http://kariera.mk

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Shenja

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria hap kufijtë/ Lejon hyrjen e qytetarëve të BE-së

para 5 dite - Top Channel

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria dhe Serbia hapin kufijtë

para 5 dite - Albinfo

Janë bërë publike edhe masat që do të hyjnë në fuqi për personat që hyjnë në këto dy vende Bullgaria, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen,...

Pandemia/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - BalkanWeb

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Hiqet ndalesa që shtetasit e BE-së dhe të vendeve nga Marrëveshja Schengen

para 5 dite - RTK

Me urdhër të Ministrit të Shëndetësisë që nga sot, 22 maj, hiqet ndalesa që shtetasit e BE-së dhe të vendeve nga Marrëveshja Schengen (përfshi këtu San Marinon, Andorën, Monakon dhe Vatikanin) të hyjnë...

‘Covid-19 drejt fundit’/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Standard

Bullgaria, ka hequr ndalimin e hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare. Në mes të muajit mars, vendi anëtar i Bashkimit Evropian,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 12:27 Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen,...

Pandemia/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Koha Jone

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

SERBI: HAPEN VENDKALIMET KUFITARE

para 5 dite - Klan Macedonia

Prej sot Serbia ka zbutur masat për hyrjen e shtetasve serbë dhe të huaj në këtë vend. Qeveria në Beograd ka miratuar vendimin sipas të cilit të gjithë atyre të cilët vijnë në Serbi nuk do t’ju kërkohet...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Portalb

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Zhurnal

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Alsat-M

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Një tjetër vend i Bashkimit Europian hap kufijtë

para 5 dite - Koha Jone

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hapur kufijtë për vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare. Ministria e Shëndetësisë...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Shprehja

loading... Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë...

Përmirësimi i situatës: Serbia rihap kufijtë, mund të futet çdo kusht pa test të detyrueshëm

para 5 dite - Zhurnal

Serbia do të hapë kufijtë që u mbyllën më 15 mars si masë emergjente për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit. Në një deklaratë të qeverisë së Serbisë thuhet: “Pas përmirësimit të situatës me pandeminë,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Evropa e Lirë

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - RTK

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Serbia i hapë kufijtë, restoranet, kafenetë, shkollat e kopshtet

para 5 dite - Medial

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Përmirësimi i situatës: Serbia rihap kufijtë, mund të futet çdo kusht pa test të detyrueshëm

para 5 dite - ABC News

Serbia do të hapë kufijtë që u mbyllën më 15 mars si masë emergjente për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit. Në një deklaratë të qeverisë së Serbisë thuhet: “Pas përmirësimit të situatës me pandeminë,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Tetova Sot

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Zyrtare: Ja si do të hyhet dhe si do të kalohet kufiri i Serbisë

para 5 dite - Neshesh

Qeveria e Serbisë dje vendosi të pranojë rekomandimet e Shtabit të Krizave për luftën kundër koronavirusit, në mënyrë që nga nesër 22 maj, nuk është më e nevojshme të bëhet test negativ për koronavirusin...

Serbia rihapë kufijtë

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 8:08 Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton...

Serbia i hapë kufijtë, restoranet, kafenetë, shkollat e kopshtet

para 5 dite - Neshesh

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Serbia i hapë kufijtë, restorantet, kafenetë, shkollat e kopshtet

para 5 dite - Aktuale

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Lajm

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Serbia i hapë kufijtë, restoranet, kafenetë, shkollat e kopshtet

para 5 dite - Indeks online

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Epoka e Re

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, ka thënë Ministria bullgare e Shëndetësisë....

Bullgaria hap kufijtë për qytetarët e vendeve të BE-së

para 5 dite - Sharri

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Serbia rihapë kufijtë

para 5 dite - Shprehja

loading... Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë...

Vendi më i prekur në rajon nga koronavirusi i hapë kufijtë, kafenetë e shkollat

para 5 dite - Sinjali

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Serbia i hapë kufijtë, restorantet, kafenetë, shkollat e kopshtet

para 5 dite - Tetova Sot

Më shumë se dy muaj pasi i kishte mbyllur kufijtë për ta luftuar përhapjen e koronavirusit të ri COVID-19, Serbi ka marrë vendim që t’i hapë ata. Deri tani autoritetet serbe kërkonin që qytetarët të cilët...

Bullgaria hap kufijtë për qytetarët e vendeve të BE-së

para 5 dite - in7

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - News33

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para 5 dite - Ekonomia Online

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Koronavirusi/ Serbia rihap kufijtë, nuk do ketë karantinë dhe teste të detyrueshëme për turistët

para 5 dite - LajmiFundit

Qeveria serbe vendosi për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit Në një deklaratë të qeverisë së Serbisë thuhet se “Pas përmirësimit...

Serbia rihapë kufijtë – Periskopi

para 5 dite - Zyrtare

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihapë kufijtë

para 5 dite - Ekonomia Online

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihapë kufijtë

para 5 dite - Periskopi

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Zyrtare: Ja si do të hyhet dhe si do të kalohet kufiri i Serbisë

para 6 dite - Ina

Qeveria e Serbisë dje vendosi të pranojë rekomandimet e Shtabit të Krizave për luftën kundër koronavirusit, në mënyrë që nga nesër 22 maj, nuk është më e nevojshme të bëhet test negativ për koronavirusin...

COVID-19, Serbia hap kufijtë për të huajt

para 6 dite - BalkanWeb

Qeveria serbe vendosi sot të hapë kufijtë e vendit për të huajt, të cilët do të paraqesin konfirmimin e testit për koronavirusin e ri ose do t’i nënshtrohen karantinës, njoftoi kabineti qeveritar. Deri...

Serbia i rihap kufinjtë

para 6 dite - InfoShqip

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia i rihap kufijtë

para 6 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 18:43 Qeveria e Serbisë e ka miratuar të enjten propozimin e Shtabit të Krizës në këtë shtet, për hapjen e kufijve, teksa ka vendosur se testi për koronavirus nuk do të...

Serbia rihap kufijtë, ishin mbyllur që nga 15 marsi

para 6 dite - Top Channel

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Edhe Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Medial

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia i thotë “lamtumirë” pandemisë, hap kufijtë për të gjithë botën

para 6 dite - Java News

Qeveria serbe vendosi sot të hapë kufijtë e vendit për të huajt, të cilët do të paraqesin konfirmimin e testit për koronavirusin e ri ose do t’i nënshtrohen karantinës, njoftoi kabineti qeveritar. Deri...

Serbia rihap kufijtë/ Skadon periudha e izolimit 14 ditore

para 6 dite - Syri

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia hap kufijtë pas më shumë se dy muajsh të mbyllur, asnjë kusht për udhëtarët

para 6 dite - BalkanWeb

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Ky shtet i rajonit rihap kufijtë

para 6 dite - Sinjali

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit. Më parë autoritetet serbe kërkonin, që qytetarët të cilët...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - OraInfo

Serbia rihap kufijtë, ishin mbyllur që nga 15 marsi. Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri,...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Alsat-M

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia i rihap kufijtë

para 6 dite - Zeri

everia e Serbisë e ka miratuar të enjten propozimin e Shtabit të Krizës në këtë shtet, për hapjen e kufijve, teksa ka vendosur se testi për koronavirus nuk do të jetë i nevojshëm për ata që hyjnë. Më parë...

Serbia njofton për rihapjen kufijve të saj

para 6 dite - RTK

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia hap kufijtë, heq të gjitha kufizimet për udhëtarët

para 6 dite - Gazeta Shqip

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë, të mbyllura që nga 15 marsi

para 6 dite - Koha Jone

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e Covid-19. Më parë autoritetet serbe kërkonin, që qytetarët të cilët ktheheshin...

Të mbyllur që me 15 mars, Serbia rihap kufinjtë

para 6 dite - ABC News

Qeveria e Serbisë këtë të enjte ka vendosur për rihapjen e kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Shprehja

loading... Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë...

Qeveria serbe vendos rihapjen e kufijve

para 6 dite - Vizion Plus

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Aktuale

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë, ishin mbyllur që nga 15 marsi!

para 6 dite - GazetaBlic

Por, kjo masë nuk do të vlejë më. “Pas përmirësimit të situatës me pandeminë, qeveria vendosi të rihapë pikat kufitare dhe të lejojë hyrjen e të gjithë njerëzve në Republikën e Serbisë, pa një test të...

Serbia njofton për rihapjen kufijve të saj

para 6 dite - Indeks online

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë pas më shumë se dy muajsh

para 6 dite - Panorama

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë, pa një test të detyrueshëm të koronavirusit

para 6 dite - Koha Jone

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Lajmi.net

Më parë autoritetet serbe kërkonin, që qytetarët të cilët ktheheshin nga vendet tjera, të posedonin një test negativ të COVID-19, jo më të vjetër se 72 orë, ose në të kundërtën detyroheshin të kalonin...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Koha.net

Qeveria e Serbisë e ka miratuar të enjten propozimin e Shtabit të Krizës në këtë shtet, për hapjen e kufijve, teksa ka vendosur se testi për koronavirus nuk do të jetë i nevojshëm për ata që hyjnë. Më...

para 6 dite - Ora news

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Kallxo

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e coronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Evropa e Lirë

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Lajm

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia njofton për rihapjen kufijve të saj

para 6 dite - Infokusi

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Tetova Sot

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Shenja

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Tetova1

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë e saj

para 6 dite - Albinfo

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë pas dy muajsh

para 6 dite - Arbresh

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të vendit, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Gazeta e re

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia i rihap kufijtë

para 6 dite - Ekonomia Online

Qeveria e Serbisë e ka miratuar të enjten propozimin e Shtabit të Krizës në këtë shtet, për hapjen e kufijve, teksa ka vendosur se testi për koronavirus nuk do të jetë i nevojshëm për ata që hyjnë. Më...

Serbia rihap kufijtë – Periskopi

para 6 dite - Zyrtare

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Qeveria e Serbisë...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Periskopi

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - Epoka e Re

Qeveria e Serbisë ka vendosur sot për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e Covid-19. Më parë autoritetet serbe kërkonin, që qytetarët të cilët ktheheshin...

Serbia rihap kufijtë

para 6 dite - KosovaPress

Qeveria e Serbisë vendosi të enjten për rihapjen kufijve të saj, pasi i kishte mbyllur ato më 15 mars, për të luftuar përhapjen e koronavirusit të ri, që e shkakton sëmundjen COVID-19. Më parë autoritetet...

Qeveria e Serbisë ka vendosur: Nuk ka nevojë për test gjatë hyrjes në shtet e as për izolim

para 6 dite - Shenja

Qeveria e Serbisë ka vendosur që t’i pranoj rekomandimet e Shtabit të krizës në luftën kundëer koronavirusit. Prej nesër (22 maj) për hyrje në Serbi nuk do të duhet test negativ, e as leje e posaçme si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK