bllokimet e vendosura me qëllim parandalimin e koronavirusit. Ky vendim u përcoll nga drejtori Ekzekutiv Mark...

Gjysma e fuqisë punëtore të Facebook do të punojë nga shtëpia deri në 2030

para 5 dite - RTK

Duam që të jemi lider në punën në distancë dhe kemi një plan të qartë sesi do ta bëjmë këtë,” tha Zuckerberg gjatë një interviste. Gjysma e fuqisë punëtore të Facebook do të punojë nga shtëpia deri në...

Gjysma e fuqisë punëtore të Facebook do të punojë nga shtëpia deri në 2030

para 5 dite - Ina

Duam që të jemi lider në punën në distancë dhe kemi një plan të qartë sesi do ta bëjmë këtë,” tha Zuckerberg gjatë një interviste. Gjysma e fuqisë punëtore të Facebook do të punojë nga shtëpia deri në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK