http://kariera.mk

Të shtunën testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 23:47 23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, nesër pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për informim i Policisë...

Nesër testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren

para një jave - Medial

23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, nesër pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për informim i Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj....

12 të infektuarit me Covid-19 në Prizren janë policë patrullues, kishin kontakte edhe me qytetarë

para një jave - Medial

Nëntëmbëdhjetë raste të reja me Covid -19 kanë rezultuar në Prizren në 24 orëshin e fundit në Kosovë. Testimit për Covid-19 iu janë nënshtruar sot edhe 20 zyrtarë policorë, prej të cilëve 12 kanë rezultuar...

Muharremaj: Dy rastet e reja me COVID-19 nga Suhareka, janë policë të stacionit “Alpha” në Prizren

para një jave - Telegrafi

Sonte në Komunën e Suharekës janë regjistruar dy raste të reja me coronavirus. Kryetari Bali Muharremaj thotë se rastet e reja janë zyrtarë policorë që punojnë në stacionin e policisë në Prizren. “Janë...

Dy raste të reja me Covid-19, kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH’së

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 23:21 Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka reaguar pasi atje janë shënuar 2 raste të reja me Covid-19. “Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet...

Kosovës i shtohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Portalb

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

Nesër testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren

para një jave - Klan Kosova

23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, nesër pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për informim i Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj....

Dy raste të reja me Covid-19, Kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH-së

para një jave - Medial

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se atje janë shënuar 2 raste të reja me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet shëndetësore,...

12 të infektuarit me Covid-19 në Prizren janë policë patrullues, kishin kontakte edhe me qytetarë

para një jave - Klan Kosova

Nëntëmbëdhjetë raste të reja me Covid -19 kanë rezultuar në Prizren në 24 orëshin e fundit në Kosovë. Testimit për Covid-19 iu janë nënshtruar sot edhe 20 zyrtarë policorë, prej të cilëve 12 kanë rezultuar...

Rezultojnë pozitivë në coronavirus 12 policë në Prizren

para një jave - Telegrafi

Nga 19 raste të reja sa janë konfirmuar sot me coronavirus në Prizren, 12 prej tyre janë polic. Lajmin e ka konfirmuar, zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

Haziri: S’ka raste të reja me Covid-19 në Gjilan, 32 persona vazhdojnë të jenë vetizolim

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 22:37 Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se për disa ditë në këtë qytet nuk ka asnjë rast të ri pozitiv me Covid-19. “32 persona vazhdojnë të...

Edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren do të testohen të shtunën për koronavirus

para një jave - OraInfo

Të shtunën testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren. 23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, nesër pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën,...

Ndër të infektuarit me koronavirus sot, 12 policë të Prizrenit

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 22:25 Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për...

20 policë u testuan sot në Prizren për Covid-19, 12 nga ta rezultojnë të infektuar

para një jave - Medial

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

Në Kosovë 214 raste aktive me koronavirus – situata vazhdon të jetë jo-stabile

para një jave - Lajmi.net

Kështu, të dhënat e 24 orëve të fundit, e rrisin numrin e rasteve aktive në Kosovë përsëri mbi 200, shkruan lajmi.net. Deri më tani, përgjithësisht në Kosovë janë regjistruar 1025 raste me koronavirus,...

Konfirmon Policia, 12 policë të infektuar me COVID-19 në Prizren

para një jave - Kallxo

19 raste gjithsej janë konfirmuar me coronavirus vetëm gjatë ditës së sotme në Komunën e Prizrenit. Nga 19 rastet 12 janë zyrtarë policorë. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit,...

Sot dy të infektuar, rikthehet koronavirusi në Suharekë

para një jave - OraInfo

Sonte janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Nga 21 rastet e reja me Covid-19 në Kosovë, dy prej tyre janë nga Komuna e Suharekës. Sipas IKSHPK-së, rastet janë me vendbanim...

Dy raste të reja me Covid-19, Kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH-së

para një jave - Klan Kosova

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se atje janë shënuar 2 raste të reja me Covid-19, transmeton Klan Kosova. “Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet shëndetësore,...

Prizren: 12 policë të infektuar me koronavirus

para një jave - OraInfo

12 policë të infektuar me koronavirus në Prizren. Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë...

KOSOVË/ Edhe 21 raste të reja me koronavirus, ja sa janë shëruar

para një jave - Albeu

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1025. Laboratori...

Prizren, konfirmohen edhe 19 raste të reja me coronavirus

para një jave - Telegrafi

Në Komunën e Prizrenit sot janë konfirmuar edhe 19 raste të reja me coronavirus. Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë, rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna...

Kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH-së

para një jave - Lajmi.net

“Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet shëndetësore, që ta ndalojmë përhapjen e mëtejme të virusit”, ka shkruar Muharremaj në rrjetin social Facebook.

20 policë u testuan sot në Prizren për Covid-19, 12 nga ta rezultojnë të infektuar

para një jave - Klan Kosova

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

12 policë nga Prizreni rezultojnë pozitivë me koronavirus

para një jave - Zeri

Nga 20 policë të testuar, 12 prej tyre kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në komunën e Prizrenit. Këtë e ka konfirmuar për “zeri.info” shefi i Zyrës për Informim për në Policinë Rajonale të Prizrenit,...

Rritet sërish numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë, midis tyre 12 punonjës policie në…

para një jave - Panorama

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus, ndërsa janë shëruar dhjetë persona. IKSHPK njofton se rastet pozitive janë...

Edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 10 pacientë të tjerë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 21:17 Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me...

21 raste të reja me Covid-19, dhjetë të shëruar

para një jave - Medial

Në Kosovë, sot janë shënuar 21 raste të reja me Covid-19, si dhe janë shëruar 10 persona që ishin të prekur me këtë virus, njofton Klan Kosova. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës bën të ditu...

14 policë rezultuan sonte pozitiv në testin për koronavirus

para një jave - Sinjali

Nga 21 raste të reja me koronavirus, sa janë konfirmuar sonte në Kosovë, 14 janë zyrtarë policorë, shkruan Gazeta Sinjali. – Prej tyre 12 vijnë nga Komuna e Prizrenit, kurse dy të tjerë nga ajo e Suharekës....

21 raste të reja me COVID-19, dhjetë të shëruar

para një jave - RTV 21

21 raste të reja me koronavirus janë regjistruar sot në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë bënë të ditur se rastet pozitive kanë dalë nga testimi i 267 mostrave. “Rastet pozitive...

​21 raste të reja me koronavirus, 19 prej tyre vetëm në Prizren

para një jave - Top Channel

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren me SARS-CoV-2,...

Edhe 21 raste të reja me coronavirus në Kosovë, të shëruar dhjetë pacientë

para një jave - Telegrafi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me coronavirus, ndërsa janë shëruar dhjetë persona. IKSHPK njofton se rastet pozitive janë...

12 policë të infektuar me Covid-19 në Prizren

para një jave - Indeks online

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

Edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 10 pacientë të tjerë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 21:17 Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me...

21 raste të reja me koronavirusi sot në Kosovë

para një jave - Vizion Plus

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus, nga 267 teste të kryera. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës deklaroi se numri i të infektuarve...

Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19 brenda ditës në Kosovë

para një jave - ABC News

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar gjatë orëve të fundit 21 raste të reja me koronavirus në vend. Rastet e reja brenda ditës kanë pësuar rritje,...

Regjistrohen sërish raste të reja me koronavirus në Kosovë, shumica në Prizren

para një jave - Standard

21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. NJOFTIMI NGA IKSHPK NJËZET...

Rikthehet koronavirusi në Suharekë, sot dy të infektuar

para një jave - Indeks online

Nga 21 rastet e reja me Covid-19 në Kosovë, dy prej tyre janë nga Komuna e Suharekës. Sipas IKSHPK-së, rastet janë me vendbanim nga Bllaca dhe një në Suharekë, shkruan Indeksonline. Kryetari Bali Muharremaj...

E konfirmon Policia: 12 zyrtarë policorë të infektuar me koronavirus në Prizren

para një jave - Sinjali

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaban Osmanollaj ka konfirmuar raportimet e Gazetës Sinjali se 12 zyrtarë policorë kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Komunën e Prizrenit. “Mund të ju konfirmoi...

Kosovë, 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

Edhe 21 raste të reja me coronavirus në Kosovë, të shëruar 10 pacientë

para një jave - Zhurnal

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me coronavirus, ndërsa janë shëruar dhjetë persona. IKSHPK njofton se rastet pozitive janë...

Kapërcejnë rastet me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 21 të infektuar, shumica në Prizren

para një jave - BalkanWeb

21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. Tashmë janë 1 mijë e...

Shërohen 10 persona nga COVID-19

para një jave - Kallxo

10 persona janë shëruar nga virusi Covid-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë. “Sot më 22 maj 2020, janë shëruar 10 pacientë derisa...

21 raste të reja me Covid-19, dhjetë të shëruar

para një jave - Klan Kosova

Në Kosovë, sot janë shënuar 21 raste të reja me Covid-19, si dhe janë shëruar 10 persona që ishin të prekur me këtë virus, njofton Klan Kosova. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës bën të ditu...

“Goditet” Prizreni: 19 raste të reja nga koronavirusi

para një jave - GazetaBlic

Qyteti i Prizrenit është goditur nga koronavirusi, gjatë 24 orëve të fundit, raporton Gazeta Blic. Sipas IKSHP-së, në Prizren kanë dalë pozitiv 19 raste të reja, dhe dy në Suharekë. “Rastet pozitive janë...

Nga këto vende janë rastet e reja me koronavirus

para një jave - Indeks online

Sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me Covid-19, ndërsa 10 pacientë janë shëruar. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste (sipas vendbanimit:15 raste Prizren, 1 rast...

Ja nga cilat vende janë rastet e reja me koronavirus

para një jave - OraInfo

Nga këto vende janë rastet e reja me koronavirus. Sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me Covid-19, ndërsa 10 pacientë janë shëruar. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19...

Dy raste të reja me CIVOD-19 në Suharekë

para një jave - Kallxo

Dy persona janë infektuar me virusin Covid-19 në Komunën e Suharkës. Sipas njoftimit të IKSHPK, rastet e reja të cilët janë raste kontakti një nga fshati Bllacë dhe një rast në Komunën e Suharekës. Nga...

Kryetari i Suharekës e konfirmon se dy zyrtarë policorë janë infektuar me koronavirus

para një jave - Sinjali

Dy të infektuarit e fundit me koronavirus në Komunën e Suharekës janë zyrtarë policorë. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali, kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj. “Po, janë dy policë...

Komuna që e mbylli zyrtarisht pandeminë, sonte shënoi dy raste të reja me COVID-19

para një jave - Sinjali

Komuna e Suharekës sonte shënoi dy raste të reja me koronavirus, ani pse kryetari i kësaj komune, Bali Muharremaj, për Gazetën Sinjali kishte thënë se e ka mbyllur zyrtarisht pandeminë, shkruan Gazeta...

21 raste të reja me koronavirus, 19 prej tyre vetëm në Prizren

para një jave - Indeks online

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren me SARS-CoV-2,...

IKSHP-ja tregon se prej cilave vendbanime janë 21 rastet e reja me koronavirus

para një jave - Lajmi.net

Sipas IKSHP-së në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me...

Rriten rastet/ Shënohen 21 të infektuar me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Syri

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren,...

Më shumë se gjysma e të infektuarve me covid-19 në Prizren janë zyrtarë policorë

para një jave - Sinjali

12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Komunën e Prizrenit janë zyrtarë policorë, shkruan Gazeta Sinjali. Burimet e Gazetës Sinjali brenda Policisë së Kosovës bëjnë me dije se sonte kanë rezultuar pozitiv...

Kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH-së

para një jave - Zyrtare

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se atje janë shënuar 2 raste të reja me Covid-19. “Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet shëndetësore, që ta ndalojmë përhapjen...

Kosovës i shtohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Aktuale

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

Nga 19 të infektuarit në Prizren, 12 janë policë

para një jave - GazetaBlic

12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Prizren të premten janë zyrtarë policorë. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në këtë komunë, ndërsa testimet do të vazhdojnë edhe të shtunën. Krejt...

Nga 19 raste në Prizren, 12 janë zyrtarë të Policisë që u prekën me koronavirus gjatë ditës së sotme

para një jave - GazetaBlic

12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Prizren të premten janë zyrtarë policorë, ka mësuar KOHA. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në këtë komunë, ndërsa testimet do të vazhdojnë edhe...

12 policë të Prizrenit në mesin e të infektuarve me koronavirus

para një jave - Koha.net

12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Prizren të premten janë zyrtarë policorë, ka mësuar KOHA. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në këtë komunë, ndërsa testimet do të vazhdojnë edhe...

Njëzet e një raste me COVID-19 dhe dhjetë të shëruar

para një jave - Zeri

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar rezultatet e testimeve të rasteve të dyshuara me koronavirus, gjatë ditës së sotme. IKSHPK njofton se sot pozitivë dolën 21 persona, shkruan...

Kosovë, 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Shprehja

loading... Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit...

19 raste të reja me COVID-19 nga Komuna e Prizrenit

para një jave - Kallxo

Numri i rasteve të reja me persona të infektuar me Covid-19 në Komunën e Prizrenit është rritur. Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, nga testimet e fundit që janë bërë,...

Sot, pas Prizrenit, koronavirusi prek edhe banorët e Suharekës

para një jave - GazetaBlic

Instituti i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se 21 persona kanë rezultuar me koronavirus gjatë ditës së sotme në Kosovë. 19 raste të reja janë paraqitur në Komunën e Prizrenit, teksa nga komuna e...

Kapërcejnë rastet me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 21 të infektuar, shumica në Prizren

para një jave - Koha Jone

21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. Tashmë janë 1 mijë e...

21 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 10 të tjerë të shëruar

para një jave - OraInfo

Janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend....

IKSHP-ja tregon se prej cilave vendbanime janë të rastet e reja me koronavirs

para një jave - Lajmi.net

Sipas IKSHP-së në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me...

Kosovës i shtohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Evropa e Lirë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

19 raste të reja me koronavirus vetëm nga kjo Komunë e Kosovës

para një jave - GazetaBlic

Instituti i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se 21 persona kanë rezultuar me koronavirus gjatë ditës së sotme në Kosovë. 19 raste të reja janë paraqitur në Komunën e Prizrenit, teksa nga komuna e...

LAJMI I FUNDIT: 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - GazetaBlic

NJËZET E NJË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR! Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika...

“Goditet” Prizreni: 19 raste të reja nga kosonavirusi

para një jave - GazetaBlic

Qyteti i Prizrenit është goditur nga koronavirusi, gjatë 24 orëve të fundit, raporton Gazeta Blic. Sipas IKSHP-së, në Prizren kanë dalë pozitiv 19 raste të reja, dhe dy në Suharekë. “Rastet pozitive janë...

Njëzet e një raste të reja me COVID-19 dhe dhjetë të shëruar

para një jave - Indeks online

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

21 raste të reja me COVID-19 të premten, dhjetë të shëruar

para një jave - Koha.net

21 raste të reja me koronavirus janë regjistruar të premten në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka bërë të ditur se këto raste pozitive kanë dalë nga testimi i 267 mostrave....

Njëzet e një raste të reja janë me COVID 19

para një jave - RTK

Njëzet e një raste të reja janë shënuar me COVID 19, ka njoftuar Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Gjithashtu është bërë e ditur se janë shëruar edhe dhjetë persona. Njoftimi i plotë:...

COVID-19 në Kosovë, bilanci për sot: 21 raste të reja dhe 10 të shëruar

para një jave - Lajmi.net

Me SARS-CoV-2, janë konfirmuar 21 raste. Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste (sipas vendbanimit:15 raste Prizren, 1 rast Romajë, 1 rast Lubiçevë, 1 rast Kijevë dhe 1 rast...

Dalin rezultatet e 267 mostrave për COVID-19 në Kosovë

para një jave - Kallxo

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

21 rastet e reja vijnë nga këto komuna

para një jave - Sinjali

Sonte janë konfirmuar edhe 21 raste të reja, duke e çuar në 1025 numrin e rasteve të regjistruara deri më sot në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. Sipas njoftimit të Insitutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike,...

IKSHPK njofton për 10 pacientë të shëruar nga koronavirusi sot në Kosovë

para një jave - Sinjali

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me SARS-CoV-2,...

Konfirmohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Sinjali

Janë regjistruar edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin e ka konfirmuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik përmes një njoftimi në Facebook. “Sot më 22 maj 2020,...

Ndër të infektuarit me koronavirus sot, 12 policë të Prizrenit

para një jave - Tetova Sot

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

12 policë të Prizrenit rezultojnë pozitiv me coronavirus

para një jave - Infokusi

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

21 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - InfoShqip

Në Kosovë, sot janë shënuar 21 raste të reja me Covid-19, si dhe janë shëruar 10 persona që ishin të prekur me këtë virus, shkruan Gazeta Blic. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës bën të ditu...

Rritet bilanci në Kosovë/ Gjatë 24 orëve regjistrohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Java News

Insituti i Shëndetit Publik në Kosovë ditën e sotme ka njoftuar se në vend janë 21 raste të reja me COVID-19. Sipas njoftimit mësohets se shkak për rritjen e të infektuarve në krahasim me një ditë më parë...

Rikthehet koronavirusi në Suharekë, sot dy të infektuar

para një jave - Infokusi

Nga 21 rastet e reja me Covid-19 në Kosovë, dy prej tyre janë nga Komuna e Suharekës. Sipas IKSHPK-së, rastet janë me vendbanim nga Bllaca dhe një në Suharekë, shkruan Indeksonline. Kryetari Bali Muharremaj...

Edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë — shërohen 10 pacientë të tjerë

para një jave - Tetova Sot

nstituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1025. Laboratori...

12 policë të Prizrenit në mesin e të infektuarve me koronavirus

para një jave - Illyria

Prishtinë, 22 maj 2020 – Prej 19 rasteve të reja me koronavirus të konfirmuara të premten në Prizren, 12 janë zyrtarë policorë, raporton KOHA. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në komunën...

Sot testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren

para një jave - Arbresh

23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, sot pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për informim i Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj. Ky...

Muharremaj: Dy rastet e reja me COVID-19 nga Suhareka janë policë

para një jave - Arbresh

Sonte në Komunën e Suharekës janë regjistruar dy raste të reja me coronavirus. Kryetari Bali Muharremaj thotë se rastet e reja janë zyrtarë policorë që punojnë në stacionin e policisë në Prizren. “Janë...

Nesër testohen për Covid-19 edhe 23 zyrtarë policorë në Prizren

para një jave - Gazeta e re

23 zyrtarë policorë të stacionit në Prizren, nesër pritet t’i nënshtrohen testimit për koronavirus. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për informim i Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj....

Kosovë, 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Flaka

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

Dy raste të reja me Covid-19 në Suharekë, reagon kryetari Muharremaj

para një jave - Epoka e Re

Në komunën e Suharekës janë regjistruar edhe dy raste të reja me koronavirus. Kryetari i kësaj komune, Bali Muharremaj ka kërkuar zbatimin e masave në mënyrë që të mos përhapet me shumë koronavirusi. “Ne...

Sonte 10 të shëruar nga Coronavirusi në Kosovë

para një jave - Infokusi

Sonte janë konfirmuar 10 të shëruar nga Covid-19 në Kosovë, raporton Front Online. Me të shëruarit e fundit, numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 782 raste. Ndërsa janë konfirmuar...

Në Kosovë, 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Illyria

Prishtinë, 22 maj 2020 – Kosova duket ende larg çlirimit nga epidemia e koronavorusit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike raraportoi se të premten, gjatë ditës, janë konfirmuar më se 21 raste të...

Këto janë dy komunat e prekura sot me koronavirus

para një jave - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka bërë të ditur se 21 rastet pozitive me koronavirus janë nga komuna e Prizrenit dhe e Suharekës. 19 vijnë nga komuna e Prizrenit dhe 2 vijnë...

Konfirmohen 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Infokusi

NJËZET E NJË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR! Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika...

12 policë të Prizrenit infektohen me koronavirus

para një jave - Epoka e Re

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

Prizren, 12 policë rezultojnë me coronaviurs

para një jave - Arbresh

Nga 19 raste të reja sa janë konfirmuar sot me coronavirus në Prizren, 12 prej tyre janë polic. Lajmin e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

Kryetari i Suharekës bën thirrje të zbatohen masat e MSH-së

para një jave - Periskopi

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se atje janë shënuar 2 raste të reja me Covid-19. “Ne duhet të vazhdojmë me zbatimin e masave nga institucionet shëndetësore, që ta ndalojmë përhapjen...

20 policë u testuan sot në Prizren për koronavirus, 12 nga ta rezultojnë të infektuar

para një jave - Periskopi

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

Ndër të infektuarit me koronavirus sot, 12 policë të Prizrenit

para një jave - Fakti Ditor

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj....

20 policë u testuan sot në Prizren për koronavirus, 12 nga ta rezultojnë të infektuar

para një jave - Zyrtare

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

19 raste të reja me Covid-19 në Prizren

para një jave - Arbresh

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Koronavirusi në Kosovë / 21 të infektuar të rinj, 19 vetëm në Prizren

para një jave - in7

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me coronavirus, ndërsa janë shëruar dhjetë persona. IKSHPK njofton se rastet pozitive janë...

Kapërcejnë rastet me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen 21 të infektuar, shumica në Prizren

para një jave - Gazeta Telegraf

21 raste të reja janë regjistruar me COVID-19 në Kosovë, 20 më shumë se dje që kishte vetëm 1 të infektuar. Shkak për këtë duket se është bërë qyteti i Prizrenit që ka 15 të reja. Tashmë janë 1 mijë e...

Prizren, konfirmohen edhe 19 raste të reja me coronavirus

para një jave - Fakti Ditor

Në Komunën e Prizrenit sot janë konfirmuar edhe 19 raste të reja me coronavirus. Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë, rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna...

Kosovë: 21 raste të reja me COVID-19, dhjetë të shëruar

para një jave - Albinfo

21 raste të reja me koronavirus janë regjistruar të premten në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka bërë të ditur se këto raste pozitive kanë dalë nga testimi i 267 mostrave....

Kosovë, 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - Sharri

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

40 policë nga Prizreni do të testohen sot e nesër për COVID-19

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 15:48 40 policë nga Rajoni i Prizrenit do të testohen sot dhe nesër për COVID-19, meqenëse dyshohet se kanë pasur kontakt me një zyrtar policor, i cili ka rezultuar se është...

21 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, shërohen 10 pacientë

para një jave - Arbresh

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publikë ka njoftuar sonte se janë konfirmuar edhe njëzet e një raste të reja me Covid-19. Instituti njofton se rastet pozitive janë raste kontakti. “Rastet pozitive janë...

Rritet frikshem kurba e COVID ne Kosove, 21 te infektuar te rinj

para një jave - LajmiFundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar të premten 21 raste të reja me koronavirusin e ri, pas kryerjes së 267 testeve. “Rastet pozitive janë raste kontakti nga: komuna e Prizrenit 19 raste...

Kjo është komuna me më së shumti të infektuar për sonte

para një jave - Zyrtare

Instituti i Kombëtar i Shëndetit Publik –IKSHP ka konfirmuar edhe 21 raste te reja me koronavirus në Kosovë. Instituti i Kombëtar i Shëndetit Publik –IKSHP ka konfirmuar edhe 21 raste te reja me koronavirus...

12 policë të Prizrenit në mesin e të infektuarve me Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

12 nga 19 rastet e reja me koronavirus në Prizren të premten janë zyrtarë policorë, ka mësuar KOHA. Të premten janë testuar rreth 20 zyrtarë policorë në këtë komunë, ndërsa testimet do të vazhdojnë edhe...

Kjo është komuna me më së shumti të infektuar për sonte

para një jave - Periskopi

Instituti i Kombëtar i Shëndetit Publik –IKSHP ka konfirmuar edhe 21 raste te reja me koronavirus në Kosovë. Sipas IKSHP-së në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë...

COVID-19 në Kosovë, bilanci për sot: 21 raste të reja dhe 10 të shëruar

para një jave - Fakti Ditor

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

​21 raste të reja me koronavirus, 19 prej tyre vetëm në Prizren

para një jave - Gazeta e re

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren me SARS-CoV-2,...

21 raste të reja me Coronavirus, 10 të shëruar

para një jave - Ekonomia Online

21 raste të reja me Coronavirus janë regjistruar të premten në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka bërë të ditur se këto raste pozitive kanë dalë nga testimi i 267 mostrave....

21 raste me koronavirus, 10 të shëruar në Kosovë

para një jave - Periskopi

NJËZET E NJË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR! Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika...

21 raste të reja me Covid-19, shërohen edhe 10 të tjerë

para një jave - Epoka e Re

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftua se sot janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, ku nga to...

Lajmi i fundit: Edhe 21 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Bota Press

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1025. Laboratori...

21 raste të reja me koronavirus, 19 prej tyre vetëm në Prizren

para një jave - KosovaPress

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren me SARS-CoV-2,...

21 raste me koronavirus, 10 të shëruar në Kosovë

para një jave - Zyrtare

Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 267 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

40 policë në Prizren do të testohen për COVID-19

para një jave - Telegrafi

Ditë më parë rezultuan tetë raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Prizrenit, njëri ndër ta është edhe një zyrtar policor. Në lidhje me këtë, sot dhe të shtunën do të testohen 40 zyrtarë policorë, të...

20 policë në Prizren do të testohen për Koronavirus

para një jave - GazetaBlic

Ditë më parë rezultuan tetë raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Prizrenit, njëri ndër ta është edhe një zyrtar policor. Në lidhje me këtë, sot dhe të shtunën do të testohen 40 zyrtarë policorë, të...

20 policë do të testohen për koronavirus në Prizren

para një jave - Koha.net

Në Prizren 20 pjesëtarëve të Policisë së Kosovës do t’u merren mostrat për Covid-19, ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Prizren Shaban Osmanollaj. Ai ka bërë të ditur se gjatë ditës së nesërme gjithashtu...

Një polic i infektuar në Prizren, pritet të testohen edhe 40 të tjerë

para një jave - Sinjali

Nga mesin e tetë personave që rezultuan pozitiv me koronavirus në Komunën e Prizreni para dy ditësh, është edhe një zyrtar policor. Andaj, sot dhe nesër pritet të testohen 40 zyrtarë policorë që mund të...

Prizren, 40 policë do të testohen për COVID-19

para një jave - Kallxo

Nga tetë rastet pozitive me COVID-19 në Komunën e Prizreni që u konfirmuar para dy ditësh, njëri nga ta është një zyrtar policor. Andaj, sot dhe nesër do të testohen gjithsej 40 zyrtarë policorë që mund...

40 policë nga Prizreni do të testohen sot e nesër për COVID-19

para një jave - Bota Press

40 policë nga Rajoni i Prizrenit do të testohen sot dhe nesër për COVID-19, meqenëse dyshohet se kanë pasur kontakt me një zyrtar policor, i cili ka rezultuar se është i infektuar me koronavirusin e ri....

40 policë nga Prizreni do të testohen sot e nesër për Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

40 policë nga Rajoni i Prizrenit do të testohen sot dhe nesër për COVID-19, meqenëse dyshohet se kanë pasur kontakt me një zyrtar policor, i cili ka rezultuar se është i infektuar me koronavirusin e ri....

40 policë nga Prizreni do të testohen sot e nesër për COVID-19

para një jave - Zyrtare

40 policë nga Rajoni i Prizrenit do të testohen sot dhe nesër për COVID-19, meqenëse dyshohet se kanë pasur kontakt me një zyrtar policor, i cili ka rezultuar se është i infektuar me koronavirusin e ri....

40 policë nga Prizreni do të testohen sot e nesër për COVID-19

para një jave - Periskopi

40 policë nga Rajoni i Prizrenit do të testohen sot dhe nesër për COVID-19, meqenëse dyshohet se kanë pasur kontakt me një zyrtar policor, i cili ka rezultuar se është i infektuar me koronavirusin e ri....

Bilanci i Covid-19 në Kosovë: Mbi 1 mijë të infektuar dhe 772 të shëruar

para një jave - TV21

Nga data 13 mars kur edhe janë shënuar rastet e para me Covid-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12 mijë e 551 persona të dyshimtë dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1 mijë e 4 raste, me gjithsej...

Nga 13 marsi e deri më sot: Sa të infektuar, të vdekur e të shëruar ka Kosova me koronavirus

para një jave - Zhurnal

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 30 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Neshesh

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: Mbi 1 mijë të infektuar dhe 772 të shëruar

para një jave - RTV 21

Nga data 13 mars kur edhe janë shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12 mijë e 551 persona të dyshimtë dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1 mijë e 4 raste, me gjithsej...

Nga 13 marsi e deri më sot: Sa të infektuar, të vdekur e të shëruar ka Kosova me koronavirus

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 7:46 Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Alsat-M

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i koronavirusit në Kosovë

para një jave - Sinjali

Nga data 8 shkurt në Kosovë janë testuar për COVID-19 gjithsej 12 mijë e 551 persona, prej tyre kanë rezultuar pozitiv 1 mijë e 4 raste. Nga ky numër i përgjithshëm, 29 raste kanë përfunduar me vdekje,...

20 policë do të testohen për koronavirus në Prizren

para një jave - Gazeta e re

Në Prizren 20 pjesëtarëve të Policisë së Kosovës do t’u merren mostrat për Covid-19, ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Prizren Shaban Osmanollaj. Ai ka bërë të ditur se gjatë ditës së nesërme gjithashtu...

40 policë në Prizren do të testohen për Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Ditë më parë rezultuan tetë raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Prizrenit, njëri ndër ta është edhe një zyrtar policor. Në lidhje me këtë, sot dhe të shtunën do të testohen 40 zyrtarë policorë, të...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Lajmi.net

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - GazetaBlic

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 30 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Indeks online

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Lajm

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Kosova po mposht pandeminë, nga 1 mijë raste, 772 persona janë shëruar

para një jave - Albinfo

Kosova, drejt fitores së ‘luftës’ me COVID-19 Numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është 772 raste, ndërkohë që mbrëmë është diagnostikuar vetëm një (1) rast, shkruan albinfo.ch. Nga data 08...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - Infokusi

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Ky është bilanci i përgjithshëm i pandemisë Covid-19 në Kosovë

para një jave - Arbresh

Kosova tashmë ka tejkaluar shifrën prej mbi 1000 të prekurve me COVID-19. Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin...

Bilanci i koronavirusit në Kosovë

para një jave - Periskopi

Kosova tashmë ka tejkaluar shifrën prej mbi 1000 të prekurve me COVID-19. Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin...

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1.004 të infektuar, 29 të vdekur dhe 772 të shëruar

para një jave - KosovaPress

Nga data 13 mars kur edhe u shënuar rastet e para me COVID-19, në Kosovë janë testuar gjithsej 12.551 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe prej tyre pozitive rezultojnë gjithsej 1.004 raste, me...

Një rast me koronavirus të enjten në Kosovë

para një jave - Koha.net

Vetëm një rast me koronavirus është shënuar të enjten në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. Sipas njoftimit, rasti është nga Komunae Vushtrrisë. IKSHPK njofton se...

Vetëm një rasti i ri me virusin korona në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Portalb

Vetëm një rast me koronavirus është shënuar sot në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. Sipas njoftimit, rasti është nga Komuna e Vushtrrisë, transmeton Koha.net ....

Një rast me koronavirus sot në Kosovë

para një jave - Ina

Vetëm një rast me koronavirus është shënuar sot në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. Sipas njoftimit, rasti është nga Komunae Vushtrrisë. IKSHPK njofton se sot...

Rasti i vetëm me coronavirus sot është nga Vushtrria

para një jave - Telegrafi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se sot me coronavirus ka rezultuar vetëm një person nga Komuna e Vushtrrisë, ndërsa kanë bërë të ditur se kanë bërë 145 testime. Kryetari...

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Alsat-M

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Vetëm një rast i ri me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Top Channel

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Edhe një rast i ri me Covid-19

para një jave - Medial

Në Kosovë, sot është shënuar një rast i ri me Covid-19, i cili është rast kontakti dhe vjen nga Komuna e Vushtrrisë, transmeton Klan Kosova. MEDIAL.mk

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Shprehja

loading... Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi...

Edhe një rast me koronavirus në Kosovë

para një jave - RTV 21

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe një rast me koronavirus në Kosovë. “Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej...

Nga 145 testime, vetëm një rast me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Telegrafi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot janë testuar 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, nga të cilat është konfirmuar...

Vetëm 1 rast i ri me koronavirus në Kosovë — u testuan 145 mostra

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 20:41 Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus...

Kosova drejt shërimit? Vetëm 1 rast me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Koha Jone

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. “Rasti pozitiv është rast kontakti...

Tahiri jep detaje në lidhje me rastin e ri nga Vushtrria

para një jave - Sinjali

Sot në Kosovë është konfirmuar një rast i ri me Covid-19, që vjen nga Vushtrria. Kryetari i kësaj komune, Xhafer Tahiri, thotë se personi i infektuar është me banim në rrugën 2 Maji. Ai bën thirrje që...

Tahiri jep detaje në lidhje me rastin e ri nga Vushtrria, bën thirrje që të respektohen masat

para një jave - Indeks online

Sot në Kosovë është konfirmuar një rast i ri me Covid-19, që vjen nga Vushtrria. Kryetari i kësaj komune thotë se personi i infektuar është me banim në rrugën 2 Maji, shkruan Indeksonline. Ai bën thirrje...

para një jave - Ora news

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. "Rasti pozitiv është rast kontakti...

Lajm i mirë nga Kosova, konfirmohet vetëm 1 rast i ri me koronavirus

para një jave - BalkanWeb

Një lajm i mirë vjen nga Kosova, teksa gjatë 24 orëve të fundit ka rezultuar pozitiv me koronavirus vetëm një person. Njoftimi i plotë: NJË RAST ME COVID-19! Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë...

Rasti i fundit me koronavirus është nga kjo komunë

para një jave - OraInfo

Është konfirmuar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike njofton se sot janë testuar 145 mostra nga të cilat një ka dalë pozitive, përcjell ORAinfo. Rasti...

Testohen 145 monstra/ Konfirmohet vetëm një rast me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Syri

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren,...

Vetëm një rast i ri me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Evropa e Lirë

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Vetëm një rast pozitiv me koronavirus në Kosovë, vjen nga qyteti i Vushtrrisë

para një jave - Lajmi.net

Nga testimi i 145 mostrave të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve vetëm 1 ka rezultuar pozitiv, shkruan lajmi.net. Rasti pozitiv është rast kontakti nga komuna e Vushtrrisë. Kështu të...

Asnjë person i shëruar nga koronavirusi sot

para një jave - Sinjali

Asnjë person nuk është shëruar nga koronavirusi gjatë ditës së sotme në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik përmes një njoftimi në Facebook. Ndërkohë sot është shënuar...

Sonte vetëm një rast me COVID-19

para një jave - Zeri

IKSHPK ka njoftuar se sot, nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, me.SARS-CoV-2 është konfirmuar 1 rast. Rasti pozitiv është rast kontakti nga: komuna...

Vetëm një rast me COVID-19 në Kosovë

para një jave - RTK

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, nga të cilat është konfirmuar...

Lajm i mirë, vetëm 1 rast i ri me koronavirus në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

NJË RAST ME COVID-19! Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve...

Konfirmohet një rast i ri me koronavirus në Kosovë

para një jave - OraInfo

Është konfirmuar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike njofton se sot janë testuar 145 mostra nga të cilat një ka dalë pozitive, përcjell ORAinfo. Numri...

Një rast me koronavirus sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Vetëm një rast me koronavirus është shënuar sot në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. Sipas njoftimit, rasti është nga Komunae Vushtrrisë. IKSHPK njofton se sot...

Konfirmohet vetëm një rast i ri me koronavirus

para një jave - Sinjali

Është konfirmuar vetëm një rast i ri me koronavirus në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. Këtë e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës (IKSHPK) përmes një njoftimi në Facebook....

Rasti i vetëm i ri me koronavirus vjen nga kjo komunë

para një jave - Sinjali

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka konfirmuar vetëm një rast të ri me koronavirus gjatë ditës së sotme. Rasti i vetëm pozitiv sot vjen nga Vushtrrisa, shkruan Gazeta Sinjali....

Dalin rezultatet e 145 testeve të sotme për COVID-19

para një jave - Kallxo

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se sot në Kosovë ka rezultuar pozitiv me COVID-19 vetëm një person. I infektuari është nga Komuna e Vushtrrisë. Sot janë marrë 145 mostra. IKSHPK-ja nuk...

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - InfoShqip

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Flaka

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Lajm

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Vetëm 1 rast i ri me koronavirus në Kosovë — u testuan 145 mostra

para një jave - Tetova Sot

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1004. Laboratori...

Vjen lajmi i madh nga Kosova, shënohet vetëm 1 rast i ri me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Tetova1

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vendin fqinj. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1004....

Asnjë person i shëruar nga coronavirusi sot

para një jave - Infokusi

Asnjë person nuk është shëruar nga coronavirusi gjatë ditës së sotme në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik përmes një njoftimi në Facebook. Ndërkohë sot është shënuar...

Nga 145 mostra, vetëm një rast pozitiv me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Pa censure

Nga 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, të enjten në Kosovë është konfirmuar vetëm një rast me COVID-19, sëmundja që shkaktohet nga koronavirusi i...

Vetëm një rast i ri me COVID në Kosovë!

para një jave - Infokusi

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Ditë e mirë në Kosovë, vetëm një rast i ri me Covid-19

para një jave - Illyria

Prishtinë, 21 maj 2020 – Dita e sotme ishte ditë e mirë për qytetarët e Kosovës, por edhe për epidemiologët, infektologët, virologët, mikrobiologët dhe ekspertët e fushave tjera të shëndetësisë që po përballen...

Kosovë: Vetëm një rast ri me Covid-19

para një jave - Albinfo

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot është shënuar vetëm një rast i ri me koronavirus, duke arritur kështu numri total i të infektuarve në 1.004 raste. Rasti pozitiv...

Vetëm një rast i ri me COVID-19 në Kosovë

para një jave - KosovaPress

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Lajm i mirë nga Kosova, konfirmohet vetëm 1 rast i ri me koronavirus gjatë 24 orëve

para një jave - LajmiFundit

Një lajm i mirë vjen nga Kosova, teksa gjatë 24 orëve të fundit ka rezultuar pozitiv me koronavirus vetëm një person. Lajmi bëhet i ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë, i cili thekson...

Lajm i mirë, vetëm 1 rast i ri me koronavirus në Kosovë

para një jave - Fakti Ditor

NJË RAST ME COVID-19! Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve...

Sot veç një rast pozitiv me koronavirus – Është nga Vushtrria

para një jave - Zyrtare

Insituti Kombëtar i Shëndetësisë ka njoftuar se sot në Kosovë është regjistruar veç një rast me koronavirus, ndërsa s’ka pasur raste të shëruara, transmeton Periskopi. Rasti i vetëm është nga Vushtrria....

Sot vetëm një rast me Covid-19 nē Kosovë

para një jave - PortaliOnline

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Vetëm një rast me Covid-19

para një jave - Gazeta e re

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Vetëm 1 rast i ri me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Bota Press

Botapress 21 Maj – Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar...

Vetëm një rast me Covid-19 brenda 24 orëve në vend

para një jave - Arbresh

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se sonte është konfirmuar vetëm një rast me Covid-19 në Kosovë nga 145 mostra të testuara. Rasti pozitiv është rast kontakti nga Komuna e...

Sot veç një rast pozitiv me koronavirus – Është nga Vushtrria

para një jave - Periskopi

Insituti Kombëtar i Shëndetësisë ka njoftuar se sot në Kosovë është regjistruar veç një rast me koronavirus, ndërsa s’ka pasur raste të shëruara, transmeton Periskopi. Rasti i vetëm është nga Vushtrria....

Vetëm 1 rast i ri me koronavirus në Kosovë — u testuan 145 mostra

para një jave - Epoka e Re

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 raste i ri me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1004. Laboratori...

Vetëm një rast i ri me Coronavirus në Kosovë, u testuan 145 mostra

para një jave - Ekonomia Online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1004. Laboratori...

Sot veç një rast pozitiv me koronavirus

para një jave - Periskopi

Sot më 21 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 145 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

Kosovë, konfirmohen 14 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Gazeta Telegraf

Në 24 orët e fundit Kosova ka konfirmuar të paktën 14 raste të reja me Covid-19 duke e çuar në 1.003 numrin e përgjithshëm të të sëmurëve. Në bazë të njoftimit zyrtar të Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë,...

Deri tani janë kryer afro 12 mijë e 500 testime për koronavirus në Kosovë

para një jave - Sinjali

Në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR tashmë janë zhvilluar mbi 12 mijë testime. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike bëri të ditur nga data 08 shkurt deri më 20...

Mbi 1.000 të infektuar me koronavirus në Kosovë

para një jave - Ina

Ka arritur në mbi një mijë raste numri i përgjithshëm i të prekurve me koronavirus në Kosovë. Nga data 08 shkurt deri më 20 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR,...

Në Kosovë deri tani janë kryer afro 12 mijë e 500 testime për koronavirus

para një jave - Albinfo

Është bërë e ditur se në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR tashmë janë zhvilluar mbi 12 mijë testime. Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike thuhet se nga...

Konfirmohen 14 raste të reja me coronavirus, tre të shëruar

para një jave - Ekonomia Online

instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 14 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 1.003. Laboratori...

Një rast me Covid-19 dhe 15 të shëruar

para një jave - KosovaPress

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare, janë testuar gjithsej 211 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve...

15 të shëruar në Kosovë dhe një rast me COVID-19

para një jave - Ekonomia Online

Sot më 19 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 211 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK