http://kariera.mk

Zbardhet e-maili, anëtarja e Këshillit Bashkiak u dorëhoq ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar

para një jave - Zhurnal

Genta Mezini, anëtare e Këshillit Bashkiak të Tiranës në radhët e LSI ka dhënë dorëheqje më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar. Përmes një statusi në rrjetet sociale Mezini njofton se...

Vendimi për shembjen e Teatrit Kombëtar, nisin dorëheqjet nga Këshilli Bashkiak i Tiranës

para një jave - Mapo

Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u firmos nga këshilltarët e Bashkisë së Tiranës, në Këshillin bashkiak kanë filluar përplasjet të mëdha. Burime bëjnë me dija se dy anëtar të Këshillit...

Zbardhet e-maili/ Anëtarja e Këshillit Bashkiak u dorëhoq ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar

para një jave - Gazeta Shqip

Genta Mezini, anëtare e Këshillit Bashkiak të Tiranës në radhët e LSI ka dhënë dorëheqje më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar. Përmes një statusi në rrjetet sociale Mezini njofton se...

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë nisin dorëheqjet: Përbindësha!

para një jave - Albeu

Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, kanë nisur dorëheqjet. Burime bëjnë me dija se dy anëtar të Këshillit Bashkiak kanë dhënë dorëheqjen...

Genta Mezini dorëhiqet nga Këshilli Bashkiak Tiranë

para një jave - Koha Jone

Genta Mezini ka dhënë dorëhqjen nga Këshilli Bashkiak Tiranë. Mësohet se Mezini e ka paraqitur dorëheqjen më 17 maj, ditën kur u shemb edhe Teatri kombëtar, por ajo ka argumentuar se arsyeja lidhet me shkaqe personale.

E-maili/ Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës dorëhiqet ditën e shembjes së Teatrit

para një jave - ABC News

Genta Mezini, anëtare e Këshillit Bashkiak të Tiranës në radhët e LSI ka dhënë dorëheqje më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar. Përmes një statusi në rrjetet sociale Mezini njofton se...

Nuk kanë të ndalur dorëheqjet, anëtarja e Këshillit Bashkiak lë detyrën

para një jave - Shekulli

Genta Mezini, ish-këshilltraja e LSI-së ka dhënë dorëhqjen nga Këshilli Bashkiak Tiranë. Mësohet se dorëheqjen e ka paraqitur më 17 maj, ditën kur u shemb edhe Teatri Kombëtar, duke argumentuar se arsyeja...

Shembja e Teatrit, nisin dorëheqjet nga Këshilli Bashkiak

para një jave - Syri

Përplasje të mëdha brenda Këshillit Bashkiak të Tiranës pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Burime kanë bërë të ditur për SYRI.net se të paktën, dy anëtar të Këshillit Bashkiak kanë dhënë dorëheqjen. Anëtarja...

“Mjaft më me përbindësha!”- Zbulohet e-maili, anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës i dorëzoi Veliajt dorëheqjen ditën e shembjes së Teatrit

para një jave - Panorama

Një prej anëtareve të Këshillit Bashkiak të Tiranës ka dhënë dorëheqje më 17 maj, ditën kur u shemb ndërtesa e Teatrit Kombëtar. Genta Mezini shkruan se dorëheqjen ia ka dërguar edhe kryetarit të Bashkisë...

DOKUMENTI/ Shembja e Teatrit, nisin dorëheqjet nga Këshilli Bashkiak

para një jave - Syri

Përplasje të mëdha brenda Këshillit Bashkiak të Tiranës pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Burime kanë bërë të ditur për SYRI.net se të paktën, dy anëtar të Këshillit Bashkiak kanë dhënë dorëheqjen. Anëtarja...

para një jave - Ora news

Ish-këshilltarja e LSI-së, Genta Mezini ka dhënë dorëhqjen nga Këshilli Bashkiak Tiranë. Mësohet se Mezini e ka paraqitur dorëheqjen më 17 maj, ditën kur u shemb edhe Teatri kombëtar, por ajo ka argumentuar...

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë kërkojnë t’ia hedhin “paq”, nisin dorëheqjet

para një jave - Gazeta Telegraf

Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, në Këshillin bashkiak kanë filluar përplasjet të mëdha. Burime bëjnë me dija se dy anëtar të Këshillit...

Publikohet Lista e Zezë e armiqve të Teatrit Kombëtar

para një jave - NOA

Ish ministrja Mirela Karabina në fjalën e saj për prishjen e Teatrit Kombëtar, lexoi emrat e anëtarëve të Këshillit Bashkiak që kanë firmosur për prishjen e Teatrit. Karabina tha ae Edi Rama dhe Erjon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK