http://kariera.mk

Meta bisedë me “Europa Nostra”: Hetim ndërkombëtar për shembjen e teatrit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 20:31 Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një video konferencë me përfaqësuesit e “Europa Nostra”. Sipas presidencës Meta ka falenderuar përfaqësuesin e “Europa Nostra”...

Meta zhvillon video-konferencë me përfaqësuesit e organizatës “Europa Nostra”

para një jave - Top Channel

Presidenti Ilir Meta sipas presidencën ka zhvilluar një video konferencë me përfaqësuesit e “Europa Nostra”. Sipas presidencës Meta ka falenderuar përfaqësuesin e “Europa Nostra” për mbështetjen krah “Aleancës...

Meta, videokonferencë me “Europa Nostra”: Shembja e Teatrit Kombëtar, tashmë edhe çështje europiane

para një jave - Medial

TIRANË, 22 maj/MEDIAL/- Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një videokonference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, zëvendëspresidentin Ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Ilir Meta: Më konsideroni anëtar të “Europa Nostra”, hetim ndërkombëtar për Teatrin

para një jave - Gazeta Tema

Ilir Meta zhvilloi sot një bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, sekretaren e Përgjithshme, Sneska Quaedvlieg-Michailovic...

Meta: Nga sot më konsideroni anëtarin më të ri të “Europa Nostra”

para një jave - ABC News

Presidenti i Republikës Ilir Meta nëpërmjet një video-konference online ka zhvilluar një bashkëbisedim, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”. Zëvendëspresidenti ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretarja e Përgjithshme,...

Meta: Më konsideroni anëtar të “Europa Nostra”, hetim ndërkombëtar për teatrin

para një jave - Klan

Meta: Më konsideroni anëtar të “Europa Nostra”, hetim ndërkombëtar për teatrin Presidenti video-konferencë me përfaqësuesit e organizatës: Teatri, dëshmori i parë i bulevardit Presidenti i Republikës Ilir...

Presidenti Meta flet me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, ka një kërkesë për organizatën

para një jave - NOA

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

para një jave - Ora news

Presidenti i Republikës Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z. Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Beteja për Teatrin/ Meta: Nga sot do të jem anëtari më i ri i “Europa Nostra”

para një jave - Mapo

Presidenti i Republikës Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Meta video-konferencë me përfaqësues të “Europa Nostra”: Dakordësi për hetim ndërkombëtar mbi shembjen e teatrit

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Shembja e Teatrit/ “Nga sot edhe unë jam…”, Meta firmos për “Europa Nostra”

para një jave - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Presidenti Meta me përfaqësuesit e organizatës “Europa Nostra”: Dakordësi për hetim ndërkombëtar të krimin te Teatri Kombëtar

para një jave - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme, Sneska Quaedvlieg-Michailovic,...

“Shembja e paligjshme e TK-së është çështje kushtetuese”/ Presidenti Meta zhvilloi një video-konferencë me përfaqësuesit e organizatës “Europa Nostra”

para një jave - Standard

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Teatri Kombëtar/ Presidenti Meta bashkëbisedim me përfaqësuesit e “Europa Nostra”: Nga sot më konsideroni edhe mua si…

para një jave - Panorama

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Meta video-konferencë me përfaqësuesit e ‘Europa Nostra’: Teatri Kombëtar dëshmori i pare i ….

para një jave - Syri

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Meta video-konferencë me përfaqësues të “Europa Nostra”: Më konsideroni anëtarin tuaj më të ri

para një jave - Java News

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Presidenti Meta zhvillon video-konferencë me organizatën “Europa Nostra”

para një jave - Illyria

Presidenti Ilir Meta theksoi se shembja e paligjshme e Teatrit Kombëtar është çështje kushtetuese, e trashëgimisë historike dhe identitetit kombëtar, tashmë edhe një çështje europiane Presidenti i Republikës,...

Hetim ndërkombëtar mbi shembjen e teatrit, Meta bisedë me “Europa Nostra”

para një jave - LajmiFundit

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Meta bashkëbisedim me përfaqësues të “Europa Nostra”: Dakordësi për hetim ndërkombëtar mbi shembjen e teatrit

para një jave - LajmiFundit

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Presidenti Meta zhvillon një video-konferencë me përfaqësuesit e organizatës “Europa Nostra”

para një jave - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta zhvilloi sot bashkëbisedim, nëpërmjet një video-konference, me përfaqësuesit e “Europa Nostra”, Zëvendëspresidentin ekzekutiv, z.Guy Clausse, Sekretaren e Përgjithshme,...

Basir Çollaku/ Europa Nostra përballë Cosa Nostra në Tiranë

para një jave - Gazeta Telegraf

Nga Basir Çollaku Përkufizimet e MAFIA-s zënë shumë rradhë në përcaktimin e thelbit të përfaqësimit të saj. Në shpjeguesin jo vetëm gjuhësor, për të mundemi të themi se Mafia është një term për të përkufizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK