http://kariera.mk

Shkeljet me tendera/ 70 milionë euro janë zbuluar si shkelje nga Komisioni i Prokurimit Publik

para 3 dite - Gazeta Shqip

Komisioni i Prokurimit Publik ka gjetur shkelje në procesin e tenderimit të institucioneve publike, për të paktën 250 tendera, nga 715 ankesa të shqyrtuara nga kjo trupë në vitin 2019. Në raportin vjetor...

Komisioni i Prokurimit Publik gjen parregullsi në 250 tendera me vlerë 70 milionë €

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 16:27 Komisioni i Prokurimit Publik ka gjetur shkelje në procesin e tenderimit të institucioneve publike, për të paktën 250 tendera, nga 715 ankesa të shqyrtuara nga...

KPP gjen parregullsi në 250 tendera me vlerë 70 milionë €

para 4 dite - Klan

KPP gjen parregullsi në 250 tendera me vlerë 70 milionë € Në 2019 bizneset u ankuan për 1052 procedura prokurimi Komisioni i Prokurimit Publik ka gjetur shkelje në procesin e tenderimit të institucioneve...

Zbulohen 250 tendera me shkelje

para 4 dite - Syri

Komisioni i Prokurimit Publik ka gjetur shkelje në procesin e tenderimit të institucioneve publike, për të paktën 250 tendera, nga 715 ankesa të shqyrtuara nga kjo trupë në vitin 2019. Në raportin vjetor...

para 4 dite - Ora news

19 milionë lekë më shumë u janë kthyer operatorëve ekonomikë , pas ankesave në Komisionin e Prokurorimit Publik për vitin 2019. Pavarësisht kësaj krahasuar me vitin 2018 ka patur 106 ankesa më pak. Në...

Tenderët: Bizneset ankimuan procedura me fond limit total 243 milionë euro

para 5 dite - 24 ore

Operatorët ekonomikë që kanë vlerësuar se kushtet e vendosura në tendera nuk i trajtonin në mënyrë të barabartë, apo vlerësimi i ofertave nuk ishte i drejtë, kanë paraqitur ankesë pranë Komsionit të Prokurimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK