http://kariera.mk

USAID obligon 500 mijë dollarë shtesë për të mbështetur masat parandaluese ndaj Covid-19 në Kosovë

para një muaji - RTV 21

Shtetet e Bashkuara, përmes Agjencisë së Sh.B.A.-ve për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID), kanë obliguar një shumë shtesë prej 500,000 dollarësh amerikan për të mbështetur masat parandaluese ndaj përhapjes...

​Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19

para një muaji - RTV 21

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Thaçi ka thënë se miqësia e...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19

para një muaji - Top Channel

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

SHBA ndan për Kosovën 500 mijë dollarë

para një muaji - Medial

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë 500 mijë dollarë si ndihmë për Kosovën për ta luftuar koronavirusin. Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett, e ka kumtuar këtë përmes një videomesazhi...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat: Miqësia jonë është e përhershme dhe e palëkundshme

para një muaji - Telegrafi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë e COVID-19. Presidenti Thaçi ka thënë se miqësia...

Thaçi falënderon Amerikën për ndihmat rreth pandemisë

para një muaji - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 20:26 Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin....

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”

para një muaji - Medial

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh...

SHBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër COVID-19

para një muaji - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 16:15 Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në...

SHBA-ja ndan 500 mijë dollarë për Kosovën, për ta luftuar COVID-19

para një muaji - Telegrafi

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me coronavirusin. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars. Ambasadori...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - Alsat-M

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

Lufta ndaj koronavirusit/ SHBA i jep Kosovës 500 mijë dollarë

para një muaji - BalkanWeb

SHBA ka vendosur të ndihmojë Kosovën me 500 mijë dollarë në luftën ndaj COVID-19. Kosova ishte vendi i cili e priti i parafundit COVID-19 dhe duket se po e mposht pasi vetëm në 24 orët e fundit ka pasur...

SHBA-ja ndihmoi Kosovën edhe me 500 mijë dollarë në betejën ndaj koronavirusit

para një muaji - Portalb

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me koronavirusin. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars, transmeton...

Amerika ia ndan edhe 500 mijë euro Kosovës për ta luftuar pandeminë COVID-19

para një muaji - GazetaBlic

Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndarë edhe 500 mijë euro shtesë për Kosovën, për t’i ndihmuar ta luftojë pandeminë COVID-19, shkruan Gazeta Blic. Kjo u bë e ditur përmes një video-mesazhi nga ana...

SHBA-të ndanë edhe gjysmë milioni dollarë ndihmë Kosovës në luftimin e pandemisë

para një muaji - Zëri i Amerikës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ndanë edhe 500 mijë dollarë të tjerë ndihmë për Kosovën në luftën e saj kundër pandemisë së COVID-19. Ambasadori amerikan Philip Kosnett tha në një postim në rrjetet sociale...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - Evropa e Lirë

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

Kosova pranon 500 mijë dollarë ndihmë nga Amerika, në luftën kundër Covid-19

para një muaji - Indeks online

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndihmuar Kosovën edhe me 500 mijë dollarë në luftë kundër koronavirusit. Ambasadori amerikan në Kosovë përmes një videoje tha: “Sekretari i Shtetit, Mike Pompeo, ka...

Lufta kundër koronavirusit, SHBA ndihmon Kosovën edhe me 500 mijë dollarë

para një muaji - OraInfo

SHBA-ja ndihmon Kosovën edhe me 500 mijë dollarë në betejën ndaj koronavirusit. Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me koronavirusin. Ndihma...

SHBA, 500 mijë dollarë shtesë për Kosovën për ta luftuar pandeminë

para një muaji - Kallxo

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - RTK

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

para një muaji - Ora news

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën për të ndihmuar në betejën me Covid-19. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars....

SHBA-ja ndanë 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën për të luftuar pandeminë

para një muaji - RTK

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë COVID-19. Një...

SHBA-ja ndihmon Kosovën edhe me 500 mijë dollarë në betejën ndaj koronavirusit

para një muaji - Koha.net

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë të tjerë për Kosovën në betejën me koronavirusin. Ndihma e re vjen pas 1.1 milionë dollarëve të ndarë në fund të muajit mars. “Sekretari...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - Shprehja

loading... Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë...

Lufta ndaj koronavirusit, SHBA i jep Kosovës 500 mijë dollarë

para një muaji - Koha Jone

SHBA ka vendosur të ndihmojë Kosovën me 500 mijë dollarë në luftën ndaj COVID-19. Kosova ishte vendi i cili e priti i parafundit COVID-19 dhe duket se po e mposht pasi vetëm në 24 orët e fundit ka pasur...

SHBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër COVID-19

para një muaji - Lajmi.net

Një lajm të tillë e ka dhënë vetë ambasadori amerikan, Philip Kosnett, në llogarinë zyrtare të Ambasadës së SHBA’së në twitter. “Lajme shumë të mira: Kosova do të marrë edhe 500.000 dollarë shtesë nga...

Në luftë me COVID-19/ SHBA ndihmon Kosovën me 500,000 dollarë shtesë

para një muaji - Syri

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

SHBA-ja ka sërish lajme të mira për Kosovën, njofton për ndarjen e kaq dollarëve për luftën kundër koronavirusit

para një muaji - Sinjali

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë njofton se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID, kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër koronavirusit. Lajmin e ka...

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”

para një muaji - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën, transmeton Klan Kosova. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - Tetova Sot

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

SHBA i jep 500.000 dollarë shtesë Kosovës për koronavirusin

para një muaji - Gazeta Shqip

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett njoftoi se Kosova do të marrë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve të Bashkuara...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmën prej 500 mijë eurove

para një muaji - Zeri

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka falenderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën e dhënë sot për Kosovën. Ambasadori Kosnett, sot gjatë ditës ka deklaruar se SHBA-ja i ka ndarë edhe 500 mijë...

Thaçi falënderon ShBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19

para një muaji - RTK

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

Thaçi falënderon SHBA-të për ndarjen e gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë

para një muaji - Lajmi.net

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”. “Miqësia jonë është e përhershme dhe e palëkundshme. Së bashku mund ta mposhtim pandeminë”, ka shkruar...

Presidenti Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë

para një muaji - Shprehja

loading... Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia...

Presidenti Thaçi deklarohet pasi SHBA-ja ndau 500 mijë dollarë për Kosovën

para një muaji - Sinjali

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është shprehur mirënjohës për ndihmën prej 500 mijë dollarësh nga SHBA-ja për luftën kundër Covid-19. Për miqësinë me SHBA-në presidenti thotë se “është...

COVID 19/ SHBA i jep Kosovës 500 mijë dollarë

para një muaji - Lexo

SHBA ka vendosur të ndihmojë Kosovën me 500 mijë dollarë në luftën ndaj COVID-19. Kosova ishte vendi i cili e priti i parafundit COVID-19 dhe duket se po e mposht pasi vetëm në 24 orët e fundit ka pasur...

SHBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër COVID-19

para një muaji - Arbresh

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë COVID-19. Një...

ShBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër Covid-19

para një muaji - Epoka e Re

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë Covid-19. Lajmin...

SHBA ia ndan Kosovës 500,000 dollarë shtesë për luftimin e koronavirusit

para një muaji - Illyria

Prishtinë, 22 maj 2020 – Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë...

ShBA-ja ndanë edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër Coronavirusit

para një muaji - Ekonomia Online

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë COVID-19. Një...

SHBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër COVID-19

para një muaji - Periskopi

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë COVID-19. Një...

SHBA ndan 500 mijë dollarë për ta ndihmuar Kosovën

para një muaji - Albinfo

Në luftën kundër COVID 19. Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër...

SHBA-ja ndan edhe 500 mijë dollarë ndihmë për Kosovën në luftën kundër COVID-19

para një muaji - Zyrtare

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka njoftuar se Departamenti amerikan i shtetit dhe USAID kanë ndarë edhe 500 mijë dollarë për Kosovën në luftën kundër pandemisë COVID-19. Një...

SHBA 500 mijë dollarë ndihma për Kosovën, Thaçi: Jemi mirënjohës, së bashku ta mposhtim pandeminë

para një muaji - Java News

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

Thaçi falënderon SHBA për ndihmën: Miqësia jonë është e përhershme

para një muaji - in7

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

SHBA, 500 mijë dollarë shtesë për Kosovën për ta luftuar pandeminë

para një muaji - in7

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

Thaçi falenderon Amerikën për gjysmë milionin: Bashkë do ta mundim pandeminë

para një muaji - Infokusi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka falenderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën me gjysmë milioni dollarë në këtë kohë për të luftuar pandeminë Covid-19, shkruan Gazeta Metro. Thaçi ka thënë...

​Thaçi falënderon Amerikën për ndihmat rreth pandemisë

para një muaji - Tetova Sot

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

SHBA ndan për Kosovën 500,000 dollarë shtesë për të luftuar koronavirusin

para një muaji - Flaka

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka njoftuar të premten se Kosova do të pranojë 500,000 dollarë ndihmë nga Departamenti amerikan i Shtetit dhe Paketa për Asistencë Globale e Agjencisë së Shteteve...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19

para një muaji - Lexo

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

Mirënjohës ndaj ShBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë

para një muaji - Epoka e Re

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar ShBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën për ta luftuar pandeminë Covi-19. “Mirënjohës ndaj ShBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni...

Thaçi: Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë

para një muaji - Arbresh

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për të luftuar pandeminë e COVID-19. Presidenti Thaçi ka thënë se miqësia...

“Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”

para një muaji - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar SHBA-në për ndarjen e 500 milionë dollarëve për Kosovën. “Mirënjohës ndaj SHBA-së për ndihmën shtesë prej gjysmë milioni dollarësh për ta luftuar pandeminë”....

Presidenti ​Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë

para një muaji - Periskopi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

Presidenti Thaçi falënderon SHBA-në për ndihmat rreth pandemisë

para një muaji - Zyrtare

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shprehur mirënjohjen e tij për Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndihmën shtesë prej 500 mijë dollarësh për ta luftuar koronavirusin. Ai ka thënë se miqësia e Kosovës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK