http://kariera.mk

Protesta të reja në Lubjanë kundër Qeverisë së Janez Janshës

para 4 dite - Koha.mk

Lubjanë, 22 maj – Disa mijëra njerëz me biçikleta protestuan vonë pasdite në Lubjanë kundër qeverisë së koalicionit të qendrës së djathtë të kryeministrit Janez Jansha. Organizatorët kërkojnë qeveri teknike...

Policia e rrethoi Kuvendin slloven, pritet protestë antiqeveritare

para 5 dite - Flaka

Policia sllovene vendosi një gardh mbrojtës rreth Kuvendit para protestave të sontme anti qeveritare, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Lubjana. Njerëzit që protestojnë që sot mëngjes në sheshin përpara...

Policia e rrethoi Kuvendin slloven, pritet protestë antiqeveritare

para 5 dite - RTK

Policia sllovene vendosi një gardh mbrojtës rreth Kuvendit para protestave të sontme anti qeveritare, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Lubjana. Njerëzit që protestojnë që sot mëngjes në sheshin përpara...

Policia e rrethoi Kuvendin slloven në prag të protestës së sontme anti qeveritare

para 5 dite - TV21

Policia sllovene vendosi një gardh mbrojtës rreth Kuvendit para protestave të sontme anti qeveritare, njoftoi korrespodenti i MIA-s nga Lubjana. Njerëzit që protestojnë që sot mëngjes në sheshin përpara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK