http://kariera.mk

Zuckerberg mbron veprimet e marra ndaj keqinformimeve për virusin

para 5 dite - RTK

Themeluesi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka deklaruar për BBC-në se do të heq çdo përmbajtje që do të shkaktojë “dëm të menjëhershëm” ndaj përdoruesve. “Edhe nëse ndonjë prej tyre nuk do të qojë te dëmi...

Zuckerberg mbron veprimet e marra ndaj keqinformimeve për virusin

para 6 dite - Periskopi

Themeluesi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka deklaruar për BBC-në se do të heq çdo përmbajtje që do të shkaktojë “dëm të menjëhershëm” ndaj përdoruesve. “Edhe nëse ndonjë prej tyre nuk do të qojë te dëmi...

Zuckerberg mbron veprimet e marra ndaj keqinformimeve për virusin

para 6 dite - Indeks online

Themeluesi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka deklaruar për BBC-në se do të heq çdo përmbajtje që do të shkaktojë “dëm të menjëhershëm” ndaj përdoruesve. “Edhe nëse ndonjë prej tyre nuk do të qojë te dëmi...

Zuckerberg mbron veprimet e marra ndaj keqinformimeve për virusin

para 6 dite - Koha.net

Themeluesi i Facebookut, Mark Zuckerberg, ka deklaruar për BBC-në se do të heq çdo përmbajtje që do të shkaktojë “dëm të menjëhershëm” ndaj përdoruesve. “Edhe nëse ndonjë prej tyre nuk do të qojë te dëmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK