http://kariera.mk

Nis krijimi i trupës së audituesve të eficençës së energjisë, për herë të parë të gjitha godinat do të pajisen me certifikatë energjie

para një jave - BalkanWeb

Agjencia për Efiçencën e Energjisë ka nisur krijimin e trupës së audituesve të energjisë, e cila do të ketë si detyrë auditimin dhe certifikimin e të gjitha godinave shtetërore apo private dhe pajisjen...

Ndërtesat duhet të pajisen me certifikatë energjie

para një jave - Vizion Plus

Për herë të parë të gjitha godinat private dhe shtetërore do të pajisen me certifikatën e energjisë. Këtë proces do ta zhvillojë dhe monitorojë në terren trupa e audituesve, qe sapo ka nisur të formësohet....

Risia / Për herë të parë të gjitha godinat do të pajisen me certifikatë energjie

para një jave - Java News

Agjencia për Efiçencën e Energjisë ka nisur krijimin e trupës së audituesve të energjisë, e cila do të ketë si detyrë auditimin dhe certifikimin e të gjitha godinave shtetërore apo private dhe pajisjen...

Proces i rëndësishëm/ Nis krijimi i trupës së audituesve të eficençës së energjisë, për herë të parë të gjitha godinat do të pajisen me certifikatë energjie

para një jave - Lexo

Agjencia për Efiçencën e Energjisë ka nisur krijimin e trupës së audituesve të energjisë, e cila do të ketë si detyrë auditimin dhe certifikimin e të gjitha godinave shtetërore apo private dhe pajisjen...

Nis krijimi i trupës së audituesve të eficençës së energjisë, për herë të parë të gjitha godinat do të pajisen me certifikatë energjie

para një jave - Lexo

Agjencia për Efiçencën e Energjisë ka nisur krijimin e trupës së audituesve të energjisë, e cila do të ketë si detyrë auditimin dhe certifikimin e të gjitha godinave shtetërore apo private dhe pajisjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK