http://kariera.mk

Parashikimi i motit për vikend

para një jave - RTV 21

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, kështu bënë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përveç në...

Vranësirat kthehen pasdite, ja parashikimi i motit për nesër

para një jave - Albeu

Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jenë në zonat Perëndimore. Sipas Meteoalb gjatë pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave,...

FOTO/ Parashikimi, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën

para një jave - Syri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme. Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Temperaturat do të jenë të larta dhe...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ditës. Kurse pjesët tjera të territorit mbetën nën ndikimin e rrezeve...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para një jave - Koha.net

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me...

para një jave - Ora news

Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jenë në zonat Perëndimore. Sipas Meteoalb gjatë pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave,...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 19:32 Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën...

Mot me diell dhe ne vranësira

para një jave - News33

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit...

Si do të jetë moti gjatë pesë ditëve në vijim?

para një jave - OraInfo

Mot i freskët pritet të mbajë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vend. Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë...

Si do të jetë moti në Festën e Bajramit dhe ditët pasuese?!

para një jave - GazetaBlic

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Parashikimi i motit për vikend

para një jave - Epoka e Re

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Kështu do të jetë moti në ditën e Fitër Bajramit

para një jave - Sinjali

Të dielen një front i ftohtë do të kalojë mbi vend. Nën këto kushte temperaturat do të pësojnë rënie dhe do të ketë reshje të dobëta shiu. Me kalimin e frontit të ftohtë, në fillim të javës së ardhshme,...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para një jave - Zyrtare

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para një jave - Periskopi

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me...

Si do të jetë moti gjatë pesë ditëve në vijim?

para një jave - Infokusi

Mot i freskët pritet të mbajë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vend. Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej...

Shijojini orët me diell nesër se të dielën… ja parashikimi i sinoptikanëve për fundjavën

para një jave - Panorama

Fundjavën do e shijojmë mesa duket vetëm të shtunën. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi...

Ja si do të jetë moti ditën e Bajramit

para një jave - OraInfo

Parashikimi i motit për vikend. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

para një jave - Arbresh

Prishtina Weather njofton se në fundjavë kryesisht moti do të jetë me vranësira. Të shtunën pritet të jetë ngrohtë, të dielën me shi dhe temperaturat në rënie, ndërsa java e ardhshme pritet të jetë më...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 13:51 Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen...

Parashikimi i motit për fundjavë

para një jave - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para një jave - Bota Press

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para një jave - Ekonomia Online

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Parashikimi, ja si do të jetë moti në fundjavë…

para një jave - Standard

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri...

FOTO/ Parashikimi, ja si do të jetë moti në fundjavë

para një jave - Syri

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri...

Erë dhe reshje shiu gjatë fundjavës

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 22/05/2020 13:06 Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para një jave - Indeks online

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Kështu pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para një jave - Sinjali

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Moti në Kosovë gjatë vikendit

para një jave - RTK

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para një jave - Koha.mk

Shkup, 22 maj – Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Related Posts Qytetarët me fatura joreale për energji elektrike...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para një jave - TV21

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para një jave - Medial

Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para një jave - TV Koha

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Të shtunën plazh, moti ka surpriza të dielën pasdite

para një jave - Koha Jone

Fundjava do të karakterizohet nga një mot i qendrushëm thuajse në të gjithë territorin e vendit, megjithatë pasditen e së dielës pritet që situata të ndryshojë. “Meteoalb” parashikon që gjatë pasditës...

Keni plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti e temperaturat në Shqipëri

para një jave - Vizion Plus

Gjatë kësaj jave moti ka qënë i paqëndrueshëm dhe me luhatje të temperaturatave. Në ditët e para të javës patëm temperatura më të larta sesa mesatarja e stinës dhe e muajit ndërkohë që të enjten për shkak...

Shi dhe temperatura të larta, ja si do të jetë moti në fundjavë

para një jave - Almakos

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri...

Të shtunën plazh, moti ka surpriza të dielën pasdite

para një jave - ABC News

Fundjava do të karakterizohet nga një mot i qendrushëm thuajse në të gjithë territorin e vendit, megjithatë pasditen e së dielës pritet që situata të ndryshojë. Në parashikimin për abcnews.al , “Meteoalb”...

Temperatura të larta? Ja si parashikohet të jetë moti në fundjavë…

para një jave - Gazeta Telegraf

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Mot me diell me temperaturë deri 24 gradë

para një jave - Zhurnal

Shkup, 22 maj – Zhurnal.mk – Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet....

Parashikimi i motit

para një jave - MRT

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale.... Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para një jave - Ekonomia Online

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Moti sot në vendin tonë

para një jave - Bashke

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para një jave - Arbresh

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Keni plane për sot? Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa do të shkojnë temperaturat

para një jave - Panorama

Dita e sotme do të dominohet nga mot i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore. Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se temperaturat në vlerat...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para një jave - Top Channel

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të...

Sot mot me diell

para një jave - Telegrafi

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pak vranësira, të cilat do të jenë të fokusuara rreth maleve. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat gjatë ditës së premte do të...

Pas shiut diell në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Moti i kësaj të premteje në Shqipëri , paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor,...

Mot interesant për sot dhe nesër, bëni kujdes në mëngjes

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 7:24 Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale...

Parashikimi i motit 22 Maj

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 22 Maj Sipas MeteoAlb, orët e paradites do të paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por gjatë pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në vend, ku më të...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para një jave - Alsat-M

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Mot me diell me temperaturë deri 24 gradë

para një jave - Medial

Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet....

Moti sot në Shqipëri

para një jave - RTK

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të...

Rriten temperaturat, cilat janë surpriza e motit për sot

para një jave - Albeu

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të...

Moti sot në vendin tonë

para një jave - Aktuale

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Mot kryesisht me diell sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Pas shiut vjen dielli, parashikimi i motit për këtë të premte

para një jave - Koha Jone

Moti i kësaj të premte, paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor, ku më...

Sot mot me diell

para një jave - Zeri

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pak vranësira, të cilat do të jenë të fokusuara rreth maleve. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat gjatë ditës së premte do të...

Parashikimi i motit

para një jave - RTK

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para një jave - Shprehja

loading... Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para një jave - Sharri

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Bien temperaturat! Parashikim i motit për sot në Shqipëri

para një jave - Shekulli

Orët e paradites do të paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por gjatë pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në vend, ku më të fokusuara vranësirat do të jenë në zonat përgjatë...

Moti sot: mëngjesi i ftohtë pastaj vijnë ndryshimet

para një jave - Lajmi.net

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit

para një jave - GazetaBlic

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

“Vranësira kalimtare”/ Njihuni me surprizat e motit sot

para një jave - Mapo

Për shkak të depërtimit të masave ajrore të qëndrueshme moti sot do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore. Temperaturat në vlerat minimale...

Parashikohet mot interesant për sot dhe nesër, bëni kujdes në mëngjes

para një jave - Sinjali

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni si do të ndryshojnë temperaturat

para një jave - ABC News

Këtë të premte moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi maksimale deri në 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë...

Mot interesant parashikohet për sot dhe nesër, kujdes në mëngjes

para një jave - Sinjali

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti për ditën e sotme, 22 maj 2020

para një jave - Vizion Plus

Për shkak të depërtimit të masave ajrore të qëndrueshme, parashikimi i motit këtë të premte pritet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore....

Përmirsohet cilësia e ajrit dhe moti – temperaturat mbi 20C

para një jave - Indeks online

Në ditën e shtunë do të rriten sërish edhe mbi 20C. Mëngjeset do të jenë të ftohta me temperatura ndjeshëm nën vlera mesatare Ditën e diel, kalimi i një fronti të ftohtë do të sjellë vransira dhe reshje...

Pritet vendimi i Qeverisë për orën policore

para një jave - Lajm

Qeveria sot duhet të vendos për propozimin e parashtruar nga Komisioni për sëmundje infektive për orën policore gjatë fundjavës. Komisioni në fjalë ka propozuar që ora policore të fillojë të shtunën në...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - News33

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para një jave - Lajm

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Do rikthehen sërish vranësirat, parashikimi i motit për sot

para një jave - Lexo

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës së premte nisin me kthjellime në të gjithë territorin shqiptar. POR mesdita sjellë kalime vranësirash të lehta në zonat malore duke lënë ultësirën perëndimore me kthjellime....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

​Parashikimi i motit

para një jave - Infokusi

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Kthjellime dhe vranësira ja si do të jetë moti për ditën e sotme

para një jave - LajmiFundit

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të lartë atmosferik të pozicionuar në Europën qëndrore e cila do të ifluencojë stabilitet të kushteve të motit në territorin e Shqipërisë. E...

Pas shiut, diell në Shqipëri

para një jave - Arbresh

Moti i kësaj të premteje në Shqipëri , paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor,...

Pas shiut diell në Shqipëri

para një jave - Ekonomia Online

Moti i kësaj të premteje në Shqipëri , paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor,...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para një jave - Arbresh

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Moti në Kosovë

para një jave - Arbresh

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

para një jave - Periskopi

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit

para një jave - KosovaPress

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 22:11 Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale...

Pas shiut vjen dielli, ja parashikimi i motit për nesër

para një jave - Koha Jone

Gjatë ditës së nesërme vendi ynë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor,...

para një jave - Ora news

Gjatë ditës së nesërme vendi ynë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta në pjesën e parë të ditës. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe në vijim vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor,...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para një jave - Lajmi.net

Shërbimi i meteorologjisë njofton se në aspektin termik edhe ditën e nesërme mbetemi nën ndikim të masave më të ftohta ajrore, por se temperaturat do të shënojnë rritje, e ditën e shtunë do të rriten sërish...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para një jave - Indeks online

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Ky do të jetë moti për dy ditët në vijim në Kosovë

para një jave - OraInfo

Mot i freskët pritet të mbajë edhe në dy ditët në vijim në Kosovë. Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para një jave - Zeri

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, nesër pritet të kemi mot me diell dhe me vranësira mesatare lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë në intervalin mes nëntë dhe 15 gradë...

Kështu do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para një jave - Epoka e Re

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bëri të ditur...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para një jave - Ekonomia Online

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para një jave - Bota Press

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Çfarë ndryshimesh do presim nga moti, sinoptikanët: Do kemi ditë me…

para një jave - Panorama

Pas disa ditëve me mot të qëndrueshëm vendi ynë sot u ndikua nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik. Kjo sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak bëri që moti në pjesën e parë të ditës të jetë me vranësira...

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti në orët në vazhdim

para një jave - Syri

Pas disa ditëve me mot të qëndrueshëm vendi ynë sot u ndikua nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik. Kjo bëri që moti në pjesën e parë të ditës të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, nesër pritet të kemi mot me diell dhe me vranësira mesatare lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë në intervalin mes nëntë dhe 15 gradë...

Moti me vranësira dhe më i freskët, temperatura deri 22 gradë

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 21/05/2020 11:42 Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Portalb

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore...

Reshje të dendura shiu? Ja parashikimi i motit në orët në vazhdim

para një jave - Gazeta Telegraf

Pas disa ditëve me mot të qëndrueshëm vendi ynë sot u ndikua nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik. Kjo bëri që moti në pjesën e parë të ditës të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar...

Të enjten ndalen reshjet, moti pritet të kthjellet në mbrëmje

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 9:36 Gjatë ditës do të jetë më ftohtë, kohë pas kohe me erë. Paradite vende-vende do të ketë reshje të ulëta shiu e nga mesdita reshjet pushojnë, derisa në mbrëmje pritet...

Bien temperaturat në Kosovë

para një jave - Zhurnal

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Mot me vranësira dhe më i freskët me temperaturë deri 22 gradë, prej të premtes mot stabil

para një jave - TV Koha

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore...

Rikthehen reshjet e shiut në Shqipëri

para një jave - Zeri

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite pritet mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Bien temperaturat në Kosovë

para një jave - Medial

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Moti me vranësira dhe më i freskët, zbresin temperaturat

para një jave - Albeu

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore lokalisht do të jetë jostabil...

Rikthehen reshjet e shiut në Shqipëri

para një jave - Lajmi.net

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite pritet mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

para një jave - RTV 21

Dita e sotme në Shqipëri do të karakterizohet nga vransëria të cila do të sjellin dhe reshje shiu. Më të theksuara do të jenë reshjet në zonat jugore, por gjatë orëve të mbrëmjes moti do të përmirësohet...

Moti sot në Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 8:11 Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët në Kosovë. Vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në...

Rikthehen reshjet e shiut në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite pritet mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Zhurnal

Shkup, 21 maj – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bashke

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të fortë. Në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut. Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin nga 14 deri më 22 gradë celsius. Nesër...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të fortë. Në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut. Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin nga 14 deri më 22 gradë celsius. Nesër...

Parashikimi i motit

para një jave - MRT

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët.... Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë...

Rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit

para një jave - Top Channel

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Sot, vranët dhe me shi

para një jave - Telegrafi

Vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e fushave ciklonike edhe gjatë ditës së enjte. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në këtë situatë meteorologjike do të mbaj mot i vranët dhe...

Mot me vranësira dhe më i freskët me temperaturë deri 22 gradë, prej të premtes mot stabil

para një jave - Medial

Shkup, 21 maj 2020 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite,...

Moti me vranësira dhe më i freskët, temperatura deri 22 gradë

para një jave - Alsat-M

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore lokalisht do të jetë jostabil...

Parashikimi i motit 21 Maj

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 21 Maj Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të jetë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje shiu, ku më të dukshme reshjet do të jenë në zonat jugore....

Moti nga sot deri në të hënën

para një jave - RTV 21

Sot në Kosovë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë më të theksuara në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Standard

Moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të...

Mos dilni pa çadër sot, këto temperatura na presin

para një jave - OraInfo

Moti sot, vranët dhe me shi. Vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e fushave ciklonike edhe gjatë ditës së enjte. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në këtë situatë meteorologjike...

Rënie e ndjeshme e temperaturave, nisin reshjet e shiut

para një jave - Albeu

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Moti sot në Kosovë

para një jave - Zeri

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët në Kosovë. Vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja...

Rrebeshe shiu dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit

para një jave - Koha Jone

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Moti për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Kallxo

Sot në Kosovë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë më të theksuara në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes...

Moti, bien temperaturat

para një jave - RTK

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Moti sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët në Kosovë. Vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja...

Moti, bien temperaturat

para një jave - GazetaBlic

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Moti sot, vranët dhe me shi

para një jave - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në këtë situatë meteorologjike do të mbaj mot i vranët dhe herë-herë me reshje shiu, transmeton lajmi.net. Temperaturat minimale gjatë ditës së enjte do...

Moti/Nga sot deri në fund të javës

para një jave - Indeks online

Sot në Kosovë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë më të theksuara në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, reshje shiu dhe ulje temperaturash

para një jave - ABC News

Vendi ynë ditën e sotme do të shoqërohet nga vranësia të cilat do të sjellin edhe reshje shiu. Më të theksuara do të jenë reshjet në zonat jugore por gjatë orëve të mbrëmjes moti do të përmirësohet gradualisht....

Si do ta kemi motin sot?

para një jave - Sinjali

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim. Datat: 21.05 – Më ftohtë, kohëpaskohe me erë. Paradite vende-vende reshje të dobëta shiu. Nga mesdita reshjet pushojnë. Në mbrëmje priten kthjellime. 22.05...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar, përkohësisht edhe të fuqishme veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore...

Moti sot, ja deri kur do të zgjasin shirat

para një jave - Lexo

Sipas MeteoAlb: Dita nis me vranësira dhe rrebeshe afat-shkurtër shiu në Veri – Qendër dhe gradualisht shtrihen dhe në zonat jugore gjatë pasdites. Mbrëmja ri-kthen kthjellimet në vend. Temperaturat e...

Moti me vranësira dhe më i freskët, temperatura deri 22 gradë

para një jave - Lajm

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore lokalisht do të jetë jostabil...

Moti me vranësira dhe më i freskët, temperatura deri 22 gradë

para një jave - Almakos

Alsat 2020-05-21T08:08:38+02:00 Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe dukshëm më i freskët me erë të përforcuar veriore. Do të ketë edhe reshje të shiut, veçanërisht paradite, ndërsa në pjesët jugore...

Vranësira dhe rrebeshe/ Ja deri kur do të zgjasin shirat, parashikimi i motit

para një jave - Java News

Sipas MeteoAlb: Dita nis me vranësira dhe rrebeshe afat-shkurtër shiu në Veri – Qendër dhe gradualisht shtrihen dhe në zonat jugore gjatë pasdites. Mbrëmja ri-kthen kthjellimet në vend. Temperaturat e...

Moti, bien temperaturat

para një jave - Infokusi

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - in7

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të fortë. Në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut. Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin nga 14 deri më 22 gradë celsius. Nesër...

Rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit

para një jave - Arbresh

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pasdite prite mot i kthjellët. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë...

Sot, vranët dhe me shi

para një jave - Ekonomia Online

Vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e fushave ciklonike edhe gjatë ditës së enjte. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në këtë situatë meteorologjike do të mbaj mot i vranët dhe...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të fortë. Në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut. Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin nga 14 deri më 22 gradë celsius. Nesër...

Moti, bien temperaturat

para një jave - KosovaPress

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, vranësirat në pjesën e dytë do të zhvendosen në drejtim të juglindjes. Temperaturat do të pësojnë rënie në krahasim me ditët e kaluara. Minimalja pritet...

Ky mot pritet të jetë deri të hënën në Kosovë

para një jave - Arbresh

Sot në Kosovë, parashihet të mbajë mot pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë më të theksuara në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes...

Ky do të jetë moti sot në kryeqytet

para një jave - Periskopi

Moti sot në Prishtinë pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale shiu. Temperaturat gjatë ditës do të shkojnë deri në 12 gradë celsius, shkruan Portali.info. Në orët e pasdites dhe mbrëmjes, temperaturat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK