http://kariera.mk

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para 5 dite - Zhurnal

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para 5 dite - Alsat-M

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para 5 dite - Shprehja

loading... Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Shenja

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - BalkanWeb

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para 5 dite - Tetova Sot

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

COVID-19/ Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Syri

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Alsat-M

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Shprehja

loading... Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para 5 dite - Medial

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Tetova Sot

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Lexo

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - RTK

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Evropa e Lirë

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Tetova Sot

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Situata e tensionuar në kufirin turko-grek. Kundërpërgjigjja e Athinës pas vendimit të Ankarasë, ja ç’po ndodh

para 5 dite - Zhurnal

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

DW: Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para 5 dite - Top Channel

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Lajm

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Lajmi i fundit/ Përplasja e ashpër në kufi, vjen hakmarrja greke ndaj Turqisë

para 5 dite - Shekulli

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Përplasja në kufi, vjen hakmarrja greke ndaj Turqisë

para 5 dite - ABC News

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Situata e tensionuar në kufirin turko-grek. Kundërpërgjigjja e Athinës pas vendimit të Ankarasë, ja ç’po ndodh

para 5 dite - Panorama

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para 5 dite - RTK

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. "Eja me ne se ne do t'ju pajisim me dokumente të reja," i tha një...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para 5 dite - DW

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. "Eja me ne se ne do t'ju pajisim me dokumente të reja," i tha një...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e emigrantëve

para 5 dite - Epoka e Re

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të emigrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para 5 dite - Ekonomia Online

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Roja bregdetare turke shpëton 24 azilkërkues

para 6 dite - RTK

Azilkërkuesit ishin në bordin e një varke gome, e cila u detyrua për në ujërat territoriale turke nga Garda bregdetare greke. Rojet bregdetare turke sot herët në mëngjes shpëtuan 24 azilkërkues, të cilët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK