http://kariera.mk

Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, çfarë shkruante ‘La France’ në 1943

para një jave - Panorama

“La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen nr.3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para një jave - Medial

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Maj 2020 “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj,...

Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, çfarë shkruante ‘La France’ në 1943

para një jave - BalkanWeb

“La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen nr.3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në dhomën e komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para një jave - Standard

Nga Aurenc Bebja *, Francë – 22 Maj 2020 “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3 , një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj,...

La France (1943) / Deklarata e Winston Churchill në Dhomën e Komunave për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj

para një jave - in7

Nga Aurenc Bebja (Francë) “La France” ka botuar, të premten e 5 nëntorit 1943, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me deklaratën e Winston Churchill-it për Shqipërinë dhe luftëtarët e saj, të cilin, Aurenc...

The Times (1880) / Protesta e ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para një jave - Medial

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 21 Maj 2020 “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar...

The Times 1880: Protesta e ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para një jave - Gazeta Tema

Nga Aurenc Bebja * “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar asokohe konsujve...

Paralajmërimi i ulqinakëve, Fuqive të Mëdha: Të vendosur të zmbrapsim çdo sulm!

para një jave - Syri

Nga Aurenc Bebja, Francë “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2, shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar asokohe konsujve...

The Times (1880) / Protesta e Ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër

para një jave - Standard

Nga Aurenc Bebja *, Francë – 21 Maj 2020 “L’Union Conservatrice” ka botuar, të enjten e 30 shtatorit 1880, në faqen n°2 , shkrimin e gazetës britanike “The Times” në lidhje me shkresën e ulqinakëve drejtuar...

Shqipëria ‘austriake’ dhe komitët që paguheshin me flori. Një rrëfim që nis me Shkodrën e mbushur me kufoma

para një jave - Gazeta Tema

Shqipëria ishte një nga vendet që ndonëse gjatë Luftës së Parë Botërore nuk bënte pjesë në asnjë aleancë dhe rrjedhimisht nuk ishte pjesë e saj, u kthye në një shesh të madh lufte për shtatë ushtri të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK